Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

będzie zderzak RS?? bravo

nie, nie, bedzie rezana seria z kratkami od Rsa, szkoda mi pchać już siana body :no:, a zderzak od RSa, to z 1500 nie pomoże ;([br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:26_________________________________________________dsc4228.jpg

a mogłoby być tak pięknie :slina:

no moglo, ale brakuje dystansu 10 mm :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

będzie zderzak RS?? bravo

nie, nie, bedzie rezana seria z kratkami od Rsa, szkoda mi pchać już siana body :no:, a zderzak od RSa, to z 1500 nie pomoże ;([br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:26_________________________________________________dsc4228.jpg

a mogłoby być tak pięknie :slina:

no moglo, ale brakuje dystansu 10 mm :tongue4:

bedzie o ile nie kupie szerszej felgi :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 19:50_________________________________________________doszły folie, także jutro rezam, na pierwszy ogień chyba lampy, potem grill i owiewka szybra, w czarny połysk, a na końcu klamki w środku w czarny mat :kox:, w tygodniu ogarnę jakąś sesyjkę, co by do konkursu wrzucić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak

77304355.jpg

A jest tak

dsc6005.jpg

dsc6012.jpg

dsc6010.jpg

Porównanie :decayed:

dsc1418.jpg

Szczerze, bez klapy US, jest tak sobie, ale trwają poszukiwania :decayed:, no i muszę coś wymyślić bo kierunki i wsteczne świecą na czerwono :kox:, Rasowy US :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuń te ślady po 1.9TDI bo źle wygląda :naughty:

niestety, nie idzie tego niczym usunąć, na klapie mam parę odpsków i jedną wgniotkę, ale w planach jest klapa od USa, dlatego nie biorę się za to narazie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tygodniu postaram sie ogarnąć, jakąś porządniejszą sesyjkę :wink4:

powiedzcie mi tylko jak wykombinować wsteczny? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi tylko jak wykombinować wsteczny? :gwizdanie:

halogen pod zderzak :gwizdanie:

a tak w ogóle to swietnie to wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25x100cm, i zostało mi jeszcze z 20cm z długości, bo ta folia się za***iście naciąga pod wpływem ciepła :wink4:, zastanawiam się nad tą żółtą lampą do wstecznych co myślicie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Vt, było dla jaj, widziałem takie coś z przódu na golfie w Rostcie :wink4:, bede kombinował z umieszczeniem halogena, gdzieś pod zderzakiem żeby go nie było widąc, zaraz idę obadać sprawe :gwizdanie:

mam jeszcze pytanie, jakiego koloru żarówki zastosować do kierunków, żeby choć trochę przypominały pomarańcz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie, jakiego koloru żarówki zastosować do kierunków, żeby choć trochę przypominały pomarańcz :evil:

Zielone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też mi to przeszło przez myśl :gwizdanie:, muszę coś wykombinowąć, bo dają ostro na czerwono :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...