Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Potwierdzam B6 zamkniętego z pilota nie da się otworzyć od środka (przynajmniej mojego), lepiej mieć nawet najprostszą czujkę ruchu. Szkoda rns :(

pytam czy w B6 jest podwójne ryglowanie, tzn że po zamknięciu auta nie otworzysz go klamką z wnętrza auta. Jeżeli jest to musiał wpełznąć oknem - raczej by się bał, jeżeli nie ma otworzył klamką od wewnątrz.

jezeli chodzi o podwojne ryglowanie to nawet nie wiem czy jest w b6.

Czy masz podwójne ryglowanie widzisz po tym, że jak zamkniesz się w aucie i chcesz wyjść ciągnąc za klamkę to nic to nie daje i z auta nie wyjdziesz.

A wspomnialem o alarmie, bo wydaje mi sie ze nawet nie probowal otwierac drzwi od srodka, poniewaz widzial ze swieci sie ori lampka od alarmu.

no a czujek ruchu w aucie nie masz? alarm działa tylko na otwarcie drzwi? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Fejs się wysypał to nie mam jak sprawdzić ale na pewno nie od Ciebie to wziąłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym takiego gnoja złapał z rns-em oj oj...... do tej pory nie słyszałem zeby te radyjka dzwigali..... gdzie to było dokładnie w krakowie na jakiej ulicy i kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAASAAKRAA :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,

dzisiaj w nocy ktos mi zwinal RNS'a z mojego A4 :/

mialem go doslownie 3 tygodnie....

Jezeli ktos by slyszal o jakims promocyjnym RNS w Krakowie, to bede wdzieczny za info. W napedzie byla nagrana plyta z automapa 2012r.

przykre :kwasny: mojemu znajomemu 2 razy z rzędu z A3 8p0 po lifcie ukradli :kwasny:

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

Gruszka:wink: wszystkiego najlepszego przyjacielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, skończyłem sezon na dystansie przód 13mm tył 15mm, ale od kwietnia do wrzesnia/października latałem bez dystansów :decayed:

Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-)

przy ET35 przycciera od wewnątrz? 17'? Jaką Ty masz szerokość tej felgi? Trochę w szoku jestem :decayed:

Gwint jest kapkę szerszy niż zwykły zawias. Na 1BE nie miałem problemu. Zresztą jak gwint był w górze to tez nie było problemu, a już przy ziemi ciut przycierało. Szerokość felgi aktualnej 17" mam 8". Na 19" mam 8.5" i ET 35 i wygląda tak bez dystansu hehe:

Audi A4 B5 – Regulacja gwintu | Audi moją pasją

audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, skończyłem sezon na dystansie przód 13mm tył 15mm, ale od kwietnia do wrzesnia/października latałem bez dystansów :decayed:

Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-)

przy ET35 przycciera od wewnątrz? 17'? Jaką Ty masz szerokość tej felgi? Trochę w szoku jestem :decayed:

Gwint jest kapkę szerszy niż zwykły zawias. Na 1BE nie miałem problemu. Zresztą jak gwint był w górze to tez nie było problemu, a już przy ziemi ciut przycierało. Szerokość felgi aktualnej 17" mam 8". Na 19" mam 8.5" i ET 35 i wygląda tak bez dystansu hehe:

Audi A4 B5 – Regulacja gwintu | Audi moją pasją

http://audi.pacula.eu/wp-content/gallery/audi-a4-b5-regulacja-gwintu/audi_a4_b5_krecimy_gwintem_2_03.jpg

hehe no to faktycznie małe ET potrzebujesz :decayed: przynajmniej u Ciebie koła nie będą nigdy schowane w nadkola :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale ma to ten minus że nie mogę dorwać 215 w 19" w rozsądnej cenie, a obawiam się czy 225 tam wejdzie bez przycierania ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ť Poważna dziura w telewizorach Samsunga -- Niebezpiecznik.pl --

Szajsung atakuje ;)

Uważajcie żeby nie oglądać swoich filmów z sypialni na Szajsungach... :naughty:

Cały czas powtarzam że szajsung robi(ł) dobre tylko pamięci i ewentualnie monitory LCD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale ma to ten minus że nie mogę dorwać 215 w 19" w rozsądnej cenie, a obawiam się czy 225 tam wejdzie bez przycierania ;-)

najwyżej się dotrze trochę :decayed: a jak z dostępnością 215? Ja jak nie sprzedam swoich felg to szukam na lato gumy 215

a kutwa sory jak pisałem tego posta w glowie mialem ze ty szykasz 205, dupneło mi sie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzę uważać na jakiekolwiek transakcje z użytkownikiem o nicku: karbonek , jakiś tydzień temu wysłałem mu alternator do audi A4 B5 , alternator w idealnym stanie, ale karbonek wymyślił że jest skrzywiona ośka o jakieś setne części milimetra bo sprzęgiełko niby lekko pływało, nawet nagrał filmik w dużym powiększeniu gdzie coś minimalnie było widać, po za tym również był problem gdyż mój alternator był valeo (oczywiście dostał zdjęcia alternatora i widział numery itd.) ale stwierdził że chciał Boscha a nie valeo i że go oszukałem i chce zwrotu, no ok nikogo nie oszukałem ale jak chce zwrócić to nie będę mu robił problemów z tym że nie zgodziłem się na zwrot kosztów wysyłki bo valeo czy bosch to bez róznicy oba psują a alternator nie był uszkodzony, początkowo nie miał nic przeciwko że nie zwrócę za wysyłkę, tylko napiał że ma nadzieje że zmienię zdanie i chociaż oddam za przesyłkę w jedną stronę. Alternator wrócił do mnie i zaraz jak tylko mogłem zrobiłem przelew zwrotny. Alternator sprawdzałem w domu i nie widzę żadnych wad ani aby ośka była krzywa czy coś w tym rodzaju. Dzisiaj napisał że pieniądze doszły, natomiast straszy mnie policją o 20 zł i że go wprowadziłem w błąd i oszukałem.

nie jestem oszustem a alternator jest 100% sprawny, mogę kiedyś nawet podjechać z nim na spota i każdy zobaczy że jest w idealnym stanie i nie ma się do czego przyczepić, piszę to gdyż nie chce być posądzony o naciąganie forumowiczów gdyż są to pomówienia a pewnie niedługo karbonek założy jakiś temat na forum lub tym podobne oczerniając moją osobę... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym takiego gnoja złapał z rns-em oj oj...... do tej pory nie słyszałem zeby te radyjka dzwigali..... gdzie to było dokładnie w krakowie na jakiej ulicy i kiedy ?

Na Ugorku... Z niedzieli na poniedzialek zdarzenie mialo miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G R U S Z K A Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...