Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] projekt złomek ;]


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

Druga fotka to moze poslużyć do VT, bo w pierwszym wątku skromnie u ciebie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna maska raczej odpada, Mariot mógłbyś dorzucić białą maskę i dach, trochę tą biel uwydatnić i jeszcze zglebić auto? będę wdzięczny :cool1:

Kowi drugą propozycję to właściwie mam na podwórku :decayed:

lepiej nie umiem :(

dsc03592cmwhite.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duffy masz fajne auto, a chcesz zrobić z niego wieś :wtf:

Dokładnie, duffy, ogarnij się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko poza szukaniem pomyslu na nowe fele nic jeszcze nie zrobilem i macie cos do wsi??? :decayed: biel mocno kontrowersyjna ale taka inna :decayed:

szafa ja nawet tak nie umiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malujesz prosiaki ewentualnie na biało, chociaż bardziej by pasowało walnąć je na czarny połysk + dach czarny połysk, ale te wszystkie zmiany są nie potrzebne, teraz jest za***iście :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie sobie golfa albo scirocco :>

Jestem za :decayed:

Albo parkuj złomka codziennie inaczej, żeby Ci się nie nudził :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze Patrze ! i sie naptarrzec nie moge :D kolor podobny jak u mnie, w sensie ze zolty tylko i wylacznie :D ile wyszla Cie klapa z USA ? napisz na PW jak tu nie chcesz plz :D

Ogolnie auto dla mnie miazdzy :) jedynie felgi mi sie osobiscie przejadly ale nie mowie ze jest zle :D bo wyglad ogolnie miazdzy cyce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klapa 120 zlotych z wysylka, malowania nie licze bo i tak cale auto malowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisiała :D:) ogólnie to takie tanie są te klapy ;> bo np do golfa 3jki to trzeba wypatoczyc w ch.... siana ;> sorry za ot :D

Tablice masz z PPHU AGO ? Z piotrkowa trybunalskiego ?

dokładnie, też próbowałem upolować klapę do swojego golfa mk3 ale zwątpiłem, jak zobaczyłem w jakiej kasie chodzą te US klapy :/

wracając do tematu, kolor prosiaków bym zostawił, jeśli czarne to wybrałbym inne koło, coś w ten deseń:

attachment.php?attachmentid=103774&stc=1&d=1303143452.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na szczescie udało sie dopaśc tamta za 140 :) juz jedzie do mnie kurierem :D :D :D:kox:

Co do Twojego koloru felg, zobacz do mojego tematu, "bananowy sedan" w dziale B5 i tam mam biale RS6 założone, mozesz zobaczyc jak wygl na żółtym :) ja wole biel niz czern w tym przypadku :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisiała :D:) ogólnie to takie tanie są te klapy ;> bo np do golfa 3jki to trzeba wypatoczyc w ch.... siana ;> sorry za ot :D

Tablice masz z PPHU AGO ? Z piotrkowa trybunalskiego ?

dokładnie, też próbowałem upolować klapę do swojego golfa mk3 ale zwątpiłem, jak zobaczyłem w jakiej kasie chodzą te US klapy :/

wracając do tematu, kolor prosiaków bym zostawił, jeśli czarne to wybrałbym inne koło, coś w ten deseń:

attachment.php?attachmentid=103774&stc=1&d=1303143452.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ile za takie fele trzeba dac? ASA "je" robi? jak oddam prosiaki i dołożę 1000 to wystarczy?

tablica dokładnie z tej firmy :) a felgi widziałem i właśnie stwierdziłem że też było by ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie, mam nowe oponki osiemnastki i 19" w 1Z to już chyba za wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...