Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem. Gdzie kupić taki sam stop nowy? Jaki jest jego koszt? W ASO będą mieli?

Ps. Dziwne jest to że czasami się zaświeca.

Jak Ci się nie śpieszy to wyjmij stop i popraw luty, jak będzie ok (pewnie na jakiś czas) to zamów od majfrendów z ali, widziałem aukcje po 50-70pln z wysyłką- z tego co ludzie piszą to działa ok...

A jak zależy Ci na czasie i chcesz zapomnieć o temacie to bierz z aso, cena nie jest jakoś powalająca ;)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, Chuck Norris napisał:

Jak Ci się nie śpieszy to wyjmij stop i popraw luty, jak będzie ok (pewnie na jakiś czas) to zamów od majfrendów z ali, widziałem aukcje po 50-70pln z wysyłką- z tego co ludzie piszą to działa ok...

A jak zależy Ci na czasie i chcesz zapomnieć o temacie to bierz z aso, cena nie jest jakoś powalająca ;)

Kolega tylko ASO, gdzie indziej sami partacze...

:polew:

Opublikowano
4 godziny temu, szafa napisał:

Kolega tylko ASO, gdzie indziej sami partacze...

:polew:

Tu bardziej o czas chodziło ;)

Opublikowano

Rozkoduje ktoś VIN:   WAUZZZ8K8DN018968

Opublikowano
42 minuty temu, hdyexy napisał:

Rozkoduje ktoś VIN:   WAUZZZ8K8DN018968

tu:

 

Opublikowano

Witam orientuje się ktoś jaka jest różnica w słonecznikach podsufitki z oświetleniem a bez

Opublikowano
36 minut temu, barca8585 napisał:

Witam orientuje się ktoś jaka jest różnica w słonecznikach podsufitki z oświetleniem a bez

W tych z oświetleniem są po dwa włączniki - w zasuwce lusterka i w zawiasie. 

Opublikowano
W dniu 1.03.2021 o 12:46, Caporeira napisał:

U mnie występuje problem zimnych lutow przy podświetleniu zegarów.

Naprawiał to ktoś u siebie ?

Nikt nie miał u siebie z tym problemu?

Opublikowano

Ratujcie! :( przy odkurzaniu lekko wjechalem rura pod pedal sprzęgła, wcale nie mocno, wyskoczył razem z kawałkami plastiku. Zdemontowalem osłony i efekt jak na filmie... ulamaly się chyba łapki trzymające ten trzpień od pedalu w wysprzegliku? Myślicie że jest to część zamienna czy do wymiany cały wysprzeglik/pompka? :D przepraszam że w tym dziale ale utknalem autem na mieście, a strach jechać z takim wypadajacym sprzęgłem...

 

 

 

20210306_114911.jpg

Opublikowano

Jedź ciągle z nogą na pedale sprzęgła i nie wypadnie.. swoją drogą, pogratulować, nawet audi nie przewidziało, że można coś takiego podczas odkurzania zepsuć, chociaż na moje to już było połamane a Ty temu tylko pomogłeś się rozpaść.

Opublikowano

Myślicie cala pompka do wymiany? Jak patrzę do etki to chyba nie występują zadne jej elementy osobno :(

Opublikowano

Witam potrzebuje historie auta z aso,oczywiście odpłatnie,jest tu ktoś kto robi w aso i ma możliwość sprawdzić i przesłać historie auta? 

Opublikowano

 

30 minut temu, Leszczonka napisał:

Witam potrzebuje historie auta z aso,oczywiście odpłatnie,jest tu ktoś kto robi w aso i ma możliwość sprawdzić i przesłać historie auta? 

Pisz do Stanley, nie wiem jak teraz ale wcześniej miał taka możliwość

Opublikowano
6 godzin temu, lumberjack napisał:

Myślicie cala pompka do wymiany? Jak patrzę do etki to chyba nie występują zadne jej elementy osobno :(

Szukaj używki

Opublikowano
W dniu 6.03.2021 o 14:25, lumberjack napisał:

Myślicie cala pompka do wymiany? Jak patrzę do etki to chyba nie występują zadne jej elementy osobno :(

Tak. Raczej cała do wymiany. Mam używaną z mojego auta jakbyś chciał, niepotrzebnie u siebie wymieniłem i leży. Widzę, że używane koło 200 zł na allegro (nowkę w aso kupowałem bodajże za ponad 700zł), mogę Ci sprzedać za 150 z przesyłką paczkomatem.

Opublikowano

Szukam lewej półosi do 2.0 tdi fwd.

Polecacie coś? Chyba najlepiej nowke sztuke pasuje zalozyc 

Opublikowano

Czy 20' na takiej gumie(Dunlop SP Winter Sport 3D 265-35-R20) i obniżonymi zawieszeniu mają racje bytu w B8 ?

Screenshot_20210313-083310_Marktplaats.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, tommy24 napisał:

Czy 20' na takiej gumie(Dunlop SP Winter Sport 3D 265-35-R20) i obniżonymi zawieszeniu mają racje bytu w B8 ?

Screenshot_20210313-083310_Marktplaats.jpg

Raczej nie, ale to wszystko zależy od szerokości, et kół oraz obniżenia.

Edytowane przez szafa

Opublikowano
Posiadam audi Q5 2011 r. czujnik deszczu, zmierzchu. Mam w planach w ramach ubezpieczenia Auto szyba wymienić szybę przednią.
Jakiej firmy polecacie, jaką mogę wziąć najlepszą?
Czy w Q5 przed lift były szyby z solarem?
 
Oznaczenie szyby.

2021-03-17 17.15.24.jpg

Edytowane przez duzy616

Opublikowano

Jeśli będziesz miał możliwość wyboru to bierz Sekurit Saint-Gobain.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.