Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, R4xx napisał(a):

Pytanko. Chcę za stałe podpiąć do instalacji wideorejestrator z opcją czuwania (nagrywa po zgaszeniu silnika do momentu ustalonego przeze mnie spadku napięcia na aku). W jaki sposób najlepiej się wpiąć, żeby MCE nie dostawał świra?

To nie MCE będzie "dostawał świra" tylko Gateway będzie wywalał błąd o za dużym popobrze prądu spoczynkowego. Następnie może uruchomić się system zarządzania energią i odłączy niektóre funkcje komfortowe, gdy napięcie akumulatora spadnie poniżej pewnej wartości.

 

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

21 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Czas na zamontowanie ściętej kierownicy.

Pytania:

1.Czy kiera ścieta z s-line podejdzie bez problemu i przyciski na niej navi itp beda prawidłowo działać wszystkie?

2.Czy polecacie jakąś  inną niż z S-line? 

Hola hola jakiej s-line? Przecież sam mówiłeś ze nie będziesz pakować dodatków s-line bo twój samochód nie ma tego pakietu a teraz co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, rafalpe napisał(a):

Hola hola jakiej s-line? Przecież sam mówiłeś ze nie będziesz pakować dodatków s-line bo twój samochód nie ma tego pakietu a teraz co?

Realizuje swój plan.

Moja ULTRA będzie jeszcze bardziej nowoczesna. W planach nowy Gateway i asystent zmiany pasa ruchu i wiele innych asystentow MMI 3G +Sim  itd itd

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

To nie MCE będzie "dostawał świra" tylko Gateway będzie wywalał błąd o za dużym popobrze prądu spoczynkowego. Następnie może uruchomić się system zarządzania energią i odłączy niektóre funkcje komfortowe, gdy napięcie akumulatora spadnie poniżej pewnej wartości.

 

Dziękuję Ci bardzo za garść cennych informacji. Jest szansa jakoś to podłączyć czy dać sobie spokój? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerkę możesz podłączyć ale funkcję czuwania bym deaktywował.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Duży, chłonny ręcznik do osuszania auta? 

Ktoś coś może polecić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, R4xx napisał(a):

Jest szansa jakoś to podłączyć czy dać sobie spokój? 

Zajrzyj sobie tu , mają różne adaptery do podpięcia kamerek - poczytaj może coś Ci spasuje .

WWW.WIDEOREJESTRATORY24.PL

Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych do kamerek samochodowych w przystępnych cenach

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michu1996 napisał(a):

Hej :)

 

Duży, chłonny ręcznik do osuszania auta? 

Ktoś coś może polecić? 


Meguiar's Water Magnet Microfiber Drying Towel - Ręcznik do osuszania

 

Podobny jest też w Action. Wygląda niemal identycznie i też jestem zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, R4xx napisał(a):


Meguiar's Water Magnet Microfiber Drying Towel - Ręcznik do osuszania

 

Podobny jest też w Action. Wygląda niemal identycznie i też jestem zadowolony. 

Znasz jego gramaturę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Michu1996 napisał(a):

Hej :)

 

Duży, chłonny ręcznik do osuszania auta? 

Ktoś coś może polecić? 

Ja używam takiego

ALLEGRO.PL

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podrzuci ktoś numer lotki rs/competition? Bo to jest to samo tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rob@k napisał(a):

Ja używam takiego

ALLEGRO.PL

 

Też go używam, mam go już ze 3-4 lata i jest ok. Mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poleci jakieś dobre i warte swojej ceny żarniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, R4xx napisał(a):

Ktoś poleci jakieś dobre i warte swojej ceny żarniki?

Osram Cool Blue Intense Next Gen.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę, dużo stron w temacie nie mam a chciałbym sprzedać auto i nie wiem ile wołać za niego. 

W 3 lata jak go mam poszło lekko ponad 20 tys na wymiany/naprawy. Z grubszych rozrząd, hamulce z S4 345mm przód i tył regenerowane  - z 10 tys km jak wymieniłem tarcze i klocki przód, tak samo sprzęgło i koło dwumasowe - sprzęgło w kevlar. Na wszystko mam zdjęcia z napraw/ paragony itd. Wszystko co wiem to powiem. Jak miałem stłuczkę to wszystko szło kupowane w kolor maska nadkole (kupiłem z uszkodzonymi drzwiami prawy przód i tył to na pierwszych zdj widać). Jedyne co teraz trzeba zrobić to wymienić tylny zderzak bo ktoś puknął i uciekł z miejsca ale ja już tego robić nie chcę. Wracam do Polski pewnie za miesiąc i kompletnie nie wiem ile za to wołać. Na allegro jak patrzę to 55-60 tys ale nie chce mi się dyskutować z Januszami, nie sadze tez zeby allegrowe byly w takim stanie jak mój. Wszystko mówię uczciwie i też chce uczciwe pieniądze wziąć, zgodnie z cenami które teraz są wysokie. Nalatane ma teraz 280 tys, PT ważny do 08.2023. Ubezpieczenie pełne OC/AC na org częściach bez żadnych zniżek z lawetą itd ważne do końca lipca 2023. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie napiszę, ale auto jest tyle warte ile ktoś chce za nie dać. Zawsze możesz nie sprzedawać. Wystaw za ile uważasz, nie bedzie zainteresowania przez 3 miesiące to obniżysz.

Ceny aut poszły do góry. Im droższe auto tym ciężej sprzedać. Żadna nowość. Nigdy kasa włożona w auto się nie zwróci. Taka smutna prawda. To trzeba traktować jako hobby, wydałeś i przepadło. Nikt nie zapłaci za mody, co najwyżej auto może się szybciej dzięki temu sprzedać.

Wiem po swoich autach. Sprzedawały się szybciej niż handlarskie ale z ceny i tak musiałem zejść. Kasa co poszła przepadła. 
Trzymam kciuki żeby było zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale jedna rzecz - jak sprzedawałem B7 to przyjechał chłopak z forum, wiedziałem że ma do mnie ponad 300km to mu zrobiłem zdjęcia wszystkiego w wysokiej rozdzielczości żeby obejrzal nie jechał na darmo itd. Bo wychodzę z założenia że tutaj musimy sobie jakoś zaufać, oglądał auto może z 30 min i zabrał, opuściłem sam na paliwo i wszyscy zadowoleni. Chodzi mi tylko o to że nie wystawie tego raczej na allegro tylko na forum, a tutaj chce być uczciwy. Za mody to aż tak wiele nie dałem żeby chcieć zwrotu. Co do stanu silnika to myślę że ciężko się czepić czegokolwiek. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź, nie ciśnie mnie moneta aż tak żeby się cokolwiek zwracało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2023 o 22:04, Awra napisał(a):

Wiem, ale jedna rzecz - jak sprzedawałem B7 to przyjechał chłopak z forum, wiedziałem że ma do mnie ponad 300km to mu zrobiłem zdjęcia wszystkiego w wysokiej rozdzielczości żeby obejrzal nie jechał na darmo itd. Bo wychodzę z założenia że tutaj musimy sobie jakoś zaufać, oglądał auto może z 30 min i zabrał, opuściłem sam na paliwo i wszyscy zadowoleni. Chodzi mi tylko o to że nie wystawie tego raczej na allegro tylko na forum, a tutaj chce być uczciwy. Za mody to aż tak wiele nie dałem żeby chcieć zwrotu. Co do stanu silnika to myślę że ciężko się czepić czegokolwiek. Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź, nie ciśnie mnie moneta aż tak żeby się cokolwiek zwracało.

Myślę że 60-65k realnie do wzięcia jest za to auto. Oczywiście jedni będą szukać auta w takim stanie a inni będą marudzić że taki hajs za auto z przebiegiem 300k które ma 11 lat na karku:facepalm: Dopasione polifty nawet 2.0tdi kręcą się w okolicach 70tysi. B8 to jednak dosyć dobra konstrukcja i mocno trzyma cenę:wink:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...