Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wymiana świec jest prosta?:cygaro:

Chciałbym wymienić świece na nowe.

Auto sprawuje się dobrze ale na wszelki wypadek chciałbym wymienić.

Czy lepiej zlecić to w serwisie?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ogarniesz tego bez zaplecza narzędzi, one bardzo często się urywają i w tedy jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem... Dzięki. :hi:

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał(a):

Nie ogarniesz tego bez zaplecza narzędzi, one bardzo często się urywają i w tedy jest problem.

W ULTRA benzynie?

@NelsonPL tyle lat jeździsz tym autem i jeszcze świec nie wymieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, zapomniałem że on ma benzynę :decayed: w takim razie powinieneś sobie poradzić. Świece zapłonowe wymienia się średnio co 40-60 tysięcy km. Warto jednak wyposażyć się w nasadkę z wkładką gumową w środku, jest to specjalna nasadka do wykręcania świec o cieńszej i wyższej ściance, umożliwiając wykręcenie świecy głęboko w głowicy.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam prośbę. Byłby ktoś w stanie zrobić fotki otworów w podsufitce pod lampki pod daszkami przeciwsłonecznymi? Oddaję sufit na oklejanie nowym materiałem i chciałem doposażyć sobie wóz w ostatni, brakujący element układanki z pakietu QQ1. Chciałbym zobaczyć jak to jest wykończone. Wymiary i odstępy też byłyby na wagę złota 😁

 

Drugie pytanko. Jak wygląda procedura wymiany oleju i filtra w tiptronicu? 

Edytowane przez R4xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, Prawe drzwi pasażera umarły, nie idzie otworzyć od wewnątrz i zewnątrz. Nie działa sterowanie szybą, po zamknięciu drzwi centralnym zamkiem z pilota nie mrugają kierunkowskazy. vcds pisze: brak komunikacji z sterownikiem. Przypuszczam że uj strzelił sterownik a on pewnie jest w zablokowanych drzwiach. Da się ściągnąć boczek drzwi bez jego destrukcji? pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy jest możliwość otworzenia nie z  poziomu kluczyka tylko zwyczajnie kluczykiem. :cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Sprawdź czy jest możliwość otworzenia nie z  poziomu kluczyka tylko zwyczajnie kluczykiem. :cygaro:

Ciekawe jak chcesz otworzyć drzwi pasażera kluczykiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to by otwierać kluczykiem a nie pilotem z kluczyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Chodziło mi o to by otwierać kluczykiem a nie pilotem z kluczyka...

To idź otwórz u siebie drzwi pasażera kluczykiem i napisz jak ci poszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Chodziło mi o to by otwierać kluczykiem a nie pilotem z kluczyka...

Nic to nie daje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Benji19R20 napisał(a):

Pytanie, Prawe drzwi pasażera umarły, nie idzie otworzyć od wewnątrz i zewnątrz. Nie działa sterowanie szybą, po zamknięciu drzwi centralnym zamkiem z pilota nie mrugają kierunkowskazy. vcds pisze: brak komunikacji z sterownikiem. Przypuszczam że uj strzelił sterownik a on pewnie jest w zablokowanych drzwiach. Da się ściągnąć boczek drzwi bez jego destrukcji? pozdrawiam 

Oddać do elektronika i niech zapoda właściwe napięcie na przewody idące do zamka, żeby go odryglować. Kable w przelotce po stronie kierowcy są całe? W poprzednich modelach moduł drzwi był w drzwiach kierowcy i tam dochodziły kable sygnałowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jaka kombinacja przycisków żeby sprawdzić wersję,chodzi mi głównie o to że chciałbym pod to podpiąć jakieś granie,pomijając płyty CD,znając wersję pewnie będzie łatwiej coś dołożyć 

IMG_20240319_172159_510.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, rrrudy25 napisał(a):

Wiecie może jaka kombinacja przycisków żeby sprawdzić wersję,chodzi mi głównie o to że chciałbym pod to podpiąć jakieś granie,pomijając płyty CD,znając wersję pewnie będzie łatwiej coś dołożyć 

IMG_20240319_172159_510.jpg

To jest MMI 2g low. Możesz sobie kupic Dension gateway 500, emulator od Hadrona na przykład albo jakis diwajs z chin. Wpisz sobie emulator zmieniarki mmi 2g i będzie tego sporo. Montaż jest dość prosty.

Zeby sprawdzic konkretna wersje softu to musisz wejsc z tego ekranu w settings (prawy gorny przycisk przy pokrętle) i tam na dole chyba powinna byc pozycja "version"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,będę szukał 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zwracam się do Was z prośbą o namierzenie 2 wtyków widocznych na foto. Numery na nich prowadzą do całej sondy lambdy a ja potrzebuję tylko wtyczkę, bo się rozleciała. 

IMG_6566.jpeg.09eea26bc56207b301c5921e4e334a5d.jpeg

 

Myślałem, żeby wymienić całe złącze (żeńska i męska) ale myślałbym mieć namiar na jakiś zestaw, który miałby kwadratowy element montażowy w uchwycie, żeby to elegancko zrobić „wg. sztuki”. 


Numery, które zdołałem odczytać:

6X0973602C

8K0973702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2024 o 21:18, NelsonPL napisał(a):

Chodziło mi o to by otwierać kluczykiem a nie pilotem z kluczyka...

 

W dniu 18.03.2024 o 21:32, kamelus_ napisał(a):

To idź otwórz u siebie drzwi pasażera kluczykiem i napisz jak ci poszło...

Wersja ultra ma wkładki zamka w 4 drzwiach 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeden w klapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy sagi z zamkiem tylnych drzwi, rozebrałem boczek drzwi i na wtyczce zamka jest prąd, prawdopodobnie zamek jest martwy i tu moje pytanie, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak odryglować drzwi żeby wymienić zamek bo ja już nie mam pomysłu i chyba flexem drzwi potne 😥. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...