Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

nie podobają mi się :whistling:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 22:18 ----------

Bentley continental gt felgi vw audi passat a4 19' (3278503682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest chyba najlepsza fela do b6 , niestety kasa :kwasny:

No ale same oponki z 2 koła przyjdą jak nie więcej:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak chcesz, to opierdolę Ci moje pięć szesnastek, zapas nówencja z oponą z 2001 roku - rarytasik :grin:

dscf6935h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podobają mi się :whistling:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 22:18 ----------

Bentley continental gt felgi vw audi passat a4 19' (3278503682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest chyba najlepsza fela do b6 , niestety kasa :kwasny:

No ale same oponki z 2 koła przyjdą jak nie więcej:whistling:

dobra guma na 19" to 3k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jozek726.

pytanie z kosmosu, odbiegajace od tematu jak widze ale czy mogl bys mi powiedziec co to za naklejka na bocznej szybce z tylu, bo na zdjeciach nie widac dokladnie co tam pisze... :whistling: fajnie to wyglada, podoba mi sie onaa wiec pytam...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jozek726.

pytanie z kosmosu, odbiegajace od tematu jak widze ale czy mogl bys mi powiedziec co to za naklejka na bocznej szybce z tylu, bo na zdjeciach nie widac dokladnie co tam pisze... :whistling: fajnie to wyglada, podoba mi sie onaa wiec pytam...:wink:

img1452vu.jpg

a tu brakuje mi tej osłony na ako, może ktoś ma na zbyciu :decayed: a jak nie to kupie sobie z ASO :wink:

img1448f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłona aku 20kilka złociszy w ASO nowka pachnąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dostaniesz wiesz :decayed: w moich okolicach i nic się nie meldujesz :baseball:

widzę Łapalice nic się nie zmieniły od lat :facepalm:

no i kółka :kox:

Byłem tam pierwszy raz :wink: tak w sumie wyszło to od razu, niespodziewanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cie dopadnę to cie kiedyś kopne w tyłek wiesz :decayed: swoją droga w człuchowie niezłe nimi kręciliście :grin::kox: a poważnie no miejsce piękne nie byłam już tam długo ale widzę że bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nic z tym nie robi to zostało bez zmiany :wink: a szkoda bo faja miejscówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij coś modzić w końcu z zewnątrz bo nuda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij coś modzić w końcu z zewnątrz bo nuda :decayed:

doczekasz się, doczekasz :whistling:

ale koło jest nowe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...