Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy a to prawda ze shell v-power jest to jedyne paliwo niebrane z orlenu?

benzyna v-power racing 99+ czy jak to sie tam zwie po 6 zł jest niby sciagana z zachodu

a te v-power co jest 20-30 gr drozszy to jest z polskich rozlewni

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koledzy a to prawda ze shell v-power jest to jedyne paliwo niebrane z orlenu?

No nie dokońca. Paliwo na większość stacji w Polsce dostarcza ORLEN, ale kawałek tortu ma również LOTOS. Nie wiem czy tylko oni ale zdecydowana większość rynku należy właśnie do tych przedsiębiorstw. Następnie każda firmowa stacja dodaje swoje uszlachetniacze. Ale z tego co gdzieś czytałem (jeżeli dobrze pamiętam) to shell V-Power jest jedynym paliwem które przyjeżdża zza granicy. Czy jakoś tak.

Żeby nie było OT:

To mała stacja w Opolu Lubelskim PAWTRANS (paliwo spod znaczku ORLENU)

PB95: 5,12 ;(

Opublikowano

orlen Ryki 5,07 ON :wallbash: za 100 zł na rabacie tylko idzie 20l dolać :thumbdown:

Opublikowano

PŁOCK ORLEN i STATOIL

ON 5,13

PB95 5,19

Opublikowano

orlen Ryki 5,07 ON :wallbash: za 100 zł na rabacie tylko idzie 20l dolać :thumbdown:

Sprzedać i kupić GAZZZZ :kox:

Opublikowano

orlen Ryki 5,07 ON :wallbash: za 100 zł na rabacie tylko idzie 20l dolać :thumbdown:

Sprzedać i kupić GAZZZZ :kox:

swap :naughty:

Opublikowano

orientuje się ktoś w jakiej cenie teraz bio jest? Nie chodzi czy tankowaliście tylko jak jeździcie po stacjach to ukratkiem może ktoś lukną.

4,29 w cieszynie i w żorach też

Opublikowano

Orlen Sosnowiec

PB95 - 5,19 , eLPiGi - 2,49

Opublikowano

Dziś tankowałem PB95 - 5.12 BP Katowice

Opublikowano

Orlen Sosnowiec

PB95 - 5,19 , eLPiGi - 2,49

Łódź, BP Aleksandrowska - Pb95 nadal 5.07 za litr, ja pier...., 12 groszy na litrze różnicy :blink: :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

Shell stawki Warszawa pb95 5.16

Opublikowano

Co te kurvy wyprawiają z tymi cenami :disgust:

Opublikowano

BP KOLOBRZEG DZISIAJ ON 5.18 (ZWYKŁA)

Opublikowano

ultimate ON wczoraj na Grójeckiej 5.30 :decayed:

Opublikowano

Naprawdę teraz opłacać się będzie jazda na LPG nawet z tymi wszystkimi regulacjami :chytry:

Opublikowano

Jak myślicie Opel Astra F 1.4 z LPG I lub II generacji ( nie sekwencja) będzie palił mniej niż Audi A4 Avant 1.9tdi AHU? To znaczy który taniej przejedzie 100km?

Opublikowano

Jak myślicie Opel Astra F 1.4 z LPG I lub II generacji ( nie sekwencja) będzie palił mniej niż Audi A4 Avant 1.9tdi AHU? To znaczy który taniej przejedzie 100km?

http://www.autocentrum.pl/spalanie/opel/astra/

oblicz sobie :cool1:

Opublikowano

ja sie tankuje za 4.29 BIO na racuszkach jezdze w plocku na bliskiej

Opublikowano

Orlen zwykły ON (Ślesin) - 5,07 :piroman:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.