Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam gaz LPG widziałem najtaniej 1,99zł / Stacje Artus lub stacje Tesco po skorzystania z rabatu -15 gr za zakupy w środę za minimum 100ł :) Natomiast ON najtaniej widziałem wczoraj 5,12zł na stacji Lukoil w Warszawie na Targówku

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

odkopie troche temat.... jak tam ceny w Polsce? w Wawie i okolicach od 4,90 na auchan po 5,10 na "markowych" typu BP statoil etc.. mowa oczywiscie o ON

Opublikowano

4,79 zł Auchan B-stok

4,99 zł Orlen B-stok

Opublikowano

Hiszpania, Andaluzja

ON.....1.20€

Gibraltar

ON ....0.94Ł

Opublikowano

No ja dzisiaj tankowałem ekodiesla na ORLENIE i płaciłem niecałe 5zł, Verva on była po 5,20 z hakiem.

Opublikowano

Niemcy

ON- 1.25 €

Opublikowano

W-wa ul.Radzymińska:

Lukoil:ON-4,99 a PB95-5,02 na Orlenie tak samo.Przy Tesco na Stalowej PB-4,99.

Opublikowano

Rosja nie cale 3 zł hehe

Opublikowano

Orlen

ON 4,87 :)

Opublikowano

ON 4,91

Verva ON 5,20

Orlen - Bydgoszcz

Opublikowano

Orlen Skawina
ON -> 4,95 zł/litr
PB95 -> 5,07 zł/litr

a podobno jeszcze mają spaść.

Edytowane przez Skyliner89

Opublikowano

Wie ktoś co się stało że została przekroczona granica 5 zł z dół ? :decayed:

Przecież u ruskich się tłukął, dolar drożeje, a u nas paliwa tanieją :eusathink:

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Nie wiem dziku co to miało znaczyć...

Tutaj masz zachowanie się amerykańskiej waluty...

6998572200_1414792849.jpg

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

Cena ropy poszła w dół :hi:

Opublikowano

Wie ktoś co się stało że została przekroczona granica 5 zł z dół ? :decayed:

Przecież u ruskich się tłukął, dolar drożeje, a u nas paliwa tanieją :eusathink:

Poczytaj ile staniała ropa na świecie i zobacz ile na stacjach. Dymają nas jak chcą [emoji85]
Opublikowano

Cieszcie się w NL 95 - 1.58€(wcześniej 1.68)

diesel 1,28€ (wcześniej 1,37)

Niestety NL ma najdroższe paliwa w europie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Dokładnie dymają jak chcą kiedy i gdzie chcą. Spadek cen ropy to około 20 % a u nas cena spada 30, 40 gr. Powinna spaść o ponad złotówkę na litrze

http://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ROPA --> Spadek cen ponad 20% ...

Opublikowano

Cieszcie się w NL 95 - 1.58€(wcześniej 1.68)

diesel 1,28€ (wcześniej 1,37)

Niestety NL ma najdroższe paliwa w europie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Tylko że w NL zarobki 2k euro, a w Polsce 2k zł, więc jak płacą za pełny bak to za dużo gotówki im z portfela nie uleci.

Opole ON 5,07zł

Opublikowano

Tylko że w NL zarobki 2k euro, a w Polsce 2k zł, więc jak płacą za pełny bak to za dużo gotówki im z portfela nie uleci.

Chłopie za 2k nie było by Cię stać na kupowanie paliwa do audika :wink:

Poza tym trzeba płacić podatek drogowy i tak przykładowo za audi 230€ kwartalnie :facepalm:

Edytowane przez andynl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.