Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu


MichalGTI

Rekomendowane odpowiedzi

Stała by w garazu ... I pachniała
swap silnika i po sprawie buda zadbana jedynie silnik kupic w miare stanie:wink:

Generalnie to stoi w garażu jeden raz śnieg widziała tej zimy:wink: śmigam autem Rodziców:grin: Co do silnika to tutaj chyba tylko 1.8T by pasowało ale ten sprzedam za grosze i chyba jeszcze skrzynię bym musiał wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie widziałem twojego auta ale widzę że podobny przebieg masz do mojego mój w zeszłym roku jak go zabierałem z DE miał 48003 obecnie mam 62500 chyba się zmotywuje i też przedstawię

Gratuluję i wiem o czym mowa tak jak w środku u mnie nowością pachniał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos wyrzej podrzucil wrzuc mu z przodu dzielone soczewki : REFLEKTOR XENON AUDI A4 S4 94-97ROK NOWY (2920398319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale autko bajka, perelka jakich malo! za 10 lat z tym przebiegiem bylby szal! zolte tablice z miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, auto, które posiadam podczas zakupu miało 170tyś km i wyglądało z zewnątrz i wewnątrz identycznie, igła. Nie wiem nad czym Wy się tak spuszczacie. 1.6 ma to do siebie, że przeważnie nie jeździ tym gównażeria, która musi mieć jak najwięcej kucy pod maską, a ludzie starsi czy też kobiety, które to często nie zwracają, aż tak uwagi na moc silnika i po prostu dbają :wink:

Od tak macie, pierwsze zdjęcia w wątku przedstawiają faktyczny stan auta przy 170tyś km. Oprócz delikatnie przybrudzonego fotela kierowcy (wypranie to kwestia 100zł) środek wygląda identyko, a przebieg kilkukrotnie większy.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/ahl-b5-wulkaniczna-perla-jawora-ciagle-ulepszanie-226728/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, auto, które posiadam podczas zakupu miało 170tyś km i wyglądało z zewnątrz i wewnątrz identycznie, igła. Nie wiem nad czym Wy się tak spuszczacie. 1.6 ma to do siebie, że przeważnie nie jeździ tym gównażeria, która musi mieć jak najwięcej kucy pod maską, a ludzie starsi czy też kobiety, które to często nie zwracają, aż tak uwagi na moc silnika i po prostu dbają :wink:

Od tak macie, pierwsze zdjęcia w wątku przedstawiają faktyczny stan auta przy 170tyś km. Oprócz delikatnie przybrudzonego fotela kierowcy (wypranie to kwestia 100zł) środek wygląda identyko, a przebieg kilkukrotnie większy.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/ahl-b5-wulkaniczna-perla-jawora-ciagle-ulepszanie-226728/

A no moze tym, ze ma przebieg 4razy mniejszy od Twojej perelki?Kolega pojezdzi pewnie jeszcze z 8lat zanim bedzie mial Twoje 175 i bedzie w takim stanie jak Twoj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, auto, które posiadam podczas zakupu miało 170tyś km i wyglądało z zewnątrz i wewnątrz identycznie, igła. Nie wiem nad czym Wy się tak spuszczacie. 1.6 ma to do siebie, że przeważnie nie jeździ tym gównażeria, która musi mieć jak najwięcej kucy pod maską, a ludzie starsi czy też kobiety, które to często nie zwracają, aż tak uwagi na moc silnika i po prostu dbają :wink:

Od tak macie, pierwsze zdjęcia w wątku przedstawiają faktyczny stan auta przy 170tyś km. Oprócz delikatnie przybrudzonego fotela kierowcy (wypranie to kwestia 100zł) środek wygląda identyko, a przebieg kilkukrotnie większy.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/ahl-b5-wulkaniczna-perla-jawora-ciagle-ulepszanie-226728/

Prawie robi różnicę a w tym przypadku wielką.

Już ze zdjęć widać że te dwa auta Twoje i autora wątku dzieli dość duża różnica ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zmieniłem na lampy poliftowe ori,i kierunek biały a podniecać się jest czym :kox:

DSC_0044.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że łatwiej jest znaleźć auto w dobrym stanie ze słabym silnikiem niż mocniejszym (np. mk4 z 1.4 niż np. z 1.9 TDI albo 1.8T) ale fakt jest taki, że ten silnik jest trochę za słaby na to auto i jak by nie trafił mi się ten egz. to bym kupił 1.9 TDI albo 1.8T. Lakier nie wymaga polerki technicznie ideał tylko mnie irytuje (nigdy nie miałem auta bez gleby:banan:)ta ogromna szpara w nadkolu i dlatego jak coś zacznę grzebać to pierwsze będą felgi 18 albo FELGI ALU VW GOLF PASSAT AUDI RS A4 A6 A8 18" (2923553983) - motoAllegro albo alufelgi audi A8 D3 felgi komplet z oponami ideal! (2909396446) - motoAllegro choć skłaniam się ku tym drugim. Jaki zawias będzie najlepszy do 18? -40 nie będzie za nisko. Auto służy (do czasu jak nie kupię dupowozu) jako rodzinne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,starsi ludzie kupują takie,żeby się kulać do kościoła.

Miałem kiedyś Golfa 2. 0wypasu nawet nie było w nim zapalniczki o wspomaganiu pomarzyć. Silnik 1.3 4ka skrzynia,18lat i niecałe 100tys. wszystko w książce zrobiłem nią w trochę ponad rok 50tyś. bez napraw. Samochodzik pomyka do dziś po mojej okolicy.

Gratuluję.fajnie się takim jeździ zwłaszcza jak masz porównanie z innym A4 w takim roczniku. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że łatwiej jest znaleźć auto w dobrym stanie ze słabym silnikiem niż mocniejszym (np. mk4 z 1.4 niż np. z 1.9 TDI albo 1.8T) ale fakt jest taki, że ten silnik jest trochę za słaby na to auto i jak by nie trafił mi się ten egz. to bym kupił 1.9 TDI albo 1.8T. Lakier nie wymaga polerki technicznie ideał tylko mnie irytuje (nigdy nie miałem auta bez gleby:banan:)ta ogromna szpara w nadkolu i dlatego jak coś zacznę grzebać to pierwsze będą felgi 18 albo FELGI ALU VW GOLF PASSAT AUDI RS A4 A6 A8 18" (2923553983) - motoAllegro albo alufelgi audi A8 D3 felgi komplet z oponami ideal! (2909396446) - motoAllegro choć skłaniam się ku tym drugim. Jaki zawias będzie najlepszy do 18? -40 nie będzie za nisko. Auto służy (do czasu jak nie kupię dupowozu) jako rodzinne auto.

Te pierwsze! Bedzie malinka, i szukaj od razu gwint, bedzie mozliwosc regulacji, bo czy za nisko to kwestia wzgledna :wink: Wiem po sobie, było 1be, potem -40 a teraz i tak kupilem gewinde heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kup gwint i przyciemń szyby, walnij naklejki PIONEER na szyby, i lusterka koniecznie z m3 aaa i jeszcze lampy gejlook na tył!

Pozazdrościć, ale nie oszukujmy się, 1.6 to 1.6 i szkoda, że przedlift ale piękny stan! Nic tam nie ruszaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, kup gwint i przyciemń szyby, walnij naklejki PIONEER na szyby, i lusterka koniecznie z m3 aaa i jeszcze lampy gejlook na tył!

Pozazdrościć, ale nie oszukujmy się, 1.6 to 1.6 i szkoda, że przedlift ale piękny stan! Nic tam nie ruszaj

skąd się urwałeś? :kox: ma 1.6 bo taki chciał i taki kupił. Sten idealny, co nie znaczy że nie można podziałać coś przy samochodzie żeby jeszcze był ładniejszy! Nikt tu nie mówi o jakis gejlukach, naklejkach pjonier itp.

Ale lampki polifty dzielone (jesli nie chcesz ciąć błotników) jakiś niższy zawias i fajna felga 17/18 napewno tylko poprawią wygląd.

MichałGti gratulacje że udało Ci się znaleść tak zadbany model :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy posiadacze A4 1.6 z roczników 97.VI- 99.X

W 2000r ówczesny koncern Audi wzywał posiadaczy w/w samochodów do serwisów na akcje serwisowe, w celu wyeliminowania awarii drogomierzy!

liczniki aut wyprodukowanych w tym okresie najzwyczajniej w swiecie co jakis czas sie zacinaly i stad teraz te niskie przebiegi jak u kolegi MichalGTI!

wiecej w gazecie Auto Świat z 2004r http://www.auto-swiat.pl/asforum/forum/akcjaserwisowaAudi,info.aspx?i=4

ale nie zmienia to faktu ze wnętrza aut klasy premium (mowa o A4 B5) z przebiegiem 40 tys km badz 300 tys km wygladaja prawie identycznie- mowa o tych o ktore sie dba- "jaki pan taki kram"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komplet papierów z serwisu Audi łącznie z fakturami tuv itd przebieg.potwierdzony w DE także tu jestem spokojny pierwsze zmiany to kupno białych kierunków w błotnik

:D

sony xperia s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc lepiej soczewki ale te razem z kierunkami, auto od razu nabierze ładniejszego wygladu

koła daj 16 opony 205/55 nie ma sensu pakowac większych felg, za mały silnik

zawias 1BE w zupełnosci wystarczy, mozna jeszcze zapodac na przód hamulce 312/25 mm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...