Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
czyli najlepiej kupić kwasika pociąć, dopasować i jakoś połapać i zawieść do kogoś kto spawa tigem

szkoda ze mazs dalego do mnie to bysmy to ogarneli :wink:

Opublikowano

W AVF macie połączenie między coolerem a turbo na ori rurce od turbiny? Czy na sztywno wpięte w turbinę?

Opublikowano
czyli najlepiej kupić kwasika pociąć, dopasować i jakoś połapać i zawieść do kogoś kto spawa tigem

szkoda ze mazs dalego do mnie to bysmy to ogarneli :wink:

może niebawem będę się wybierał do Częstochowy to można coś pomyśleć

Opublikowano

spoko loko temat do dogadania

Opublikowano

ja w tym temacie napiszę tylko tyle jeśli ktoś jest z WLKP lub okolic zapraszam do siebie...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Dawno nikt tu nie pisał.

Trochę tu poczytałem i mam klika pytań, mianowicie:

1.Czy ktoś był na hamowni przed założeniem FMIC-a i po założeniu?

2.Jakie maksymalne spadki temperatur w stosunku przed założeniem i po założeniu FMIC-a uzyskaliście?

3.Po założeniu FMIC-a i nie zmienianiu programu jak "zachowywało się" auto?

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja ostatnio słyszałem że jeśli się nie chce dawać tego centralnego chinola to można fabryczny podmienić na jakiś z golfa 4 tylko z której wersji silnikowej słyszał ktoś coś na ten temat ?

Opublikowano

w seryjnym aucie nie będzie przyrostów

różnica tem. w dolocie jest duża

auto po założeniu Fmica ma turbodziure ale wtedy jedzie się na program i wychodzi dużo lepszy wynik niż na seryjnych gratach duzo lepszy wynik w sensie około 15-20ps mówię tu o 1.8t

Opublikowano

No przecież wiem miałem icka już centralnego ale teraz chce w AFNie bocznego wiekszego wtryski bosch216 turbo awx itp reszta gratów już czeka tylko nieche żeby był widoczny a wiem że jeden z naszych lokalnych tunerów pcha tam do b5 IC z Golfa 4 tyle mi się udało ustalić dodatkowo pocięte nadkole jak w S4 i mamy ten sam efekt co wasz centralny :hi:

Co do przyrostu mocy po samym icku ja czułem różnicę w nocy tak jak by z 5 do koni miał więcej ale to tylko w nocy jak jest chłodne powietrze w dzień różnicy nie było :hi:

Opublikowano

jak już w miejsce fabrycznego to ICek od alfy romeo 2,0, a nie jakieś golfy, ale tak czy tak od centralnego lepszy nie będzie:whistling:

Opublikowano

No mi tyknie coś na 170 kucy więc szału nie chce a czemu nie będzie lepszy ?

Opublikowano

Kowi a ten icek z alfy romeo 2,0 z jakiego modelu i czy wytrzyma do mocy 170hp-350nm?

Opublikowano

Ja puki co namierzam tego golfa

Opublikowano

Szkoxa czasu tyle ci powiem

Opublikowano

Panowie, szukam gratów na FMICa .. Zastanawiam się nad tym IC z A5 o węższym rdzeniu.. obsłuży on według Was bez problemu moce 230-240ps? (więcej nie planuje)

Czy na takim coolerze przepływ powietrza nie będzie gorszy niż np. na Chińczyku intercooler wydajny, tuningowy, z nowym rdzeniem ic, fmic do tdi, diesla ..

Opublikowano

ten z linka na pewno da sobie rade :)

Opublikowano

do takiej mocy to raczej 180ke ładuj:whistling:

Opublikowano
do takiej mocy to raczej 180ke ładuj:whistling:

180 albo i wiekszy:wink:

Opublikowano

180ka to i tak już wielka locha jest ... tak mi sie wydaje ... chyba :grin:

Opublikowano

Wystarczy policzyć objetosc 2x SMIC i FMIC 140mm i wyjdzie prawie to samo. Dopiero 180mm jest większy objętościowo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.