Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

przecież mam też młotrzego i to o 10lat:whistling: i nawet juz dłubniety:decayed:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Gdyby ktoś pytał odnosnie tych gratów ze zdjęcia to kupiłem takie coś

#1. pasek rozrzadu Continental CT945

#2. pasek klimatyzacji Continental 4PK855

#3. pasek wieloklinowy Continental 5PK1592

#4. rolka paska rozrzadu Ruville 55415

#5. rolka paska rozrzadu Ruville 55426

#6. rolka paska klimatyzacji Ruville 55464

#7. rolka paska wieloklinowego Ruville 55462

#8. pompa wody Ruville 65470

#9. kpl simeringów(chyba 3szt)

#10. Olej 5w40 motul 8100

#11. filtry powietrza, oleju i paliwa MANN

#12. uszczelka pod dekiel zaworów goetze

#13. wycieraczki Bosch Aerotwin 530mm dla passat B5FL

:wink:

Opublikowano

a tys nie zmienial rozrzadu przy zmianie motoru....kowi ten walek od sdi trza skrocic od strony grodzi tak o 1-2mm_?...bo bede w pl juz w sobote i wezme do tokarza zeby go ciachnal...i montaz.....po 1,5 r wreszcie zlozylem morde w mojej jak trzeba

Opublikowano
  • Autor

Nie zmieniałem bo tamten miał mały nalot, co do wałka bedzie własnie skracany teraz przy wymianie:wink:

Opublikowano

Kowi grube mody :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Kowi grube mody :naughty:

uwierz, cisza przed burzą:decayed: cały czas czekam na pake:whistling:

Opublikowano
Kowi grube mody :naughty:

Wahacze kupił ms i się podnieca:bag:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

10555182_670472829689224_1489539019_n.jpg?oh=49bf33c6af7babc8a980a6a7d8c5fa3e&oe=53C95038&__gda__=1405685992_ea134f168e7d15adfa74bc1655a44c2d

dotarła, dzięki krzychu:hi:

cały zestaw montazowy w pudełku, mozna powiedzieć ~P&P:banan::kox:

Opublikowano

Jaka suszarke masz obecnie ? awx? na sell?

Opublikowano
  • Autor

hybryda awx siedzi obecnie:wink:

Opublikowano

Kowi udziel info na temat tych srubek z podkladkami gumowymi do alu oslony :wink:

Opublikowano
  • Autor

co do śrubek ja mam takie blachowkręty

10566638_670479019688605_307971547_n.jpg?oh=8136013dc42b41246cc573355c4f9091&oe=53C93F3D&__gda__=1405701792_900d84d09af5a962ffe7d114ff9f3a74

Opublikowano
Opublikowano

To jak 2XX pęka:naughty:

taaa razem z głowicą:decayed:

Opublikowano

To jak 2XX pęka:naughty:

taaa razem z głowicą:decayed:

:grin:

Opublikowano

To jak 2XX pęka:naughty:

taaa razem z głowicą:decayed:

o k**wa :polew:

Opublikowano

Koledzy....:whistling:

:grin:

wysłane z htc

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nic wam nie powiem :polew:

Spoooro gratów, 3dni walki...

10498136_679273608809146_323745969801015

W trakcie prac...

10458653_679901675413006_827763242462823

turbo zamontowane :kox:

DSC0644a_zps1b403204.jpg

tak poza tym z napraw przy przebiegu 385tys

- kompletna naprawa alternatora

- kompletny rozrząd i osprzet który można było zrobić przy okazji

- skrócenie wałka rozrzadu o 2,5mm

- nowe uszczelki pod dekiel

- przerobienie dolotu do filtra, oraz do IC, przeróbka spływu oleju, przeróbka wydechu pod nowe turbo

- wymiana piór wycieraczek na te płaskie(2x530)

- diagnostyka klimy, padniety czujnik temp zewnętrznej(do wymiany)

Zapomniałem kupić zbiorniczka wyrównawczego, ale to sie nadrobi w tym miesiącu, teraz trza wystroić auto na dniach

Opublikowano

Piotrek to ile mocy będzie po tych zmianach? :)

Opublikowano

165KM/350Nm [emoji12]

by Note2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.