Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3


Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony 4GB na karcie SD trochę mało, a rozwiązanie z wetkanym pendrivem wydaje mi się jakoś mało solidne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pendraiva podpietego w schowku na tym stos dokumentów płyt itd i NIGDY się nic nie rozłączyło

no i możesz śmiało podpiąć 16gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b6] radio Chorus 2

koledzy przeczytałem cały wątek i chciałem sie upewnić że was dobrze zrozumiałem mam takie ustrojstwo jak na zdjeciu

Cb160.jpg

1) potrzebuję rozłącznej przejściówki (2) czy ktoś wie jak to sie fachowo nazywa bo nie wiem pod jaką nazwą szukać na allegro

2) czy jak odkrece sróbki wskazane żółtą strzałką żeby podpiąć mase to czy w radiu coś sie nie posypie

3) co z czarną wtyczką od emulatora zostaje luzna???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad2 - ja w chorusie II mialem podlaczona mase pod jedna z tych dwuch srubek z lewej strony (obok lewej strzalki) dwa kabelki

pod jedna srubke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam własnoręcznie wykonany emulator zmieniarki z mp3.

Urządzenie na razie testuje na radiu Concert 1

Audi_Concert1.jpg.

Emulator podpina się pod niebieskie mini-iso z tyłu do radia.

Do emulatora można podpiąć pendrive max 4GB z mp3.

Wszystkie mp3 lecą "ciurkiem" - na razie nie ma podziału na żadne katalogi.

Z panelu radia mogę przełączać piosenki do przodu, do tyłu - na razie brak przewijania.

Przyciskami od CD1 - CD6 można wybrać numer piosenki, np. wciskając cyfry 235 - wybieramy piosenkę numer 235 na pendrivie.

Na wyświetlaczu radia cały czas widnieje napis CD1 TR01 - na początku chciałem zrobić wyświetlanie numeru piosenki, ale wyświetlacz ma ograniczenie do wyświetlania jedynie numeru CD - 0..9 A B C D E F ( wartość w HEX ), numer TRACK też jest wyświetlany w hex od 00 do FF - czyli max 256 kombinacji. Zrezygnowałem z tego wyświetlania, bo maksymalnie można by było wyświetlić CD9 TR99, co mogło by oznaczać 999 utwór.

Mam tez opracowany emulator do radia DELTA CC

audidelta.jpg

urządzenie działa praktycznie tak samo jak opisane wyżej do Concert1 - pracuje u mnie bezawaryjnie ponad rok w samochodzie - sprzedałem kilka na allegro - jak na razie wszyscy zadowoleni :)

Jakby ktoś z Białegostoku był zainteresowany, lub chciałby przetestować czy zadziała na innym modelu radia, to można by sie umówić na spocie (dawno nie byłem, można by się w końcu wybrać :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znawcy powiedzcie czy do chorusa z jednym pokrętłem na środku będzie pasować ?

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było już o tym, pomijając wielkość (ogromne to jest) to całkiem spoko urządzenie.... tylko ile trzeba mieć muzy żeby to zapełnić

Rozwiązanie bardzo fajne tylko zastanawia mnie fakt że producent wycofał się z produkcji. Z tego co się orientowałem bo byłem zainteresowany tym rozwiązaniem VW swego czasu miał to w ofercie - oczywiście w odpowiednio wyższej cenie.

Problem z wielkością nie jest duży ponieważ bez kłopotu można ściągnąć metalową obudowę i wyciągnąć samą elektronikę po czym pozostaje w sklepie elektronicznym kupić dopasowanej wielkości uniwersalną obudowę ( nawiercić dziurki jako wentylację + wyciąć dziurę na dysk) i mamy już nie tak wielkie urządzenie :)

Niestety nie powiem jak się sprawdza w praktyce bo w ostatniej chwili zrezygnowałem i kupiłem RNS ale z opinii zagranicznych kolegów wynika że to bardzo dobre rozwiązanie pod względem jakości dźwięku i obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze obiecałem opisac urzadzenie DMC usb mp3 zakupione na ebay.de za 212 PLN z kosztami transportu to umieszcze w tym poscie.

co rozni DMC do xcarlinka: :gwizdanie:

cena :polew::kox: 212 pln do 369 pln

możliwość zapisu 99 folderów po 99 utworów :decayed: muszę karte sdhc kupic :slina:

Pracuje z kartą 8 GB SDHC plus 16 GB pena, co daje pokaźną biblioteke empetrójek

Paczka szła priorytete DojczePost :tongue4: 12 dni..

Narazie ladnie pracuje ale jak się zawiesi mamy fajny przycisk na środku, :hi:

P1070620.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze obiecałem opisac urzadzenie DMC usb mp3 zakupione na ebay.de za 212 PLN z kosztami transportu to umieszcze w tym poscie.

co rozni DMC do xcarlinka: :gwizdanie:

cena :polew::kox: 212 pln do 369 pln

możliwość zapisu 99 folderów po 99 utworów :decayed: muszę karte sdhc kupic :slina:

Pracuje z kartą 8 GB SDHC plus 16 GB pena, co daje pokaźną biblioteke empetrójek

Paczka szła priorytete DojczePost :tongue4: 12 dni..

Narazie ladnie pracuje ale jak się zawiesi mamy fajny przycisk na środku, :hi:

P1070620.JPG

Mogę prosić link do strony producenta? Bardzo podoba mi się napis Bluetooth Ready... Czyżby była wersja z BT i możliwością puszczania muzyki np ze smartphona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki turbo.Czekałem na odzew.

Na ebaju chinskim znalazlem po 35 ojro tylko przesylka duza.

Szukam na .de i kupuje, bedzie wioska tańczyć.... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na ebayu.de od SS sprzedawcy, lol, dobry skrót dla niemca... :polew:, nie dopisałem jest przewijanie utworów, co przy długich setach się przydaje....

BT tak jest, współpracuje z modułem

http://www.diytrade.com/china/4/products/7166499/Bluetooth_handsfree_car_kit.html

http://www.alibaba.com/product-gs/334895579/Bluetooth_phone_kit.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa te same, moze inne niebieskie przysyla., jak przyjdzie to napisze..

link turbololka jest w innym topicu, i u tego goscia ss kupil :hi:

google translatora odpal i sie zapytaj kolesia.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...