Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szaleńcza jazda M3 po Warszawie


michosz

Rekomendowane odpowiedzi

Przykład na to jak można obejść nasze prawo, auto nie wiadomo czyje, a najlepiej nie mieć przy sobie nic i ci nic nie zrobią bo nie ustalą twojej tożsamośći...

Tutaj jadac normalnie potrafią cię gonić za przejechanie po ciągłej a na niego żaden patrol się nie popatrzył?

Gość ma kupe kasy albo znajomości albo to i to, w przeciwnym razie nie bimbał by sobie z tego wszystkiego.

Najgorsze jest to że jedzie jak pajac po mieście, nie patrząc na życie innych, nagrywając ten film pewnie godzine wcześniej grał na komputerze...

Niektórzy go chwalą tylko za co? Umiejętności wg mnie ma żadne, jedzie na tzw "ch..j mać" a przy tym ma dużo szczęścia, co widać w niektórych momentach.

Mam nadzieje że policja coś z tym zrobi, w przeciwnym razie będzie coraz więcej takich idiotów a co najgorsze każdy bezkarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy taki idiota powinien zawinąć się na porządnym słupie czy drzewie,nie robiąc przy tym innym krzywdy i problemy same by się rozwiązywały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na innym forum czytałem, że po zabraniu prawka za punkty można jeździć przez 6 miesięcy jeszcze.

A na kolejnym egzaminie na prawko musisz dopiero udowodnić , że nie umiesz jeździć.

Nie znam się na tym. Nie chce mi sie nigdzie sprawdzać. Pisał to jakiś użytkownik.

Ale jeśli tak jest to sami widzicie jakie jest polskie prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ostatnia kwesta, ktora chcialem dodac :wink: w UK jest tylko 12 punktow :whistling: i kasuja sie dopiero po 3 latach... :whistling: wiec jak ktos nazbiera np. 2x " czerwone swiatla " w ciagu roku

to musi bardzoooo uwazac przez kolejne 2 lata aby czegos nie ... bo jak pisalem wyzej oplaty / ubezpieczenie oraz kara jest kolosalna...

ps. oczywiscie po zabraniu prawka osoba nie ma prawaaa jazdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już go niby mają. W GTR-ku go zatrzymali.

Fotka

http://oi57.tinypic.com/11ryvqu.jpg

Bemowo , jeszcze stoją podobno.

Była telewizja i zabrali go na lawetę.

To info mam z komentarzy z "fanpejdża "

Więc na ile to prawda to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go skierował do zakładu zamkniętego na obserwacje psychiatryczne.

Człowiek musi mieć coś z głową, jakieś kompleksy i przedłuża sobie ... szybkim autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden podobny w gruzji M5 latał bokiem przez miasto

sporo jego filmów jest na youtube

skończył na drzewie, fakt że jako pasażer ale widzocznie było mu pisane skończyć jako pierwszy

zanim kogoś pociągnie

co do M3 to debil nie kierowca,

również mam czym jechać i z racji koloru mojego auta byłem kilka razy podpuszczany do wyścigu po mieście

i raz dałem sie podpuścić kolesiowi

na zakręcie wywaliło go na drugi pas i mało brakowało żeby wpakował się w inne auto

po tym zwolnił

droga jest dla ludzi z głowa a nie debili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechali, partyzantka się skończyła a tatuś w domku wpier... spuści że gówniarz auto podebrał he he. Śmieszny ziom :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z wynajętym młodym kierowcą będzie wałkowany co najmniej do sezonu ogórkowego, wczoraj Polacy dowiedzieli się o finansowych szwindlach b/prezydenta Kwaśniewskiego i kryciu tego szwindla przez Platformersów, więc coś musi przykryć medialny huragan, który byłby w takim przypadku w każdym normalnym państwie...

aaa, wraca też mama Madzi z Sosnowca, było w TVP dziś. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TW Alek ma ciepło z żonką, jak ukradli 19mld z OFE to trąbili o pedofilu na przykrywkę, a lemingi to łapią :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciał dorównać ruskowi ale mu trochę nie poszło:

A tak na marginesie... rusek już nie żyje bo się na drzewie zawinął... czekamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciał dorównać ruskowi ale mu trochę nie poszło:

A tak na marginesie... rusek już nie żyje bo się na drzewie zawinął... czekamy...

jak już to Gruzin, nie Rusek

na co czekasz??:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem podejścia do sprawy policji . Gość nie zatrzymuje się do kontroli ucieka bez prawa jazdy, bez reszty dokumentów i w dodatku z fałszywymi tablicami a gdy już się zatrzymał to policja " dzień dobry poproszę dokumenty".:facepalm: W cywilizowanym kraju dostałby pałką albo gazem po oczach. Następnym razem zastanowiłby się kilka razy czy wsiadać za kierownicę.

Tutaj nowa reklama BMW w związku z tym całym zamiesznaniem wokół tego pajaca ;D

Reklama BMW by Boguś M3 - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogaty wszystko moze .psy sie boja ze bedzie ich ciagal po sadach.takiego pionka jak ja np. To pewnie by zryli .naszczescie nie dam sie nigdy latwo zmieszac

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...