Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

ja o 18 jadę w trasę a tu sypie od 13 non stop :facepalm:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 16:50_________________________________________________

zima zaskoczyła polskich drogowców :decayed:

jak nigdy :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja dzisiaj chyba znowu odwiedze janki jesli mnie zona wypusci noca..

ale Cie krótko trzyma :polew: :polew: :polew:

moja traktuje mnie jak psa:

daje żrec i wypuszcza na noc :polew: :polew: :polew:

u nas ciągle kiła, śniegu jak na lekarstwo ;( ;( ;( ;(

chociaz i tak mnie to g....o obchodzi bo musze leżeć w łózku :disgust: :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawce dzis spokoj... wczoraj tylko sypalo.

Fajnie jakby popadalo jutro i w niedziele... bo jedziemy z bajkiem do wrobla na lotnisko :naughty:

Ułęż :naughty:

To dobrze wyznaczcie drogi :evil: , bo i u nas na "podwórku" w planie wynajęcie lotniska w tygodniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu ktos przyjezdza na zasniezony parking subaru impreza, stawia je z boku i patrzy sie

wg fachowców z forum quattro przydaje się tylko 2 dni w roku, wiec może koleś wyjeżdził już limit :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

pięknie teraz dowaliło u nas na wsi śnieżnego puchu, idealne warunki do latania bokami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawce dzis spokoj... wczoraj tylko sypalo.

Fajnie jakby popadalo jutro i w niedziele... bo jedziemy z bajkiem do wrobla na lotnisko :naughty:

Ułęż :naughty:

To dobrze wyznaczcie drogi :evil: , bo i u nas na "podwórku" w planie wynajęcie lotniska w tygodniu :naughty:

ne ne, lokalnie - Bemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawce dzis spokoj... wczoraj tylko sypalo.

Fajnie jakby popadalo jutro i w niedziele... bo jedziemy z bajkiem do wrobla na lotnisko :naughty:

Ułęż :naughty:

To dobrze wyznaczcie drogi :evil: , bo i u nas na "podwórku" w planie wynajęcie lotniska w tygodniu :naughty:

ne ne, lokalnie - Bemowo

noo to lipa :disgust: bo tam pewnie nieżle zasypane :gwizdanie:

U mnie dzisiaj nieźle śniegiem dosypało, w porównaniu do wczoraj dzisiaj była bajka :kox: nierównosci na drogach przysypało i łogień :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

TWOJE ?????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

TWOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież aju w zimę all-roadem jeździ. Poza tym jego b5 jest granatowa z czarnymi relingami a nie czarna z chromowanymi relingami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...