Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do układu wspomagania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u7a6ubyn.jpg

Dzisiaj troche powalczylem i udalo mi sie zalać mimo wczesniejszego plukania febim płyn w zbiorniczku był czarny, wyplukalem benzyną kestrakcyjna troche syfu jeszcze bylo i teraz git. Dziekuje Dev za podpowiedz i musze powiedzieć za jest bardzo duża różnica wizualna miedzy febi a lhm, lhm jest aż seledynowy a febi jest poprostu zielony

Opublikowano

LHM jest lekko fluorescencyjny i dlatego tak wyglada

to bardzo dobry płyn, pamietaj o max dwuletnim interwale tego specyfiku

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/04/20/u7a6ubyn.jpg

Dzisiaj troche powalczylem i udalo mi sie zalać mimo wczesniejszego plukania febim płyn w zbiorniczku był czarny, wyplukalem benzyną kestrakcyjna troche syfu jeszcze bylo i teraz git. Dziekuje Dev za podpowiedz i musze powiedzieć za jest bardzo duża różnica wizualna miedzy febi a lhm, lhm jest aż seledynowy a febi jest poprostu zielony

LHM jest zbliżony wyglądem oraz konsystencją do Ori płynu:wink:

Ale jak kotem mówi brać LHM-a to brać i nie pytać się why bo gość trochę się zna:whistling:

Opublikowano

Używanie czerwonego ATF II może mieć jakiś wpływ na pompę? Od jakiegoś czasu hardkorowo cieknie mi magiel, teraz autko stoi a przekładnię mam już zamówioną ale przez jakiś czas byłem zmuszony jeździć mimo wycieku i lałem horrendalne ilości właśnie czerwonego płynu. Może mieć to jakieś większe znaczenie na zużycie pompy (magiel i tak do wymiany) ?

Opublikowano

Nie bo nawet jak zregenerujesz magiel to mozesz lac czerwony plyn mimo starej pompy:wink:

Opublikowano
Nie bo nawet jak zregenerujesz magiel to mozesz lac czerwony plyn mimo starej pompy:wink:

wielu ludzi leje atf II d i nie nażeka :)

Opublikowano

Czerwony rozpuszcza uszczelnienia

Opublikowano

Ta ale w maglu a jak regenerują go to dają uszczelki odporne na czerwony....

Poczytaj o tym nawet na alle wśród tych firm co regenerują magle:wink:

Opublikowano

Dla mnie to i tak obojętne jakie uszczelnienia założą bo jak będzie nowy magiel to wleję odpowiedni płyn i zostanie. Zastanawiało mnie to tylko teraz bo lałem litr czerwonego dziennie :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy.Dawno nie zagladalem do tego tematu.

Ja finalnie za 50zł kupiłem w ASO litr płynu. Wymienilem go pol roku temu i nie ma problemow.

Wspomaganie chodzi odczuwalnie 'lzej' ,zwlaszcza kiedy krecimy kierownica w miejscu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja juz przerabialem i oryginalny i febi i to kilka krotnie, wspomaganie chodziło ciezko na tych płynach, w końcu zalalem czerwonym ATF i wreszcie mam wspomaganie takie jak się należy, a do krzykaczy ze nie wolno absolutnie tego oleju zalewać to jak zajade pompę lub magiel to napisze jak tylko się tak stanie, a póki co jestem bardzo zadowolony.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

zalałem czerwony mobila zrobione już30 tys km wielki pozytyw dla tego płynu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czerwony rozpuszcza uszczelnienia

chyba w nowych autach ,w starych to ludzie mixol leją i jezdza aż sie czarny nie zrobi

Opublikowano

Mixol, tez sie nadaje bo jest mineralny, tak samo mozna nalac ropy

Opublikowano

Tylko i wyłacznie LHM ;)

Opublikowano

Ja nalałem transtar Dexron mineralny i teraz kiera jednym palcem mozna krecic. :) Stary byl zielono czarny, zlalem go ok. pol litra.

Opublikowano

Dziś wymieniłem stary czarny płyn na LHM+ Totala i różnica w kręceniu kierownicą jest bardzo wyraźna :) Kto jeszcze nie wymieniał niech się nawet nie zastanawia. W intercarsie LHM 34zł a robota nieskomplikowana.

Opublikowano

rówiez polecam ten płyn

Opublikowano

Tomek napisał jasno i wyraźnie.

Płyn Citroena ma więcej do zdziałania wiec wytrzyma więcej itd.

Może być ori,ale Citroena jest lepszy.

Wiem bo lałem i ten i ten.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.