Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i pięknie! Teraz moja kolej :) zostały progi i dokladka.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 241,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od razu inne auto ;) pięknie.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Adam chętnie bym się wybrał, ale pracując na brygady ciężko się wstrzelić w spoty ;) Zazwyczaj jak ludzie mają wolne weekendy czy święta to ja w pracy... Ale dajcie info jaki termin, może podpasuje. 

@luki19862121 - byłem sprawdzić i to są te same żarówki co mam w DRL czyli te plazmy 8500K, co lekko dają zielonkawe zabarwienie, ale tu świecą 100% mocy, więc chyba zostaną bo jest to dość białe światło i do CLH mi pasują z tylnymi LEDami od rejestracji barwą... kupiłem i przyszły mi z ali te H11 LED co @Adam87 polecał, ale już doczytałem, że będzie waliło błędem i na razie nie wsadzałem, trzeba by rezystory tam dołożyć... 

Z moich obserwacji wynika, że najlepiej będzie kupić zwykłe żarówy ale nie 8500K, tylko 7500 albo nawet 5800K ;) Wtedy powinno być białe światełko, bez odbarwień zieleni itd...

No i dzięki chłopaki za dobre słowo :hi:

Opublikowano

Kasowniki kupiłem te..

https://sprzedajemy.pl/ezystor-canbus-do-zarowek-led-h8-opornik-kasownik-bledu-dzialdowo-2-6bea9f-nr28061182

Co tu dużo mówić .. działa :decayed:

A ja też dopiero będe 12 maja w okolicach taķże jakiś termin można dopasować.

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Na bogatości Panie, dużo bardziej przyjemniejsza mordka  :kox: 

Opublikowano
24 minuty temu, Adam87 napisał:

Kasowniki kupiłem te..

https://sprzedajemy.pl/ezystor-canbus-do-zarowek-led-h8-opornik-kasownik-bledu-dzialdowo-2-6bea9f-nr28061182

Co tu dużo mówić .. działa :decayed:

A ja też dopiero będe 12 maja w okolicach taķże jakiś termin można dopasować.

rezystor 50W 6ohm na alledrogo niecałe 7zł kosztuje.

Opublikowano
1 minutę temu, roball napisał:

rezystor 50W 6ohm na alledrogo niecałe 7zł kosztuje.

Pierwsze z brzegu znalazłem w google i kupiłem.. ale dobrze że znalazłeś taniej to może ktoś inny weźmie :thumbup1:

Opublikowano

Jak zwykle u Ciebie robota profi :jerk:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Wiesz co :D:wub:

LZ5L team :drinks:

Mordka z czarnymi ramkami jest sztos :cool1:

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, KoJ@K napisał:

Jak zwykle u Ciebie robota profi :jerk:

:D Jak tak patrzę, to np. @rrrudy25 wywalał te poprzeczne wzmocnienia za dolnym grillem całkowicie, bo jednak rzucają się w oczy, ale przejrzałem znowu kilka tematów chłopaków i też to widać :P fakt faktem, dużo stabilniejsza jest całość zderzaka z tymi wzmocnieniami. Chyba ori dolna kratka S-line ma akurat tak pionowe żeberka, że tego nie widać: http://www.getem.pl/zdjecia/1723.jpg :P Bo ta z A6, ma nawet inną gęstość. Ale cena rekompensuje wygląd... Będzie kiedyś opcja zrzucenia zderzaka to psikne to w czarny mat, powinno wtedy mniej rzucać się w oczy... A najlepiej byłoby wziąć kawałek siatki i od tylca podkleić do tej kratki z A6 i nie byłoby widać wtedy nic :P

2 godziny temu, STANIV napisał:

Wiesz co :D:wub:

LZ5L team :drinks:

Mordka z czarnymi ramkami jest sztos :cool1:

:friends: Nie byłem zbytnio przekonany do czarnych ramek, ale m.in. oglądając Twój temat się zdecydowałem i jest spoko, inaczej niż w A4 widzianych na drodze :) Ogólnie w tym LZ5L mało jest A4 z S-line... 

A kolor taki śmieszny, ni to czarny, ni to granat, ni to fiolet... Perła robi swoje i w zależności od światła inaczej się widzi... Jednak ma zaletę, biorę lakier LZ5L - bez odcieni itd. i po malowaniu nie ma różnicy z ORI :) nie podoba mi się strasznie jak widać, że dokładka była malowana innym odcieniem... 

Czekam na ten tylną dokładkę i doczekać się nie mogę :/ tak to już by zamknął S-line zewnętrzny i poszła by jakaś fajna sesja do prezentacji całości :P

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano

eSkowy zderzak robi robotę :thumbup1:

kratki w czerni bardzo na plus! 

Opublikowano

Dokladka zderzaka ori czy zamiennik?

Chyba sie starzeje, bo jak kiedys podobaly mi sie "czarne" samochody to tak teraz chrom. Nawet mysle o jakis alu typu BBS RS albo Dare RS, wypolerowane na lustro i ze zlotymi srubami na rantach.

Opublikowano
  • Autor

Ja dokładkę kupiłem ORI, upolowałem na allegro myślę, że w dobrej cenie ? Ładna, nie zdarta nigdzie:

Bez tytułu.png

A co do czerni, kto co lubi :P Nie mam chromów wokół szyb, także całością pasuje. Jeszcze relingi bym sobie pomalował na czarno :P Ale to może okazja będzie jak będę rwał podsufitkę... 

Opublikowano

Nie wiem czy jest sens malować relingi, chyba że proszkowo. Ale za grosze można kupić ori ładne czarne.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, KoJ@K napisał:

Nie wiem czy jest sens malować relingi, chyba że proszkowo. Ale za grosze można kupić ori ładne czarne.

:hi:dzięki Mati za info ;)

Opublikowano
  • Autor

Trochę wolnego popołudnia. Jako, że dostałem info, że dokładka "S" gotowa, chciałem przygotować się do demontażu tylnego zderzaka, usiadłem w bagażniku popatrzyłem i stwierdziłem, że już mnie ten wiszący worek doprowadza do szału.

IMG_20180501_151739.jpg

Rozpocząłem walkę.

IMG_20180501_163203.jpg

Demontaż poszedł dość sprawnie, to tylko strasznie wygląda :)

IMG_20180501_163902.jpg

A tu piękny biszkopcik, czyli gąbka z klejem na płycie podsufitki :/ 

IMG_20180501_164228.jpg

No to jedziemy z koksem szczotką drucianą :P

IMG_20180501_171937.jpg

Nie życzę nikomu, żeby to dziadostwo się odkleiło. Poprzedni właściciel musiał prać i tyle... 

Zastanawiam się teraz co robić, próbować samemu, pojechać do tapicera... muszę się z tym przespać. 

No i mam pytanko. Próbowaliście czyścić delikatnie słupki i te elementy boczne ? Tam wygląda, że jest trochę solidniej naklejona tkanina ? Delikatne szorowanie szczotką wchodzi w grę ? Czy też się będzie odklejać ? 

Przy okazji zamówiłem dzisiaj https://bestseller.pl/valetpro-classic-carpet-cleaner-1l.html, fotele przednie jeszcze wytargam, to i się pranie ładnie zrobi. Od kumpla pożyczę odkurzacz piorący, żeby było z ekstrakcją ;) Zobaczymy co z tego wyjdzie.  Coś do skóry możecie polecić na delikatne przetarcia itd ? Taka lekka renowacja ? Mam kilka mankamentów jedynie na fotelu kierowcy, bo reszta jak nowa... 

Opublikowano

Nie była prana. One tak się odklejaja ze stsrosci. U mnie dopiero pomału zaczyna przy lampce się odklejać. Kupie klej do podsufitek i spróbuje delikatnie strzykawka to podkleić. Co zauważyłem najczęściej odklejony sufit ma 2003 lub starszy rocznik

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
15 godzin temu, kamil-vag napisał:

Zastanawiam się teraz co robić, próbować samemu, pojechać do tapicera... muszę się z tym przespać. 

Ja w swojej poprzedniej B5 też z tym walczyłem. W końcu zdecydowałem się oddać podsufitkę do tapicera. Za 120 PLN obkleil ja profesjonalnym materiałem na gąbce. U mnie bylo trochę zabawy bo był szyber dodatkowo. IMO nie warto się w to samemu bawić.

Opublikowano
  • Autor

Ano właśnie...Tylko to jest ewidentnie wina nie samego klejenia tylko użytego materiału, gąbka odwarstwia się z materiałem... teraz widziałem, że gąbki z materiałem są zgrzewane co eliminuje to zjawisko [emoji14] pytałem mailowo i u mnie w mieścinie wołają po 300 z ich materiałem... Teraz tylko pytanie, czy mają coś co mi podpasuje do tapicerki speed...muszę podjechać i zobaczyć co tam mają za materiały.

Opublikowano

Jak dorwiesz material jaki Ci pasuje to mozesz to latwo samemu obkleic. Klej typu butapren (m.in. Pattex od Henkela) i jazda.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.