Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczymy teraz po podmianie banana ile ten zestaw wytrzyma... U mnie w audi i tak ma lekko, mało używany, raczej w trasie... Zobaczymy jak to wyjdzie w passacie kolegi, który lata sporo km na codzień po różnych drogach... 

Jak na razie sam widzisz, szału nie ma, po niecałych 200km wysunięta tuleja gumowa z banana i luzy na gumie łączników, ale to powielany i znany przypadek na forum. Ważne, że dostałem poprawioną wersję i w sumie to od teraz dopiero zaczynam liczyć kilometry...

Ale po głowie mi chodzi już myśl, czy jednak nie było warto dołożyć chociażby do rts-a...

 

Tymczasem, taki sobie komplecik na zimę szykuje, bo już nie mogłem na te stalówki patrzeć :P

IMG_20180722_165114.jpg

IMG_20180722_170338.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do emblematów... Amba fatima, było i nima :P 

Myślę cały czas nad przyciemnieniem z tyłu lamp, w B7 fajnie to gra z budą, ale jakoś w B6 mało tego widać... co sądzicie ?

IMG_20180730_101734.jpg

Ale jestem tu z innego powodu :P Nagła awaria hamulców w Passacie, którym co dzień dojeżdżamy do roboty. Tylny zacisk lał z ośki ręcznego, ubytki płynu itd :P

Szybki kontakt z @Dev'em i zacisk wysłany i odesłany w szybkim tempie. Robota pierwsza klasa. Zacisk jak nówka. Do tego fajnie było pogadać z kolegą, no i podejście do klienta bardzo dobre, a nie jakieś zlewanie, marudzenie itd... Także kto ma jakikolwiek problem z hamulcami to uderzać do forumowego kolegi bo warto ! 

PART_1532694821543.jpeg PART_1532694842662_2.jpeg

PART_1532694878123.jpeg

Dziękuję @Dev :) Znowu bezpiecznie śmigamy do roboty... 

 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wyslalem do deva zaciski tylnie, ale od Audi A2 ? Czekam na przesylke teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Zaciski noweczka ? 

felgi na zimke spoczi dekielki są czy bez ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbas napisał:

felgi na zimke spoczi dekielki są czy bez ? ? 

Są i dekielki. No zawsze to inaczej niż stal :P i masywne też są, to może szybko się nie pokrzywią... 

Dzisiaj zamówiłem na testy ten środek: https://www.facebook.com/Quick-Crystal-Gloss-1984633228222062/ zobaczymy co ten polski QD zdziała :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile taka przyjemność regeneracji zacisków kosztuje ? Z czystej ciekawości pytam. Sobie sam powoli robię. BTW też na złoto pomalowałem :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2018 o 10:27, kamil-vag napisał:

Myślę cały czas nad przyciemnieniem z tyłu lamp, w B7 fajnie to gra z budą, ale jakoś w B6 mało tego widać... co sądzicie ?

Kamil przyciemnij lekko te lampy... ładnie będzie, zobaczysz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2017 o 16:33, kamil-vag napisał:

Tam jest szeroko opisany właśnie, u nas słabiutko... nikt się nie chwali ale wiem, że wiele osób korzysta z 2T :P

Mateusz za 3 zł szybko mycie zasadnicze a potem spłukanie zdemiralizowaną, a ręcznik delikatny z mikrofibry... ale, że bałbyś się, że się porysuje ? ? ? 

Byliśmy dziś z żoną i córą trochę pozwiedzać okolice i trafiłem taki okaz do zdjęcia :P Znowu bez lustrzanki ehhh :(

WP_20170520_14_31_23_Pro.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem przygode z SKV. Zamontowałem koledze do passata b5. Łączniki stabilizatora poszły do reklamacji, zobaczymy jaka będzie decyzja?

Edytowane przez misiek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, ja odrazu założyłem stare lema i problem z głowy ;) po 200 tys wyglądają jak nowe, a te skv jak pisałeś wyglądają jakby guma chciała z gniazd wyskoczyć... I to po 200km :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... ciekawe czy to jakaś wadliwa partia czy tak produkują... nowe ori pewnie przejechały by kolejne 200 ale jednak swoje kosztują... lepiej chyba odłożyć i kupić lema bez znaczków audi  :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbert, myślę, że i teraz na tym skv się polata, tylko jak ktoś montuje to niech od razu zakłada łączniki inne i pilnuje tego wadliwego banana z wysuwającą się tuleją, jak wyjdzie to reklamacja i przysyłają poprawiony.

No cena skv to ok 1000 zł mniej niż za lema w dobrej cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to różnica pomiędzy skv i lem jest ? ogólnie to myślałem, ze wszystkie części zawieszenia maja problem a to tylko jest z tymi co piszesz  tak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotychczas tylko te elementy czyli tuleja prawego banana i łączniki stabilizatora i to też od niedawna, bo wcześniej nie było z nimi (łącznikami) problemów... Tuleja temat prosty, jak wyjdzie bez problemu dostaniesz nowy, poprawiony banan, łączniki - zobaczymy co @misiek95 dostanie w odpowiedzi na reklamację... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz fajnie że dają nowe w zamian za te wadliwe, ale za robociznę I nerwy że kolejny raz trzeba rozkręcać już nie zwracają, ja założyłem w tamtym roku RTSa trochę droższy ale problemów nie było. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karol1981 napisał:

Wiesz fajnie że dają nowe w zamian za te wadliwe, ale za robociznę I nerwy że kolejny raz trzeba rozkręcać już nie zwracają, ja założyłem w tamtym roku RTSa trochę droższy ale problemów nie było. ? 

A jak RTS cenowo??? Dużo droższy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, Karol ;) ale chyba jakbym sam nie modzil, tylko mialbym komus to zlecic to tez bym zalozyl inny zestaw z ta mysla zeby juz nie poprawiac, a tak to 30 min i banan podmieniony, bez zdejmowania kół, z kanału... Drugie 30 min i wymienione łączniki... 1h w dupe - nie wiem ile teraz za to krzyknąłby mechanik ale ze 100 na bide hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...