Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Ja tego problemu nie mam bo siedzę z fotelem na maxa do tyłu :)

co do samych foteli kiedyś może się trafi nadmiar gotówki i recaro skóra alkantara kto wie, a na razie zostaje przerzucić poszycia na nowe stelaże z elektryką.

ciekawe czy sam moduł pamięci nie ma jakiejś adaptacji zeby zmusić go do ruszania fotela do tyłu a po włączeniu zapłonu żeby jechał na pozycję... było by bardzo przydatne takie rozwiązanie.

Nie ma, pamięta 1 pozycje chyba że nosiłbyś 2 kluczyki przy sobie. Ale znając życie kkam pewnie by zrobił taki moduł, że np po 30 sekundach moduł zewnętrzny daje sygnał aby fotel jechał do przodu. U mnie fotel też prawie na maksa do tyłu, ale jak moja wsiada jak ja mam %%% to fotel jest całkiem z przodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś takiego było w fotelach od cabrio ale one chyba do przodu podjeżdżały jak złożyłeś oparcie żeby na tył wsiąść :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, K4rol81 napisał:

Coś takiego było w fotelach od cabrio ale one chyba do przodu podjeżdżały jak złożyłeś oparcie żeby na tył wsiąść :D 

Da się zaprogramować pilot ale tylko do 1 pozycji np aby jechał do przodu albo do tyłu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowity dziś dzień był, wiązka alarmu założona, pamięć memo, zmieniarka/adapter usb, alarm działa. Naprawiłem z pomoca Kamila zamek tylny prawy i od jutra walcze z wodą w aucie :grin:

20220506_211953.jpg

20220506_211052.jpg

20220506_211029.jpg

20220506_180036.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę człowiek poza forum a tu widze kontynuacja wyszła ... graty fury dla nowego właściciela i widzę, ze upiększone,doposażenie dalej w toku ? 

 

A Kamil gdzie się podział teraz ? :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Norbas napisał:

Trochę człowiek poza forum a tu widze kontynuacja wyszła ... graty fury dla nowego właściciela i widzę, ze upiększone,doposażenie dalej w toku ? 

 

A Kamil gdzie się podział teraz ? :decayed: 

Ma się dobrze, grzebie teraz przy vw. Z tej choroby nie da się wyleczyć :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Norbas napisał:

A Kamil gdzie się podział teraz ? :decayed: 

Dzień w dzień na budowie :grin:

  • Pomoc techniczna 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka USA zamontowana, dzięki @rafal_sz85

I czekam na najbardziej bajerancki bajer, który zawsze montuje w b6 i b7 od @kkam dzięki Krzysztof :thumbup1:

KUPIE panel tylnej kanapy grzanie + przycisk zamykania auta :banan:  W sobotę audi będzie objeżdżać Puck w niedzielę Gdynię i Gdańsk Jak będę wstanie to zrobię jakąś fotkę :grin: cieszę się, że mogę dokończyć rzeczy, których nie zdążył @kamil-vag Pomimo faktu, że auto mi sprzedał to fotki z nowych modów dostaje zawsze jako pierwszy. To auto to był najlepszy zakup w tym roku.

20220513_131210.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, george napisał:

@kosik25 , Krzysiek robi ponownie moduły?

Udało mi się wepchnąć w kolejkę, A jest ona dłuuuga... tak robi ale brak komponentów i nie wiadomo kiedy dokładnie będą. Ja ogólnie kupiłem 3 zestawy i do szczęścia brakować będzie mi 4ty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300km dziś zrobione, audi brudna ale zadowolona z jazdy :grin:

20220514_124710.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyste auto to można pojeździć po 3mieście.

Ostatni wypad do 3miasta na tych laczkach.

Plan na dziś Władysławowo, Rumia, Gdynia (tutaj kilku godzinny pobyt), Sopot, Hel i do domu :thumbup1:

20220515_122243.jpg

20220515_121450.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie to chociaż to auto jeździ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kamil-vag napisał:

U Ciebie to chociaż to auto jeździ ?

Nom coś tam jeździ ale przebiegi też nie za duże, bo do pracy mam 6km jedynie w weekendy ja mam wolną sobotę to jakiś trip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mam prawie 3 miesiące i przez ten czas zrobiło 3tys km więc przebiegi nie są też jakieś wielkie. Pewnie też przez to, że ostatnio większość wypadów do Pucka była robiona drugą audi. Z obawy na dłuższe wypady na zawieszeniu 1bv dla dzieci, ale podróż znoszą bardzo dobrze. Ostatnio nawet mają zajęcie obserwować nawigację i nie słyszę ciaglę "jak długo jeszcze?". Jadąc teraz nad morze zastasnawiałem się dlaczego rsne tak gubi drogę i położenie podczas jazdy. Przyczyną okazał się mój błąd przy zmianie rnse i klinatronika podziałem wtyczkę od gps i nie wsadziłem jej do radia... mimo tego ku mojemu zdziwieniu bez anteny GPS jakąś drogę i pozycję pokazywała (na postoju nawet perfekcyjnie). Wyjmaki do radia miałem przy sobie to na miejscu podłączyłem wtyczkę i powrotna droga na nawigacji rnse dawała sobie bardzo dobrze radę (pomijając rozkopaną Gdynie). Podsumowując wycieczkę 470km zrobione, dzieci zmęczone. A jutro rano trzeba wstać i przed pracą zamontować moduły od składanych lusterek z pilota. I aby nie było tak kolorowo przy wyjmowaniu radia chyba wysunął się pin od kamerki albo coś popsułem, bo początkowo obraz z kamery był różowy, a na koniec przestała działać :whistling:

20220515_211403.jpg

20220515_125225.jpg

20220515_211050.jpg

20220515_180212.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zepsułem to naprawiłem :banan:

Dodatkowo przyszły kolejne paczki z gratami do auta więc będzie co rzeźbić :decayed:

20220516_161050.jpg

20220516_142031.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, K4rol81 napisał:

Gdzie te ledy montujesz?

Tam gdzie zawsze w blendy lusterek. Ori blendy a6c6 sprzedałem, bo jak dla mnie one nie świecą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Ivanek napisał:

Tniesz ori blendy b6? 

Wierci otwór w oryginalnej blendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...