Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony letnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam do sprzedania dwie nowe opony goodyer F1 asymetric 2 225/45/17 rok prod 2012 albo 2013 cena 2 szt 550zł

no to się cieszę

tylko że wiesz, jest na takie texty osobny dział na tym forum

nie śmieć

:rant:

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Wyświetleń 785,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaki rozmiar opon polecacie do oryginalnych felg?

Jeżeli się nie mylę aktualnie mam 7jx16h2 et45 5x112 | 205/60/16

67435539637814853470_thumb.jpg

Jaki profil do tych felg i jaka szerokość by pasowała?

Myślałem nad 195,185/45/16 ale nie wiem czy to dobry wybór

Edytowane przez minibe

Opublikowano

205/55/16 kolego, bez cudowania

jeśli założyłbyś takie co mówisz auto wyglądałoby źle


@PiXi

ten dunlop wg mnie jest spoko :)

Opublikowano

Barum 3 ktoś jeździł ?

Opublikowano

 

Mordeczki , co sądzicie o Dunlop :

http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-45r17-dunlop-germany-2015-rok-i5126839311.html

Wcześniej miałem

- Goodyear f1 asimetric

- Yokohama advan sport

brac - a z tym indeksem tym bardziej !

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Ja wlasnie zmienilem na letnie i moj wybor padl na firestone firehawk tz300.

Mam nadzieje ze moj wybor byl dobry bo nigdy na firestonach nie latalem jeszcze ale wiele dobrych opini slyszalem

Opublikowano

Witam panowie. Auto to a4 b7 avant. Felgi to 7Jx16H2 ET35. Które oponki myslicie beda lepsze?
http://allegro.pl/4x-opony-letnie-215-55r16-g-michelin-kormoran-97w-i5061672904.html

http://allegro.pl/4x-215-55r16-93v-dayton-d320-warszawa-i5132219437.html

Czy może wybrac rozmiar 205/55?

Edytowane przez blueboys16

Opublikowano

Fulda sportcontrol 235/45/17

Czy a4 b6 nie będzie myszkowal?

Opublikowano

Będzie.

Ja to wywaliłem i założyłem najlepszy zamiennik tego rozmiaru czyli 215/50/17

Już nie muszę mocno kiery trzymać w łapach. ;)

Opublikowano

Wszystko zależy, jaką masz szerokość felgi. Rozmiar 215/50/17 jest dobry, jeśli masz felgę 7J.

Opublikowano

Moze powiem tak:

Mam felgi 8J, na tym dwie dobre micheliny 235/45/17. Wiadomo potrzebuje jeszcze 2 opony w tym samym rozmiarze. A że micheliny kasowo mnie przerastaja, to fuldy biore pod uwage.

Wiec : rozmiar zostaje 235...

Opublikowano

Mordeczki , co sądzicie o Dunlop :

http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-45r17-dunlop-germany-2015-rok-i5126839311.html

Wcześniej miałem

- Goodyear f1 asimetric

- Yokohama advan sport

Opony fajne ale szybko się zdzierają mam w a6 3 sezony i po oponach, kup lepiej tutaj dodatkowo bedziesz miał rant na felge a cena podobna

http://www.inopony.pl/opony,0,74374/dunlop-sp-sportmaxx-rt-225-45-r17-91-y-mfs-v1.html

Moze powiem tak:

Mam felgi 8J, na tym dwie dobre micheliny 235/45/17. Wiadomo potrzebuje jeszcze 2 opony w tym samym rozmiarze. A że micheliny kasowo mnie przerastaja, to fuldy biore pod uwage.

Wiec : rozmiar zostaje 235...

Ja też mam 235/45/17 w b7 i 7,5" felga

Opublikowano

Barum 3 ktoś jeździł ?

Ja jeżdżę właśnie na takich Barum Bravuris 3HM 225/45R18 95 Y XL FR.

Na razie mało km zrobione, ale od zawsze jeśli muszę kupić to kupuje nowe Barumy - na lato jak i na zimę.

Szczerze polecam - nie odbiegają raczej znacznie od klasy premium a zdecydowanie lepsze są od chińczyków.

Opublikowano

Heres, nie myszkuje?

Bo wtedy na moich 8 calowych tym bardziej będzie dobrze.

Edytowane przez tygrysek83

Opublikowano

Opony fajne ale szybko się zdzierają

ale pixi to dziadek

szybko nie jeździ

:decayed:

Opublikowano

Barum 3 ktoś jeździł ?

Ja jeżdżę właśnie na takich Barum Bravuris 3HM 225/45R18 95 Y XL FR.

Na razie mało km zrobione, ale od zawsze jeśli muszę kupić to kupuje nowe Barumy - na lato jak i na zimę.

Szczerze polecam - nie odbiegają raczej znacznie od klasy premium a zdecydowanie lepsze są od chińczyków.

powiedz kolego czy są faktycznie głośne tak jak niektórzy piszą. szukam dwóch opon tylko 225/45/17 i mam wielki dylemat co kupić.

Edytowane przez mlodziak22

Opublikowano

Ja teraz założyłem pirelli P7 235/45.17 na lato i auto jedzie jak po szynach szczerze polecam te oponki :wink:

Opublikowano

Mordeczki , co sądzicie o Dunlop :

http://allegro.pl/4-opony-letnie-225-45r17-dunlop-germany-2015-rok-i5126839311.html

Wcześniej miałem

- Goodyear f1 asimetric

- Yokohama advan sport

jak ci sie jezdzilo na advan sportach od yokohamy

?

Edytowane przez julo23

Opublikowano

Ja przez 1.5 sezonu (od sierpnia 2013) jeździłem na Yokohama ADVAN Sport V103 235/40R18 95 Y XL. Ogólnie samochodem mam zrobione 30tyś, mniej na tych oponach, ale nie powiem dokładnie ile.

Co do samej jazdy nie mam zastrzeżeń, trzymają się super, nigdy nie miałem problemów na mokrej nawierzchni.

Jedyny szkopuł - w tym sezonie raczej trzeba już kupić nowe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.