Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty LRY - odwołane


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Robert już od roku się wybierał :dziura:

Akademik ma niedaleko.

:polew: :polew: już myślałem że ja cos obiecywałem :sesese::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wtajemniczonych którzy to tak mieli wpaść na kawkę do mnie do pracy ale się zebrać nie mogli :przebiegly:

NIEAKTUALNE

Dziś byłem tam po raz ostatni :decayed:

upsss :decayed:

a gdzie teraz będziesz urzędował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś wiocha Chobot :decayed: [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 14:52_________________________________________________

dajta jakiś namiar na nocleg nad Bałtyk nie mam czasu szukać niczego na necie a na spontanie byśmy wsiedli w auto i smigneli na weekenda :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh o tej porze to nawet nie będziecie długo szukac, byłem w sierpniu i chate miało sie od ręki w łebie, bankowo cos znajdziecie

Podał bym numer ale nie mam juz, ale w sumie daleko do morza miałem :disgust:

Bigos bądź harrkorem jedź lanosem nad bałtyk :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaa z tym lanosem to by się zgadzało (za***ista historia na spontanie) kiedyś wam opowiem :polew: :polew: :polew:

kuźwa nie znajdę bo jak wyjadę za 2 godziny to już wszyscy bedą najeb#%%^ spali a po nocy walił do drzwi nie będę bo mnie śrutówką potraktują :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odwiedzaj wujka google zadaj mu pytanie i zaraz będziesz miał odpowiedź :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar na ostatnim spocie mówił, jak fajnie chodzi s4 kaliego a tu proszę taki popis:

http://www.youtube.com/watch?v=lUlpgTmYXfQ&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany był ktoś na zakończeniu sezonu na torze w lublinie :mysli:

Ja byłem :kox::evil: Żałujcie że Was nie było :tongue4: Kowi na następnym musisz być... :decayed: podobnie jak reszta ekipy LRY :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany był ktoś na zakończeniu sezonu na torze w lublinie :mysli:

Ja byłem :kox::evil: Żałujcie że Was nie było :tongue4: Kowi na następnym musisz być... :decayed: podobnie jak reszta ekipy LRY :P

jak terminy spasują to sie wybiore :good: a są już jakieś fotki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak terminy spasują to sie wybiore :good: a są już jakieś fotki??

Jasne :cool1: Filmiki też są :) Właź na temat tej imprezy tam są linki :) Ja może zaraz wrzucę filmik z mojego przejazdu ale kurde, to ten co mi nie poszedł :decayed: Chociaż ogólnie czas mieliśmy z gelem dość ciekawy, około 2 sek. gorszy od zwycięzcy :mysli: Zbyt asekuracyjnie pojechałem :wallbash: szczególnie pierwszą część :disgust: A przejazdy na czas indywidualne dość ciekawie poszły, czekamy na listy z wynikami, zobaczymy który czas mój klekocik wykręcił :kox: Mnie najbardziej rozbawił czas kolesia który miał A3 1,8T podkręconą coś koło 190 KM... o około 11 sekund gorszy niż mój :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten filmik to juz widziałem co jest na wątku :cool1: klamki do końca tygodnia będe miał w komplecie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten filmik to juz widziałem co jest na wątku :cool1: klamki do końca tygodnia będe miał w komplecie :kox:

mój przejazd właśnie leci na youtuba :decayed: ale żeby nie było zbyt asekuracyjny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten filmik to juz widziałem co jest na wątku :cool1: klamki do końca tygodnia będe miał w komplecie :kox:

mój przejazd właśnie leci na youtuba :decayed: ale żeby nie było zbyt asekuracyjny :wallbash:

heheh zobaczymy batorego zaraz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...