Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, kamil-vag napisał:

Widzę Adam szukasz ciągle kpl isofixów ? ? ? 

Ten an przód fajny bajer... szczególnie jak żonka sama jeździ z pociechą.

Właśnie o to chodzi, że nieraz tak będzie trzeba fotelik na przodzie zapiąć. Koszt nieduży a może być potrzebny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości to takie cuś...:wink4:

 

20191016_110917-1152x864.jpg

Kupiłem jeszcze w RR CUSTOMS niewidzialną wycieraczkę (i oczywiście odświeżacze:decayed: ) jutro kładę i zobaczymy jak to będzie działać.. 

Jeszcze ambiente dołożone z tyłu :naughty:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Siadło pięknie Adam ? 

Jednak moje stare końcówki się zdały na coś ?

Opublikowano

No i pięknie :oklasky:

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Siadło pięknie Adam ? 

Jednak moje stare końcówki się zdały na coś ?

Pewnie, że się przydały... a za to moje stare poszły do b6 @pklima91... tylko nadal nie ma tematu z tym autem:whistling:

3 minuty temu, Rob@k napisał:

No i pięknie :oklasky:

Dzięki bardzo:hi:

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, kamil-vag napisał:

A isofix z przodu? Grzebales już coś? 

Nie, dziś nie dałem rady, ale jutro działam.

Opublikowano

Doopka nabrała charakteru ??? ja też mam też wycieraczkę, ale w pudełku od maja ???czasu nigdy nie ma. Trzeba się w końcu złapać na spota ??? 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, karol1981 napisał:

Doopka nabrała charakteru ??? ja też mam też wycieraczkę, ale w pudełku od maja ???czasu nigdy nie ma. Trzeba się w końcu złapać na spota ??? 

Dzięki Karolku :hi:

Ja jestem do niedzieli, a potem dopiero raczej na święta dopiero :facepalm:

Z wycieraczką to jak dam rade, bo te isofixy musze dokończyć:decayed:

Opublikowano
33 minuty temu, Adam87 napisał:

Dzięki Karolku :hi:

Ja jestem do niedzieli, a potem dopiero raczej na święta dopiero :facepalm:

Z wycieraczką to jak dam rade, bo te isofixy musze dokończyć:decayed:

Uuu to długo Cię nie będzie ??? 

Opublikowano
  • Autor

Zmieniłem pracę i zasady zjazdów też się zmieniły na gorsze... ale na 20 marca będę:decayed:

Opublikowano

Łoooo Panie petarda!!! 

Elegancko przy sedanie siadło. 

Nie wiecie czy na dwururkę z jednej strony też są takie cuda? 

Opublikowano
  • Autor

Dzięki:hi:

Znalazłem coś takiego.. choć szczegółów w zasadzie nie ma..

Możesz zapytać czy ogarnął temat..

Opublikowano
  • Autor

Ewentualnie taki delikatny..

DYFUZOR-AUDI-A4B7-PODWOJNA-KONCOWKA-NOWY
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 250 zł - DYFUZOR AUDI A4B7 PODWÓJNA...

 

Opublikowano

Będzie zbierane w skarbonkę ???

Opublikowano

Łoooooo siadło naprawde zacnie ;) aż pomyślałem o podobnym zabiegu u siebie. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To działaj:ok2:

Opublikowano

Ładnie  siadło:)!!! W sedanie super wygląda:) Też bym wrzucił tą dokładkę  Ale musiałbym malować pod kolor..

Opublikowano

Widzę, że nie jestem jedynym, u którego talerzyki z B5 długo nie zagościły :D
Na Pro Kit+talerzyki przód siadł (względem 1BV) ok 4cm, także sporo. Było idealnie równo z tyłem, wygląd petarda, ale na tym koniec :decayed:

Opublikowano
Godzinę temu, jolley napisał:

Widzę, że nie jestem jedynym, u którego talerzyki z B5 długo nie zagościły :D
Na Pro Kit+talerzyki przód siadł (względem 1BV) ok 4cm, także sporo. Było idealnie równo z tyłem, wygląd petarda, ale na tym koniec :decayed:

Możesz rozwinąć, bo moje leżą i czekają na montaż :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.