Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 godzin temu, lemoncjo napisał:

 

28 minut temu, granatowy napisał:

Pisałeś, że założyłeś profil 40 zamiast 35 żeby mieć większy komfort na tych 20" :decayed:

Si! I pisałem też że zrobiłem błąd :D:D bo na 35 i tak byłby zapas :D 

Opublikowano

W kwestii teoretycznego upalania po wyjeździe z fabryki bym się nie przejmował bo auto między fabryką a dealerem jest ustawione w trybie transportowym.

Opublikowano
  • Autor

BTW  odnośnie jak auto wygląda pod spdem.Zaskoczony jestem wielkością wydechu.Koncowa część jest po prostu olbrzymia jak w ciężarówce a nie osobowym.

Opublikowano

Piekna jest :) A co do wydechu to turbinki musza czyms oddychac :)

PS: Jak wrazenia z jazdy? (pewnie padlo to pytanie, ale szczerze mowiac nie chce mi sie wertowac 14 stron :D

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, DivaynEays napisał:

Piekna jest :) A co do wydechu to turbinki musza czyms oddychac :)

PS: Jak wrazenia z jazdy? (pewnie padlo to pytanie, ale szczerze mowiac nie chce mi sie wertowac 14 stron :D

Jeszcze nie odebrałem 

Opublikowano
  • Autor

Jest odebralem ?? do usłyszenia za tydzień ?

Opublikowano
15 minut temu, turdzi napisał:

Jest odebralem ?? do usłyszenia za tydzień ?

Docieraj teraz spokojnie, a potem dawaj klka filmików jak to jeździ. :) Czekamy 

Opublikowano

tydzien albo i dluzej :D

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, Mukade93 napisał:

tydzien albo i dluzej :D

Przynajmniej :)

20180212_135029.jpg

Opublikowano

jest sztos :)

Opublikowano
Godzinę temu, turdzi napisał:

Przynajmniej :)

20180212_135029.jpg

Jest sztos ?

Wingsy pasowały od B8, czy musiałeś zamawiać nowe❓

 

BTW aż szkoda dzieciaki pakować do środka ?

Edytowane przez mystic.pl

Opublikowano

Pogratulować jeszcze raz furaka, teraz talon na paliwo i można testować to quattro:decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, mystic.pl napisał:

Jest sztos ?

Wingsy pasowały od B8, czy musiałeś zamawiać nowe❓

 

BTW aż szkoda dzieciaki pakować do środka ?

Kupowałem nowe bo Thule robi teraz palaki i srebrne i czarny mat więc kupiłem czarne.

Boks miał być biały ale okazuje się że Glacier white to biały z tysiącem odcieni czasami wpada w jasny niebieski a czasem szary w zależności o światła i biały standard by nie pasował kolorystycznie dlatego poszedłem bezpiecznie i w czarne.

Tymczasem już 200 km pękło na liczniku.Mysle że do końca tygodnia będzie dotarta :D

Opublikowano

Dawaj więcej pikczersów :decayed: no

i oficjalnie można pogratulować auta :thumbup1:

Opublikowano

Moim zdaniem super, że czarne. Lepiej to wygląda niż jak by to było białe.

Opublikowano

Czarny bagażnik świetnie komponuje się z biały Glacier i z ciemnymi szybami i z czarną listwą.

Sam bagażnik Packline NX Premium to też jest TOP !

Opublikowano
  • Autor

Dzieki panowie  nie byłem pewien tej konfiguracji ale im dłużej sie temu przyglądam to uwazam ze dobrze sie to komponuje.

Dzis zrobiłem ponad 150 km i mam juz pewne przemyślenia ale zbiorę to w całość i podsumuje jak troche wiecej pojezdze.

na razie jedyna z rzeczy która irytuje to ze nie mogę sie połączyć z Smartphone interface bo mi tel wyrzuca przyprobie połączenia przez USB?Moze miał ktos z was podobny problem.? Mam galaxy S6.

Opublikowano

Z czarnym boxem wygląda ?

Turdzi, tylko jedna rada od mistrza ... 

 

IMG_3515.PNG

Opublikowano

Witaj, 

Z czarnym boxem jest :thumbup:

Koniecznie napisz jak Twoje wrażenia w stosunku do czekiwań,

Dużo frajdy z jazdy życzę!

Pozdrawiam

Opublikowano

Woow! Ale petarda! Gratuluję konsekwencji w spełnianiu marzeń :)

Fajnie że pokazujesz tego potwora tutaj bo mnie pewnie nigdy nie będzie stać wydać rocznego zarobku na furę :(  Biały od czasów B7 nie wychodzi z mody. Dobry wybór! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.