Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, jolley napisał:

Holmatrowóz zostaje jednak w domu? ?

 

56 minut temu, HOLMATRO napisał:

zaczynamy!

No z takimi heblami to już chyba musi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karol1981 napisał:

A to co Ty miałeś że zakładasz 345 ??

pewnie to co większość posiadaczy a4...zbyt małe?

stawiam na 320

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jolley napisał:

Holmatrowóz zostaje jednak w domu? ?

Póki co tak, jeśli miałbym sprzedać to od września, póki co bardzo potrzebuje samochodu. Wakacje z żona zaliczone, ale teraz z darmozjadami muszę objechać Mazury, wiec zaś 3 tys km pęknie. :chytry:

6 godzin temu, Adam87 napisał:

 

No z takimi heblami to już chyba musi :whistling:

Heble się akurat skończyły przednie bezapelacyjnie, tarcze dead, klocki mi się na fisie zaświeciły, wiec i tak to było do zrobienia..:slina:

5 godzin temu, karol1981 napisał:

A to co Ty miałeś że zakładasz 345 ??

320 standard w TFSI, blaszki mogły zmylić, chociaż w rotorze widać było ze tarcza jest jednak coś przymała..:whistling:

 

 

Zaciski, tarcze, klocki, przewody w oplucie i płyn zmienione, zostały do wymiany osłony tarcz które zamówione najwcześniej, jeszcze nie dotarły.. :facepalm:

Także jutro albo pojutrze będę musiał zrzucić koła przód, zaciski i tarcze żeby wymienić, bo póki co zostały osłony od 320. Zasłaniają ładnie tarcze nowe, ale robimy ze sztuka wiec trzeba będzie się przyłożyć. 

Poki co-docieranie tarcz i klocków. :thumbup1:

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Grzechu,

Bardzo porządny setup ?

Na bank odczujesz różnice.

W moim też zużyte tarcze 320mm były powodem swapu na 345mm ?

Daj znać jak Twoje odczucia odnosnie OZ + DS.

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, black4 napisał:

Hey Grzechu,

Bardzo porządny setup ?

Na bank odczujesz różnice.

W moim też zużyte tarcze 320mm były powodem swapu na 345mm ?

Daj znać jak Twoje odczucia odnosnie OZ + DS.

Pozdrawiam ?

Oczywiście Maćku, dziękuje za noce poświęcone dyskusjom na temat tego, co dobrać żeby było dobrze :decayed:

 

poki co tak to siadło :

 

EFF4C1F8-C702-442E-BF11-942AAC24E731.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Daj spokój, nie ma sprawy. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem ✌

Testuj i wrzucaj info ?? ?Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol1981 osłony nówki znajdziesz na allegro:

OSLONA-TARCZY-HAMULCOWEJ-PRZOD-AUDI-A4-B
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 43,41 zł - OSŁONA TARCZY HAMULCOWEJ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny pracowity dzień, w natłoku zajęć udało się zamontować V-Fiza, którego zdobyłem od @Norbas :drinks:

 

7C84448A-B340-4B48-880A-D28134AAC04E.jpeg

C7460B4A-DB21-4B71-AC83-D8A5AE686ADD.jpeg

 

Pozniej rozebrałem kolejny raz heble przód i wymieniłem osłony tarcz pod 345, które dzisiaj w końcu dotarły.. :facepalm:

Następnie rozebrałem zaciski tył i pomalowałem pod nowy kolor hebli, czyli RAL 2008, a po wszystkim odpowietrzylem kolejny raz cały układ, bo został mi litr płynu hamulcowego jeszcze.. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dlatego norbas nie wystawił na sprzedaż vfiza :D pochwal się potem fotkami jak wygląda z najnowszą aktualizacja (ikonami) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jeszcze zostało do wymodzenia w tym aucie bo już chyba ma wszystko ?  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcinL napisał:

Czyli dlatego norbas nie wystawił na sprzedaż vfiza :D pochwal się potem fotkami jak wygląda z najnowszą aktualizacja (ikonami) :)

Nie wszystkie dane mają ikony i nie w każdym widoku można włączyć ikony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancki zestawik i oryginalny kolor zacisków ? polubuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcinL napisał:

Czyli dlatego norbas nie wystawił na sprzedaż vfiza :D pochwal się potem fotkami jak wygląda z najnowszą aktualizacja (ikonami) :)

Jest jeszcze co nieco odłożone dla mnie, niekoniecznie wystawione tutaj u niego... :whistling:

5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Coś jeszcze zostało do wymodzenia w tym aucie bo już chyba ma wszystko ?  ?

 

W dniu 26.07.2019 o 00:21, LUKENSZ napisał:

Zamontowałeś już ten gwint? Jestem super ciekawy opini :D

Jest jeszcze wiele rzeczy, wiele rzeczy mi się tu widzi, ale wszystko z czasem.. Sciema szyb koniecznie, ale to po wakacjach ( wiem, bez sensu, ale cieżko z czasem na wszystko a i kolejki w sezonie takie, że ciężko mi się wstrzelić. Fotele Vadery bym chciał z RS'a, musze wrzucić gwint Eibacha, który leży  i się kurzy. Coś tam jeszcze napewno wymyślę.

15 minut temu, qruku napisał:

elegancki zestawik i oryginalny kolor zacisków ? polubuje :D

Dzięki za wsparcie, daje wiatr w żagle przy namyślaniu się nad modami :nabijasie:

Godzinę temu, dayd_4 napisał:

Nie wszystkie dane mają ikony i nie w każdym widoku można włączyć ikony.

W czwartek jednak nie będziemy aktualizować go u Ciebie, bo się okazało, że mam już najnowszy soft, @Norbas o to zadbał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, HOLMATRO napisał:

Jest jeszcze co nieco odłożone dla mnie, niekoniecznie wystawione tutaj u niego... :whistling:

 

Jest jeszcze wiele rzeczy, wiele rzeczy mi się tu widzi, ale wszystko z czasem.. Sciema szyb koniecznie, ale to po wakacjach ( wiem, bez sensu, ale cieżko z czasem na wszystko a i kolejki w sezonie takie, że ciężko mi się wstrzelić. Fotele Vadery bym chciał z RS'a, musze wrzucić gwint Eibacha, który leży  i się kurzy. Coś tam jeszcze napewno wymyślę.

Dzięki za wsparcie, daje wiatr w żagle przy namyślaniu się nad modami :nabijasie:

W czwartek jednak nie będziemy aktualizować go u Ciebie, bo się okazało, że mam już najnowszy soft, @Norbas o to zadbał :good:

Twoje Bixy B8 leżą u mnie w szafie - też by się przydało pochylić nad tematem w końcu...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dayd_4 napisał:

Twoje Bixy B8 leżą u mnie w szafie - też by się przydało pochylić nad tematem w końcu...

O właśnie ! Zapomniałem ze kupiłem kompletna przekładkę bixów z B8,5 do wsadzenia, leżą u szwagra i tez pleśnieją.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HOLMATRO napisał:

O właśnie ! Zapomniałem ze kupiłem kompletna przekładkę bixów z B8,5 do wsadzenia, leżą u szwagra i tez pleśnieją.. 

To jeszcze nie zmieniałeś na b8.5? U mnie to był jako jeden z pierwszych obowiązkowych modów, bo te z B7 soczewki strasznie słabo świeciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz widać na zdjęciach jak mało profesjonalnie okleiłem vfiz’a ?? ale przynajmniej nie było go słychać ? rób kodowanie i odpalaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...