Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

No Panie ...

teraz z tymi zębami to "żarłacz błękitny" ?

Pozdrawiam

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla równowagi jakiś daszek agresywniejszy by się przydał ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, black4 napisał:

Btw. Takie tam skromne inspiracje na pakiecik do Avanta ?

 

Hmmmm....:eusathink:

stac mnie albo na takiego avanta, albo te wszystkie dokładki do niego. 

Sprezentuj jedna opcje, ja kupię drugą :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki bedzie w sam raz i przyda sie do transportu

u-Vp-U7-RHAZu-CGu-Qh-K.jpg

Edytowane przez Dev
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEV w tym RS6 RACE! można przewozić dowolne towary z każdej strony. Zobaczcie przedni splitter ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HOLMATRO od ilu km/h kropelki zaczynają sp***rzać ku górze? Mówię tutaj o takiej normalnej granicy kiedy wycieraczki są już nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, papadziordzio napisał:

@HOLMATRO od ilu km/h kropelki zaczynają sp***rzać ku górze? Mówię tutaj o takiej normalnej granicy kiedy wycieraczki są już nie potrzebne.

To zależy od wielkości kropel, jak jest lekka mrzawka to dość długo się trzymają, ale uciekają od 60 już dość ładnie.

Jak duże krople to nawet jak stoję, uderzają o szybę i od razu spływają na dół. A tak to od 50 już na boki uciekają, przy 80 nie myśle o wycieraczkach. 

Idzie sezon deszczowy, wiec to dobry zabieg przy piwie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

To zależy od wielkości kropel, jak jest lekka mrzawka to dość długo się trzymają, ale uciekają od 60 już dość ładnie.

Jak duże krople to nawet jak stoję, uderzają o szybę i od razu spływają na dół. A tak to od 50 już na boki uciekają, przy 80 nie myśle o wycieraczkach. 

Idzie sezon deszczowy, wiec to dobry zabieg przy piwie. 

A jak użyjesz wycieraczek, to Ci skaczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MarcinL napisał:

A jak użyjesz wycieraczek, to Ci skaczą?

Nie, idzie lepiej niż po czystej szybie. Nawet jak po suchej szybie włączę wycieraczki to idą gładko, nie skaczą ani nie piszczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu a powiedz, ile $ ta wycieraczka???

Do siedziby RR CUSTOMS mam 30 km to podjade sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adam87 napisał:

Grzesiu a powiedz, ile $ ta wycieraczka???

Do siedziby RR CUSTOMS mam 30 km to podjade sobie...

Tyle ile km tyle złotówek. :thumbup1:

poki co się nie wypowiem na temat trwałości, ale mam kilka ich produktów i jestem mega zadowolony. Mogę nawet stwierdzić, ze kładą na łopatki niektóre kosmetyki renomowane i droższe kilka razy...

RR deklarują do pół roku trwałości, jak wytrzyma ta warstwa która nałożyłem miesiąc, dwa, to będę bardzo zadowolony. 

 

 

Edit: 

wycieraczka 50 zł, z aktywatorem i dwoma gąbkami w zestawie. Co innego miałem na myśli jak mówiłem o 30 zł.. 

jeden zestaw wystarcza na myśle 4-5 aplikacji ( jedna w moim przypadku to przednia, boczne przednie i tylna na klapie..)

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam wam kosmetyki od RRC, siedzę w tej branży bardzo dlugo i ogólnie ich kosmetyki to dość mocny syf i mają bardzo kiepski skład. Większość jest mocno drażniąca dla człowieka co nie jest zbyt pożądane już w dzisiejszych czasach. Cenowo wcale nie wychodzą super. Czasami lepiej dopłacić a mieć coś naprawdę sprawdzonego. Nie mówię tutaj o tym co jest na topie ale jest masa produktów które są o wiele lepsze i czasami nawet lepiej cenowo wychodzą. Nie jestem jakimś hejterem bo ich kosmetyki sam testowałem ale skład jest zmieniany częściej niż wy zmieniacie skarpetki i nawet dokładnie nie wiadomo co tam siedzi w ich kosmetykach.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patryk14 napisał:

Odradzam wam kosmetyki od RRC, siedzę w tej branży bardzo dlugo i ogólnie ich kosmetyki to dość mocny syf i mają bardzo kiepski skład. Większość jest mocno drażniąca dla człowieka co nie jest zbyt pożądane już w dzisiejszych czasach. Cenowo wcale nie wychodzą super. Czasami lepiej dopłacić a mieć coś naprawdę sprawdzonego. Nie mówię tutaj o tym co jest na topie ale jest masa produktów które są o wiele lepsze i czasami nawet lepiej cenowo wychodzą. Nie jestem jakimś hejterem bo ich kosmetyki sam testowałem ale skład jest zmieniany częściej niż wy zmieniacie skarpetki i nawet dokładnie nie wiadomo co tam siedzi w ich kosmetykach.

Dobrze wiedzieć, ja jestem zwykłym konsumentem i poki co jestem bardzo zadowolony. Byłem sceptyczny patrząc na cenę, ale słyszałem dużo pochlebnych opinii wiec wziąłem co nieco na próbę i jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz jakiś naprawdę godne polecenia produkty to wal śmiało na PW. Mogę też spokojnie wytłumaczyć z którymi produktami od RRC jest nie tak o dlaczego nie warto ich brać i na co uważać. Bo problem jest taki że na pierwszy rzut oka nie są najgorsze ale im dalej w las tym ciemniej i bardziej niebezpiecznie. Od RRC osobiście używam tylko wipe out, chyba jedyny produkt na który warto wydać kasę i ewentualnie szampon nie jest najgorszy ale są lepsze alternatywy bo szampon np. dość kiepsko się wypłukuje po dłuższej chwili i lubi zasychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechałem się na środku do usuwaniu owadów. Na grillu i uszczelkach (bo lekko chlapnęło) zostawił mi plamy, których nie szło domyć. Z gum jakoś zeszło po pewnym czasie (pewnie wytarło się), ale grill do ponownego malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ich produktów jestem tez bardzo zadowolony z QD+, dobrze się aplikuje, bardzo wydajny i poki co trzyma mi się już prawie miesiąc, pieknie kropelkuje, wrócił efekt szkła wosku który położyłem w studiu w kwietniu :thumbup1:

 

Natomiast z uwagi na to ze jestem laikiem i bardzo ostrożny przy jakichkolwiek pracach przy aucie, to nie zamawiam nic agresywnego, nic do oczyszczania itp.. bo tu wiem, ze musi być bezpieczny sprawdzony produkt. 

Edytowane przez HOLMATRO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Z ich produktów jestem tez bardzo zadowolony z QD+, dobrze się aplikuje, bardzo wydajny i poki co trzyma mi się już prawie miesiąc, pieknie kropelkuje, wrócił efekt szkła wosku który położyłem w studiu w kwietniu :thumbup1:

 

Natomiast z uwagi na to ze jestem laikiem i bardzo ostrożny przy jakichkolwiek pracach przy aucie, to nie zamawiam nic agresywnego, nic do oczyszczania itp.. bo tu wiem, ze musi być bezpieczny sprawdzony produkt. 

Problem z RRC jest taki że ich niby bezpieczne produkty dla laika wcale czasami nie są tak bezpieczne jak być powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2019 o 13:19, HOLMATRO napisał:

To zależy od wielkości kropel, jak jest lekka mrzawka to dość długo się trzymają, ale uciekają od 60 już dość ładnie.

Jak duże krople to nawet jak stoję, uderzają o szybę i od razu spływają na dół. A tak to od 50 już na boki uciekają, przy 80 nie myśle o wycieraczkach. 

Idzie sezon deszczowy, wiec to dobry zabieg przy piwie. 

Czyli d*py nie urywa, dlatego zostaje przy swojej wycieraczce za 10zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...