Skocz do zawartości
IGNOROWANY

HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..


HOLMATRO

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Norbas napisał:

Kurcze teraz widać na zdjęciach jak mało profesjonalnie okleiłem vfiz’a ?? ale przynajmniej nie było go słychać ? rób kodowanie i odpalaj ?

Mało profesjonalnie?

Kurza stópka ...mój jest w bąbelkowej :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9CB75D74-E7E3-4B8E-B6E2-7A1FD7B9532D.jpeg

EC74DB6D-1B1D-4B68-B250-D89119AF02CB.jpeg

 

Imho to jest bardzo ładne, zgodne ze sztuka oklejenie - z fugami odprowadzającymi ciepło z grzejacej się elektroniki przeliczajacej parametry lotu Holmatrowozu :decayed:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki, wszyscy zakładają a mój vfiz lezy juz chyba z pół roku w kartonie :decayed:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek to większej mobilizacji już chyba nie będzie ?

Czas na montaż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Norbas napisał:

Kurcze teraz widać na zdjęciach jak mało profesjonalnie okleiłem vfiz’a ?? ale przynajmniej nie było go słychać ? rób kodowanie i odpalaj ?

Ja swojego w ogóle nie oklejałem:co: to co teraz będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dayd_4 napisał:

Ja swojego w ogóle nie oklejałem:co: to co teraz będzie?

Może być go słychać na dziurach - jak skacze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Norbas napisał:

 ? rób kodowanie i odpalaj ?

Przekodowalem zegary przy pomocy @ecobuda bo swój kabel zostawiłem szwagrowi, wszystko działa, hula :radocha:

tylko pojęcia nie mam jak się poruszać po tym fisie teraz, nie wiem jak jest „wstecz” itp.. 

mysle ze jutro @dayd_4 wszystko mi wyjaśni i poprowadzi przez meandry tej technologii.

pierwsze parametry sobie poustawiałem - 17 C stopni w dolocie przy bucie cieszy oczy i serce :a4fan:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Przekodowalem zegary przy pomocy @ecobuda bo swój kabel zostawiłem szwagrowi, wszystko działa, hula :radocha:

tylko pojęcia nie mam jak się poruszać po tym fisie teraz, nie wiem jak jest „wstecz” itp.. 

mysle ze jutro @dayd_4 wszystko mi wyjaśni i poprowadzi przez meandry tej technologii.

pierwsze parametry sobie poustawiałem - 17 C stopni w dolocie przy bucie cieszy oczy i serce :a4fan:

przytrzymanie  to wstecz ?

2 kliknięcia to aktywacja

1 kliknięcie wybór

i to wszystko w temacie ?

Dobrze, że ruszyło po przekodowaniu ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dayd_4 napisał:

Ja swojego w ogóle nie oklejałem:co: to co teraz będzie?

Może ale nie musi wydawać odgłosy :decayed:

8 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Przekodowalem zegary przy pomocy @ecobuda bo swój kabel zostawiłem szwagrowi, wszystko działa, hula :radocha:

tylko pojęcia nie mam jak się poruszać po tym fisie teraz, nie wiem jak jest „wstecz” itp.. 

mysle ze jutro @dayd_4 wszystko mi wyjaśni i poprowadzi przez meandry tej technologii.

pierwsze parametry sobie poustawiałem - 17 C stopni w dolocie przy bucie cieszy oczy i serce :a4fan:

Na kierze dłużej przytrzymujesz Mode. Ustaw sobie kompas w RNS-E gdzieś w opcjach ;) dzięki temu moim zdaniem lepiej to chodzi bo przyciskasz Mode szybko dwa razy i odrazu wyśwetla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje @pawelosinski83 za ten rozbudowany tutorial :thumbup1: :decayed:

pakuje właśnie auto, od 6:50 go myłem na dwa wiadra, potem aplikacja QD na całość, wrzucę walizki, poustawiam najważniejsze parametry w v-fizie do kołowania i lecę. Pierwszy przystanek - weekend u @dayd_4 :drinks: szykuj się, darmozjady jadą :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Przekodowalem zegary przy pomocy @ecobuda bo swój kabel zostawiłem szwagrowi, wszystko działa, hula :radocha:

tylko pojęcia nie mam jak się poruszać po tym fisie teraz, nie wiem jak jest „wstecz” itp.. 

mysle ze jutro @dayd_4 wszystko mi wyjaśni i poprowadzi przez meandry tej technologii.

pierwsze parametry sobie poustawiałem - 17 C stopni w dolocie przy bucie cieszy oczy i serce :a4fan:

Nic dziwnego, że w dolocie 17st, jak u was tam zima trzyma do czerwca, a wiosna do dzisiaj:thumbup:

1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Dziękuje @pawelosinski83 za ten rozbudowany tutorial :thumbup1: :decayed:

pakuje właśnie auto, od 6:50 go myłem na dwa wiadra, potem aplikacja QD na całość, wrzucę walizki, poustawiam najważniejsze parametry w v-fizie do kołowania i lecę. Pierwszy przystanek - weekend u @dayd_4 :drinks: szykuj się, darmozjady jadą :evil2:

:suicide_anim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śwagry? tego vfiza to bez oklejania da rade pięknie zamontować za licznikiem po prawej stronie , jest tam taki płaski metalowy stelaż i super on się na tym mieści. Ja u siebie dałem na obudowe dwa paski taśmy 3m i właśnie do tego stelaża go przykleiłem - siedzi jak fabryka i nie idzie go ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z nowości wpadła dzisiaj rutynowa wymiana oleju ( trzeci raz w tym roku :facepalm: ), tym razem Liqui Moly Synthoil HighTech 5W40.

 

Wcześniej mycie z miłością całości karoserii i nałożenie Niewidzialnej Wycieraczki, której zalety ja osobiście widzę i wykorzystuje. 

8050E706-4CA0-4551-BD8A-76AC5B894701.jpeg

 

Na koniec prac wisienka, czyli montaż dyfuzora ostatnio zakupionego, jak siadło, oceńcie sami:

51669B2C-A673-4271-BE05-83E15011E267.jpeg

590853A4-809A-4BAE-B247-38D72361357E.jpeg

54C24130-B786-4FDE-84C9-2B4273E81146.jpeg

 

Stay tuned..

 

 

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też taką założoną tylko do dokładki S4. Całkiem fajnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sam raz na grzędy do szparagów

  • Pomoc techniczna 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dev napisał:

w sam raz na grzędy do szparagów

Do cebul, bardziej w klimacie :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...