Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

Hawaj to nie s3 to zwykła a3 ze zderzakiem od eski, jak widze siedzi w niej silnik 1.8 T AGU ponieważ posiada gaz na linke, co widać po plastikowym uchwycie przy przepustnicy, niemniej jak widze stoi na bbsach które wyglądają :kox: jak sądzisz czy Twoje autko może nie wyglądałoby lepiej na takim wzorku? masz moze jeszcze jakieś inne fotki? bo widze ciekawe samochodziki :P

tak w ogóle moje gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzec w A3 wlozyl ktos od cholery pracy i kasy :) Hawaj mimo ze wkopal od groma to szczerze jednak mniej :) A3 bardziej dopieszczona ale A4 mi sie bardziej widzi. Z tym ze tam byl oceniany caloksztalt a nie widzimisie ;)

A lakier na twoje A4 miazdzy mi suty :kox: Mojej juz brakuje troche swiezego lakieru ... Zarzuce po zimie moze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojezdzij troche po zlotach w Europie i na wyspach

gdzieś ty nie był i czego nie widział, a na temat brewek akurat ja napisałem dwa posty, i upuść sobie ciśnienia, bo ja niemam zamiaru się kłócić z jakim kolwiek posiadaczek audi

p.s. co innego z właścicielem bełemwu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi bardzije się nie widzą te felgi niż brewki do tego projektu, ale jak już Hawaj pisał będzie to ogarnięte :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnatrz jedna z ladniejszych A4 B5 jakie widzialem, moje gratulacje za wlozona prace :good:

w srodku jednak bym widzial kremowe Recaro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawaj znając życie zaskoczy nas serią zdjęć przez które połowa z nas zacznie płakać i krzyczeć "GOD WHY" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje że dalej ściąga brewki :naughty::decayed:

pokaż coś Hawaj bo już myślałem że się rozbiłeś (odpukać) tym ADRem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...