Opublikowano 31 Października 20187 l 18 minut temu, Adam-Lewian napisał: 312/255 Każdy BRD w B7 tak ma
Opublikowano 31 Października 20187 l Być może @Wandej, zbyt krótko mam tego hebla. O ile mnie pamięć nie myli to lekka A3 z tym silnikiem 2.0 TDI 170KM też ma takie.... Edytowane 31 Października 20187 l przez julo23
Opublikowano 31 Października 20187 l 9 godzin temu, julo23 napisał: Być może @Wandej, zbyt krótko mam tego hebla. O ile mnie pamięć nie myli to lekka A3 z tym silnikiem 2.0 TDI 170KM też ma takie.... Wyrzuć to i zakładaj minumum 320/288. Zobaczysz jak powinno hamować auto
Opublikowano 1 Listopada 20187 l 22 godziny temu, Wandej napisał: Wyrzuć to i zakładaj minumum 320/288. Zobaczysz jak powinno hamować auto Moja skromna osoba tak zrobiła i z przykrością stwierdzam, że WARTO
Opublikowano 1 Listopada 20187 l eeee... tam.... bzdury piszecie.... seria jest zayebista, nic wiecej nie trzeba, po co ?
Opublikowano 3 Listopada 20187 l Koledzy czy do tego numeru VIN WAUZZZ8E87A245955 będzie pasował taki zestaw : Przód tarcze DF4262S klocki GDB1307 Tył tarcze DF4211 klocki GDB823 ??
Opublikowano 3 Listopada 20187 l 10 godzin temu, bandi1705 napisał: Koledzy czy do tego numeru VIN WAUZZZ8E87A245955 będzie pasował taki zestaw : Przód tarcze DF4262S klocki GDB1307 Tył tarcze DF4211 klocki GDB823 ?? Na tył klocki GDB1330 reszta ok. Jakbyś chciał zakupić taki zestaw zapraszam
Opublikowano 5 Listopada 20187 l Siema. Panowie, jakieś sprawdzone połączenie tarcz i klocków na przód do BGB 2.0t q ? Myślałem o ATE, ale widze, że średnio w sondzie.
Opublikowano 5 Listopada 20187 l Pytanie ile więcej za nie zapłacisz niż za Ferrodo - a mogą być to te same klocki.
Opublikowano 6 Listopada 20187 l Cześć, szykuję się do wymiany tarcz i klocków w moim aucie, prześledziłem cały wątek i doszedłem do wniosku, że zdecyduję się na tarcze Zimmermann'a i klocki Ferodo. Znalazłem coś takiego i potrzebuję się upewnić czy będą pasować do mojego auta https://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamulcowa-zimmermann-100121620,0-86-100121620-428803.html#100032 https://www.iparts.pl/czesc/tarcza-hamulcowa-zimmermann-100331420,0-86-100331420-464902.html#100032 https://www.iparts.pl/czesc/klocki-hamulcowe-komplet-ferodo-fdb1323,0-62-fdb1323-182434.html#100030 https://www.iparts.pl/czesc/klocki-hamulcowe-komplet-ferodo-fdb1788,0-62-fdb1788-86901.html#100030 nr VIN: WAUZZZ8E84A263755
Opublikowano 6 Listopada 20187 l ja złożyłem miesiąc temu komplet zimmermana na tylną oś i jak do tej pory zero problemów.
Opublikowano 7 Listopada 20187 l Cześć mogę Ci powiedzieć z własnego doświadczenia że oryginalne klocki i tarcze z aso są lepszej jakośći dla porównania na oryginałach zrobiłem dużo więcej km niż np na zestawie tarcze brembo i klocki ferodo, które uważam,że nie są złej jakości, a jednak skończyły się wcześniej .... Co do wymiany to jak ktoś nie ma pojęcia to zawsze można zrobić coś nie tak. Jak koledzy wyżej pisali jak nie masz nikogo zaufanego oddaj do aso lub popytaj napewno forumowicze mają swoich zaufanych mechaników ?
Opublikowano 7 Listopada 20187 l Przód tarcza Zimmerman kloki textar. Tył tarcza ori audi kloki też ori z logiem audi. Polecam oba zestawy. Dobre hamowanie, cisza przy hamowaniu.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto