Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant


Tkoczu_

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, raaf napisał:

Strasznie tą gałkę ktoś maltretował :grin:

Nowa dobrze siadła :thumbup1:

No i wyszło kto upala weekendowo furę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji zbliżającej się wiosny :whistling:

Letnie już wybrane? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDy nad tablicą bym trochę przyciemnił bo walą ostro jak mijania i dyskoteka trochę z tyłu. :think2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, raaf napisał:

Z racji zbliżającej się wiosny :whistling:

Letnie już wybrane? :D

Niestety aktualne się nie sprzedały wiec w tej kwestii zostaje tak jak było z ta różnica że poszły do renowacji i bd grafitowe i pewnie dorzucę na tył większy dystans.

 

10 minut temu, dekiel 13 napisał:

LEDy nad tablicą bym trochę przyciemnił bo walą ostro jak mijania i dyskoteka trochę z tyłu. :think2:

No właśnie muszę zmienić bo już mi błędami sypia.. możesz mi jakiejś polecić ? Niby najlepiej Ori wrzucić ale z jakiego modelu bd pasować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

Niestety aktualne się nie sprzedały wiec w tej kwestii zostaje tak jak było z ta różnica że poszły do renowacji i bd grafitowe i pewnie dorzucę na tył większy dystans.

 

No właśnie muszę zmienić bo już mi błędami sypia.. możesz mi jakiejś polecić ? Niby najlepiej Ori wrzucić ale z jakiego modelu bd pasować ? 

Najlepiej ORI kupić i dolutować rezystory i będzie git. Wiem to bo zmieniałem w C6 zwykłe na LEDY i świecą idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, pelonek1 napisał:

Najlepiej ORI kupić i dolutować rezystory i będzie git. Wiem to bo zmieniałem w C6 zwykłe na LEDY i świecą idealnie.

  • 4H0943021 (lewa)
  • 4H0943022 (prawa)
  • N10625802 (2 śrubki montażowe)

Będą pasować. W getem.pl są najtaniej bo po 63.97 za sztukę, do tego rezystory dolutować i będą świecić tak.

IMG_20200209_192940 - Kopia.jpg

 

Edytowane przez pelonek1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w a4 i teraz a6 c6 mam ledy od Tomnik i działa idealnie żadnych błędów polecam.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw w a4 wytrzymał 4 lata i jedna padła ale dla tego ,że uszczelka lampki puszczała wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

No właśnie muszę zmienić bo już mi błędami sypia.. możesz mi jakiejś polecić ? Niby najlepiej Ori wrzucić ale z jakiego modelu bd pasować ? 

Ja ostatnio zmieniałem i z początku było git po dwóch dniach zaczęło sypać błędami ale wystarczyło pobawić się tymi blaszkami bo coś nie stykało i na razie jest git 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KoXowniczek napisał:

Ja ostatnio zmieniałem i z początku było git po dwóch dniach zaczęło sypać błędami ale wystarczyło pobawić się tymi blaszkami bo coś nie stykało i na razie jest git 

Aa to moje już mam z rok albo więcej, i tak długo wytrzymały jak za ta cenę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. da się tą szparę wyregulować ? ( między maska a zderzakiem ) F893143B-26E3-47F2-BFE3-040BB0E37D42.jpeg

Furka znowu umyta bo syfu pełno ale chcąc, nie chcąc bd musiał metoda na 2 wiadra się za niego zabrać bo to jakaś masakra po zimie :facepalm:1F146471-74CD-462B-8992-36F0B11757E7.jpeg356F75E0-CE6B-4E6B-A72D-9FF9F167FB7F.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie regulowałem zderzakiem jak i zamkiem maski. Deczko ciężej maska się otwiera, ale szczelinka odpowiednia.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była wymiana oleju to i oczywiście musiały graty wlecieć :banan:

- Ori grill rs4 b7

- Kratki w plastry 

- Olej 5w40 

- Lekka regulacja wysokości zderzaka

Teraz pomalować cupre w black piano i git :wub:

 

 

3BAADB52-DBD6-465C-9BE5-589350DE5711.jpeg

0FB212DC-7F61-4B9B-85D0-603BEB1A99CD.jpeg

4167504A-87B3-452E-896D-D918238E5D00.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_
  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny ryjek :thumbup1:  na kratki halogenów mam jednak inna wizje, nie długo pokaże u siebie :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nic się nie dzieje, praca dom praca, weekendowo auto przepalane :thumbup1:

Pare tyg temu będąc na zlocie w Gliwicach nie sądziłem że załapie się na filmik na yt:lol:

Co prawda tylko chwile (od 7 minuty) ale i tak japa się cieszy :lol: choć szkoda że na zimowych wtedy byłem..

I jakiejś tam ostatnie szybkie foty 

0976B010-47BC-433B-8CB9-194929D7B178.jpeg

1DE33620-8CC6-4706-8817-C7F80F8500D0.jpeg

 

Edytowane przez Tkoczu_
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka prezentuje się zacniee po zimie :kox: ja musze ruszyć u siebie mycie ogarniecie i korektę lakieru bo wstyd jeździć takim brudnym autem :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Furka prezentuje się zacniee po zimie :kox: ja musze ruszyć u siebie mycie ogarniecie i korektę lakieru bo wstyd jeździć takim brudnym autem :whistling:

Dawid, mnie dopiero czeka odświeżenie auta ale takie konkretne bo póki co się nie opłaca..skończą palić w piecach i drogi u mnie w Rybniku remontować to odrazu letnie wlatuja i jakiejś tam detalingi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dekiel 13 napisał:

Jeszcze chromowane żarówy OSRAM diadem w kierunki. :kox:

Patrzyłem na Allegro i w komentarzach pisza że pomarańczowy prześwit zostaje 

Edytowane przez Tkoczu_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...