Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 27.06.2022 o 14:46, NelsonPL napisał:

Kolejny dodatek który wpadnie w ciągu kilku dni do mojego ULTRA Audi. :dance2:

Wieszaczek oryginalny. :cygaro::a4fan:

 

SAMOCHODOWY-WIESZAK-NA-UBRANIA-AUDI-NA-ZAGLOWEK (2).jpg

800_1482_2-900x1900_600x600 (2).jpg

ULTRA śmieszne :facepalm:

Jak masz takie rzeczy pisać to lepiej wcale nie pisz :wink:

 

Opublikowano

Dziwne rzeczy się tu dzieją, a w zasadzie działa prawo ULTRA-OPTIMA komentarz był a za chwilę go ni ma. Jak piszesz tu historie wzięte z mchu i paproci to miej kokones i nie kasuj naszych odpowiedzi

Opublikowano

Matko i Córko to dalej trwa !!!! Dalej nawijacie makaron na uszy...

Opublikowano
W dniu 27.06.2022 o 14:46, NelsonPL napisał:

Kolejny dodatek który wpadnie w ciągu kilku dni do mojego ULTRA Audi. :dance2:

Wieszaczek oryginalny. :cygaro::a4fan:

 

SAMOCHODOWY-WIESZAK-NA-UBRANIA-AUDI-NA-ZAGLOWEK (2).jpg

800_1482_2-900x1900_600x600 (2).jpg

Ale za***iste:slina:

Opublikowano

Temat już schodził do lamusa i znowu daliście się sprowokować. :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I już jest wieszaczek do Mojego ULTRA Audi:dance2::cygaro::drunk::a4fan:

20220711_200425 (3).jpg

20220711_202312 (2).jpg

20220711_201836 (3).jpg

20220711_200547.jpg

20220711_200718.jpg

Opublikowano

Nelsonito wreszcie! Czekałem na takie działania konkretne w temacie! 

Opublikowano

Kiedy kawa i montaż w ASO?

Opublikowano
Godzinę temu, kamelus_ napisał:

Kiedy kawa i montaż w ASO?

Gdzie takie łatwe rzeczy robi już sam , jak już szuka vcds by się bawic w kodowanie , takze to pryszcz

Opublikowano
  • Autor

Na dniach wpadnie kolejny mały dodatek, który przyda się do mojego  Audi Music Interface:cygaro::dance2:

Oryginalny  :audi::dance2:

 

s-3333333 (2).jpg

177af566409181630577be83472d (2).jpg

ef3fda7a421ba53fda7769fa4e6f (2).jpg

s-l640 (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano
15 godzin temu, NelsonPL napisał:

Na dniach wpadnie kolejny mały dodatek, który przyda się do mojego  Audi Music Interface:cygaro::dance2:

Oryginalny  :audi::dance2:

 

s-3333333 (2).jpg

177af566409181630577be83472d (2).jpg

ef3fda7a421ba53fda7769fa4e6f (2).jpg

s-l640 (3).jpg

Akurat to fajne... Skąd i za ile, zdradzisz?

Opublikowano

Fajnie że pod AMI - USB, pytanie od kiedy b8 w AMI ma wejście USB?

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, KonradA4troop napisał:

Fajnie że pod AMI - USB, pytanie od kiedy b8 w AMI ma wejście USB?

Moje Audi ma Audi Music Interface gdzie jest specjalne wejscie USB 

Bardzo fajny i przydatny system .

Jesli chodzi o koszt to w ASO kosztuje 200zeta... :)

8GB pojemność...

Opublikowano

wrzuć zdjęcie jak ci te projektory świecą bo nie wiem czy zamawiać też :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wieszak już na swoim miejscu.:dance2::dance::drunk::dance2:

20220714_210706 (2).jpg

20220714_210825 (2).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
  • Autor

AutoHold nie działa.:P

Przyczyna:

Padnięty czujnik ABS (lewy przedni)

18-tego wymiana w serwisie na nowiutki firmy BOSCH:cygaro:

 

thumb (2).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

To kontrolka od ABS ci nie świeciła?

Opublikowano
  • Autor

Zapalała się. Auto było wczoraj podpinane pod vcds

Wyszło, że padł czujnik ABS (przedni lewy)

To powoduje zapalanie się TPMS i nie działanie systemu AutoHold.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

wcale nie musi byc czujnik, czasami pierscien magnetyczny na łozysku siada

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.