Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 - Avant - BEX - Wisienka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 12.08.2021 o 20:55, MichałA4 napisał:

Taa ja zamawialem za pobraniem koncowki to chyba z półtora tygodnia nie dawali znaku życia.

Można kupić na allegro, tam deklarują czas wysyłki i muszą się w miarę tego trzymać :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszło parę nowych gratówIMG_20210828_151853.jpg

Wczoraj wymieniłem światło stopu na nowe, bo stare już się rozpadało i wyblakłoIMG_20210828_151956.jpgIMG_20210829_160234.jpg

Logo audi wróciło na klapę po prawie rocznej przerwie i założyłem wycieraczkę tylna z audi Q5, wygląda nowocześniej i w końcu zbiera wodę, a nie tylko ja rozmazuje jak poprzedniczka :grin:IMG_20210829_160322.jpg

Przyszły też końcówki wydechów Ulter 100mm, wyglądają jak dwa wiadra, ale do zderzaka S4 będą idealne :thumbup: Tu porównanie do ori 70mmIMG_20210829_120657.jpg

Opublikowano
17 godzin temu, dedpad napisał:

Przyszły też końcówki wydechów Ulter 100mm, wyglądają jak dwa wiadra, ale do zderzaka S4 będą idealne :thumbup: Tu porównanie do ori 70mmIMG_20210829_120657.jpg

To ori końcówki są zaklepane czy spawane. Jak je zdemontowałeś ?

Podasz mi model tych ulterow ?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, cysiek18 napisał:

To ori końcówki są zaklepane czy spawane. Jak je zdemontowałeś ?

Podasz mi model tych ulterow ?

Ori są lekko zagięte i przyspawane w dwóch miejscach. Demontaż po staropolsku, czyli szlifierka kątowa, przeciąłem spawy i ściągnąłem z rury.

Końcówki Ulter N1-101RS*

Opublikowano

Jeszcze lotka sline i będzie git.

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Jeszcze lotka sline i będzie git.

Lotkę już mam, nie sline tylko a la RS4 B8, jest dużo większa i ma ciekawszy kształt. Na razie jeździ sobie w bagażniku, ale w weekend wrzucę ją na klapę :cheesy:IMG_20210831_184110.jpg

Opublikowano

Skąd zamawiałeś ramię tylnej wycieraczki ? Muszę u siebie wymienić i szukam jakiegoś wartego uwagi zamiennika B)

Opublikowano
40 minut temu, dedpad napisał:

Lotkę już mam, nie sline tylko a la RS4 B8, jest dużo większa i ma ciekawszy kształt. Na razie jeździ sobie w bagażniku, ale w weekend wrzucę ją na klapę :cheesy:IMG_20210831_184110.jpg

Panie gdzie takie lotki dają?

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, Krzysiek_K napisał:

Skąd zamawiałeś ramię tylnej wycieraczki ? Muszę u siebie wymienić i szukam jakiegoś wartego uwagi zamiennika B)

Ramię zamówiłem na allegro, to jest orginal z audi Q5. Jak zamawiałem swoją to było jeszcze kilka aukcji.

 

32 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Panie gdzie takie lotki dają?

Audi Plus je robiło, ale chyba już ich nie produkują :eusathink:

Opublikowano

Na alledrogo  same zamienniki , 450 w podkładzie z włókna szklanego. Ciekawe jak to pasi i zachowa się na Słońcu. Opinie mają dobre...

 

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, dekiel 13 napisał:

Na alledrogo  same zamienniki , 450 w podkładzie z włókna szklanego. Ciekawe jak to pasi i zachowa się na Słońcu. Opinie mają dobre...

 

Wykonanie tych lotek z włókna nie jest najlepsze, trzeba je trochę dopiescic, ale dla efektu końcowego warto się pomęczyć :grin: A jak będzie z trwałością to się dopiero okaże, mam nadzieję, że nie będzie problemów :decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Na alledrogo  same zamienniki , 450 w podkładzie z włókna szklanego. Ciekawe jak to pasi i zachowa się na Słońcu. Opinie mają dobre...

 

Niestety wykonanie jej pozostawia wiele do życzenia, montowałem  u kolegi w B7 to z prawej strony spoooro brakuje, nie jest to zrobione tak na równo jak linia szyby tylko jest zaokrąglone.

7 godzin temu, Krzysiek_K napisał:

Skąd zamawiałeś ramię tylnej wycieraczki ? Muszę u siebie wymienić i szukam jakiegoś wartego uwagi zamiennika B)

Ja brałem za 40zł z wysyłką, wygląda spoko, zbiera lepiej niż ori.
Ps: allegro

Edytowane przez Ivanek

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Ivanek napisał:

Niestety wykonanie jej pozostawia wiele do życzenia, montowałem  u kolegi w B7 to z prawej strony spoooro brakuje, nie jest to zrobione tak na równo jak linia szyby tylko jest zaokrąglone.

Moja akurat jest dobrze dopasowana, tylko miała kilka dziurek i trzeba było wyrównać trochę krawędzie. Kumpel kupił taka sama, ale u niego wykonanie bylo już duzo gorsze, była trochę za krótka i dodatkowo był banan więc nie przylegała do klapy :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Lotka i koncowki zamontowane, tym samym spełniłem wszystkie plany co do tyłu auderki :cheesy: Dla mnie wyszło mega, a co Wy na to? :decayed:IMG_20210904_180554.jpg

IMG_20210904_180746.jpg

Opublikowano

Gdyby tylko zapodać dystanse to by było idealnie ;)  oczywiście moim skromnym zdaniem :D  

Opublikowano
Godzinę temu, dedpad napisał:

Lotka i koncowki zamontowane, tym samym spełniłem wszystkie plany co do tyłu auderki :cheesy: Dla mnie wyszło mega, a co Wy na to? :decayed:IMG_20210904_180554.jpg

IMG_20210904_180746.jpg

Zagapiłbym się :cool1:

5 minut temu, Skowrix napisał:

Gdyby tylko zapodać dystanse to by było idealnie ;)  oczywiście moim skromnym zdaniem :D  

Podpisuję się pod tym :decayed:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Konkretna dooopa ?

Dzięki, mam nadzieję, że nie będzie więcej nowych pomysłów :decayed:

 

40 minut temu, Skowrix napisał:

Gdyby tylko zapodać dystanse to by było idealnie ;)  oczywiście moim skromnym zdaniem :D  

 

38 minut temu, R4xx napisał:

Podpisuję się pod tym :decayed:

Tak, wiem, dystanse będą na pewno! Muszę tylko zmierzyć jaka szerokość będzie bezpieczna, bo przy 4 osobach na pokładzie z bagażami, tylne koła chowają się w nadkolach.

Opublikowano
51 minut temu, Skowrix napisał:

Gdyby tylko zapodać dystanse to by było idealnie ;)  oczywiście moim skromnym zdaniem :D  

O to ,to dokładnie . :thumbup1:

A ta tylna wycieraczka Ci potrzebna ? Ja też miałem z Q5 ale w 3 lata używałem może 3 razy , więc jest 'korek od szampana ' zamiast.

Opublikowano
8 minut temu, dedpad napisał:

przy 4 osobach na pokładzie z bagażami, tylne koła chowają się w nadkolach.

Taa u mnie ten sam problem. Oczy chcą 15mm ale rozum podpowiada 5mm :D liczę na kompromis xD  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.