Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Magic OEM+ by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie to auto jest idealne dla rodziny 2 + 1 , ewentualnie 3 + 0 :whistling:

Opublikowano
1 minutę temu, KoJ@K napisał:

Jak dla mnie to auto jest idealne dla rodziny 2 + 1 , ewentualnie 3 + 0 :whistling:

2 + 1 to do B5 w sedanie się zmieścisz ?

Tutaj w B8 jeszcze wejdzie teściowa do pilnowania, jak lecisz na wakacje ?

 

Opublikowano

2 dzieciaków ogarnąłem w B6 bez większych problemów, ja nie wiem co wy tam chcecie jeszcze w tych autach z dzieciakami zabierać :eusathink:kołyski??:grin:

Opublikowano
6 godzin temu, marcin_o23 napisał:

2 dzieciaków ogarnąłem w B6 bez większych problemów, ja nie wiem co wy tam chcecie jeszcze w tych autach z dzieciakami zabierać :eusathink:kołyski??:grin:

Jeszcze kwestia jakie ma się dzieci:decayed:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Wandej napisał:

Jeszcze kwestia jakie ma się dzieci:decayed:

Ale że 2 metrowe ?:decayed:

Opublikowano
38 minut temu, FroS-t napisał:

Ale że 2 metrowe ?:decayed:

Bardziej chodzi o stopień demolki jaki potrafią zrobić:decayed: Siedziałem ostatnio w B8 no to w porównaniu z mondeo którym się przemieszczam trochę skąpo z miejscem:kwasny: 

Opublikowano

B8 to bieda pod wzgledem miejsca, ale w Superbie jest wiecej jak w A6 C7

 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Wandej napisał:

Bardziej chodzi o stopień demolki jaki potrafią zrobić:decayed: Siedziałem ostatnio w B8 no to w porównaniu z mondeo którym się przemieszczam trochę skąpo z miejscem:kwasny: 

Nie no żart:) temat jest prosty, chcesz większe to a6 , chcesz jeszcze większe a8 itd

Jak dla mnie poprostu chodzi o wygląd, idzie z tego auta przy niektórych modach zrobić fajne małe, czy tam średniej wielkości sportowe kombi. Ja większego nie potrzebuje, jakbym potrzebował temat byłby w innym dziale z innym autem....

Opublikowano
21 minut temu, Wandej napisał:

Bardziej chodzi o stopień demolki jaki potrafią zrobić:decayed: Siedziałem ostatnio w B8 no to w porównaniu z mondeo którym się przemieszczam trochę skąpo z miejscem:kwasny: 

MK4? Często koło B6 parkuje właśnie ,,czwóreczka" to jest zdecydowanie większa od A4.

Opublikowano
23 minuty temu, george napisał:

MK4? Często koło B6 parkuje właśnie ,,czwóreczka" to jest zdecydowanie większa od A4.

Taa. Wdzięczne auto ale dopiero w Audi czuje się jak w domu??

Opublikowano

Jakby nie patrzeć to tym autem byliśmy nad morzem ponad 700km. 4 dorosłe osoby, fotelik i dziecko + toboły w bagażniku zayebane po dach. Daliśmy rade, jedynie z tyłu podobno mieli ciasno, ze względu na to że na szerokość fotelik zajmował sporo miejsca 

Opublikowano
  • Autor

Przyszyło już nowe logo na front OEM w czarnym połysku i po powłoce miało trafić na auto....

041.JPG

042.JPG

 

Jednakże wczoraj jadąc z rodziną, gość za mną nie wyhamował, uderzył w tył i jeszcze wcisnął mnie pod auto z przodu. Jesteśmy już w domu po szpitalu, moja Monia z urazem kręgosłupa, ja ze wstrząsem mózgu a córeczka 14 miesięczna wyszła bez szwanku - polecam foteliki Be Safe....

043.JPG

044.JPG

Teraz czas na batalie z ubezpieczycielem, a co dalej to w sumie sam nie wiem, ponieważ przód też dostał i nie wiem czy będę to naprawiał, mam prawnika po komunikacji i biegłego od wycen oraz specjalistów od zdrowia ale tak czy inaczej jak to wyjdzie, jestem raczej pełen obaw niż pełen optymizmu.... :smutas:

 

Tematu jeszcze nie zamykamy.....:sad:

Opublikowano

Współczuję ?

Przecież dopiero co zakupiony... 

Dobrze, że dzieciątko wyszło bez szwanku. 

Trzymaj się, powrotu do zdrowia i jak najkorzystniejszego wyniku rozwiązania tej sprawy Wam życzę. 

Opublikowano

O ja pierd.....ę,  :facepalm:

Zdrówka życzę Leszek.

Co za debil z tyłu jechał , oczy miał z guzików ? Kiedy zaczął hamować jeśli tak zdemolował auto i to w zabudowanym  ? Jakiś mega dzban drogowy !  :thumbdown:

Trzymaj się .

Opublikowano

:cry: :cry: Szczere współczucia.. Dobrze, że jesteście cali. Uderzenie musiało być potężne. Wracajcie do zdrowia, samochód to tylko maszyna. 

Opublikowano
  • Autor

Generalnie dwa auta przede mną koleś zaczął hamować nie wiadomo po co, auto przede mną na piskach, ale wyhamowało, ja tez a z tyłu gość w angliku na polskich blachach nie hamował prawie w ogóle i po prostu się w nas wbił, coś myślę kolo 70-80km/h mieliśmy, ten z przodu gość jak zobaczył co się odjebało to oczywiście uciekł ale winny ten za mną.

 

Co za c**jowy dzień:smutas:

 

Dzięki pany:yes2:

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

:shock3::shock3::shock3: o faaak...

Wiadomo, furki szkoda ale najważniejsze, że wszyscy cali.

Trzymam kciuki za batalię z ubezpieczycielem.

P.s. Matiemu też współczuję kiedy się dowie. :smutas:

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, afroo. napisał:

P.s. Matiemu też współczuję kiedy się dowie. :smutas:

Już gadaliśmy:beksa:

Opublikowano

Współczuję Leszku:cry:

Najważniejsze, że wszyscy cali, a autko się ewentualnie ogarnie.

Zdrówka życzę:thankyou2:

Opublikowano

Ooo  to fatalnie , ale dobrze że wam się nic poważnego się nie stało .

Dla mnie wiadomo - kupę serducha tam było  :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.