Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Wandej napisał:

S4 B8 miało tylko jedna wersje hebli. Przód i tył TRW 345/330mm. @FroS-t Gruby zestaw. Czekam na montaż jak to zagra bo tez nie mogę zdecydować się z kolorem do Białasa?

Ja kolory już wszystkie dobierałem wirtualnie, żółte w miarę i ten co miałem w b7 pomarańczowe tez w miarę jeszcze  ale czarna rolka musiałaby być, mimo ze czerwony oklepany to jednak najbardziej kontrastuje moim zdaniem, szczególnie z białym napisem, no zobaczymy, będzie coś nie tak, będziemy zmieniać:naughty:

Opublikowano

musimy się w końcu spotkać żeby obadać tą Twoją ślicznotkę :kox:

Opublikowano

Gdzie dawałeś zaciski do lakierowania ? ;)

Opublikowano
1 godzinę temu, matek55 napisał:

Gdzie dawałeś zaciski do lakierowania ? ;)

Zaciski gotowe od @Gibons 

Opublikowano
2 godziny temu, matek55 napisał:

Gdzie dawałeś zaciski do lakierowania ? ;)

@Dev i @rs dziadek też ogarniają hamulce.

Widzę, że też jesteś z CG. ;) 

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, karolek_ust napisał:

Zaciski gotowe od @Gibons 

Dokładnie, w  całości ogarniał Damian, ja załatwiałem sitodruk tylko….

Opublikowano

Dzięki, @FroS-t jakie tarcze/klocki zakladasz do tych zaciskow? 

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, matek55 napisał:

Dzięki, @FroS-t jakie tarcze/klocki zakladasz do tych zaciskow? 

Klocki ori a tarcze chyba OZ

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj nie o modach a…..
 

C1CA2757-2B79-4049-B217-C0EFC0E285E0.thumb.jpeg.9abc8b04b6c41f0df8511b6f1352258b.jpeg
 

Mam nadzieje ze ta j**ana k**wa zdechnie w piekle za to co robił wcześniej i za to co robi teraz na Ukrainie a w szczególności dzieciom….

Mam dość duża styczność z Ukraińcami i powiem Wam że ciężko się z tymi ludźmi rozmawia kiedy maja łzy w oczach bo nie wiedza co z ich rodziną kiedy słyszą o bombardowaniu miejscowości z której pochodzą. Jeśli możecie to pomagajcie….

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
Godzinę temu, FroS-t napisał:

Dzisiaj nie o modach a…..
 

C1CA2757-2B79-4049-B217-C0EFC0E285E0.thumb.jpeg.9abc8b04b6c41f0df8511b6f1352258b.jpeg
 

Mam nadzieje ze ta j**ana k**wa zdechnie w piekle za to co robił wcześniej i za to co robi teraz na Ukrainie a w szczególności dzieciom….

Mam dość duża styczność z Ukraińcami i powiem Wam że ciężko się z tymi ludźmi rozmawia kiedy maja łzy w oczach bo nie wiedza co z ich rodziną kiedy słyszą o bombardowaniu miejscowości z której pochodzą. Jeśli możecie to pomagajcie….

Niestety u mnie w firmie tez sporo chlopakow. Kilku z nich świeżo kupiło i wyremontowało mieszkania sobie na Ukrainie a teraz muszę ściągać zony i dzieci bo nie wiadomo kiedy jakaś rakieta spadnie. Trzeba zrobic zbiórkę legalna na zajebania tego zbrodniarza. Puścić na cały świat na pewno znajdą się chętni do pomocy?

Opublikowano

moj Kolega który zatrudnia Ukrainców zamówił autobus i dzisiaj 32 obywateli pojechało walczyc

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Dev napisał:

moj Kolega który zatrudnia Ukrainców zamówił autobus i dzisiaj 32 obywateli pojechało walczyc

:good:

Opublikowano

No Panowie porobiło się na tym świecie . Żeby jednak osoba miała taką władze to w głowie się nie mieści . Ale obu jemu to się oddało i odbiło z czasem 

 

 

 

 

 

Opublikowano

zastanawiam sie gdzie sie podział bohater stanu wojennego, Wiceprezes Rady Ministrów,

Przewodniczący Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych

osoba wielce umiłowana, szanowana, kochana, uwielbiana i inne nananana

jakos od czwartku o nim cisza

Opublikowano

Działa w podziemiu, koordynuje działania defensywne :lol1:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

ale pisanie takich rzeczy na ścianie imoo nie zakończy wojny więc no trochę bez sensu to tak jak pisanie j*bać pis co to zmieni co to da ? dla mnie takie napisy są żenujące :D 

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, marky2552 napisał:

ale pisanie takich rzeczy na ścianie imoo nie zakończy wojny więc no trochę bez sensu to tak jak pisanie j*bać pis co to zmieni co to da ? dla mnie takie napisy są żenujące :D 

To tylko grafika….0

Opublikowano
33 minuty temu, marky2552 napisał:

ale pisanie takich rzeczy na ścianie imoo nie zakończy wojny więc no trochę bez sensu to tak jak pisanie j*bać pis co to zmieni co to da ? dla mnie takie napisy są żenujące :D 

Moja babcia miała zgoła odmienne zdanie malując pędzlem na ścianach podczas okupacji znak 

photo_36430_1456633117_big.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gwint na pokładzie

140.thumb.JPG.3d4bf45259b335a1feffb8bffb42260f.JPG

 

Tak to teraz wygląda

134.thumb.JPG.6da88d8eb3e8644243faaed63257ef57.JPG
 

135.thumb.JPG.cbeb1093e064a878e36457927352007c.JPG

 

137.thumb.JPG.27c09533c92e125ff422d4d66770ec07.JPG

 

138.thumb.JPG.4a782158c0c9ab892bf77ab9bf780d5c.JPG

 

139.thumb.JPG.5e299634ca1b5a4412aa87680d2ec0ea.JPG

 

Pewnie będzie jeszcze kręcone, ale to jak rolki na lato się zrobią:whistling:


136.thumb.JPG.49ebaa6b8fceab039be0d28e3a91c0fc.JPG

Pozdr!

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Białas leży prawidłowo .  :thumbup1:

Jaki tam gwintdt zapodałeś , Eibacha  czy coś innego ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.