Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały Allroad - powrót do marki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać:hi:

Po sprzedaży B6 (za którą tęsknię do dziś:mellow:)  nabyłem Mondeo MK4 z dieslem ponieważ pierwszy syn był w drodze i na szybko potrzebowałem jakiegoś dużego kombi. Ford służy do dziś ale to jednak nie to... Nie szukałem jeszcze auta ale mój dobry kolega 

 

(mała reklama) zakupił auto które w akurat w takiej konfiguracji było moim małym marzeniem:wink:

 

A więc do rzeczy.

A4 Allroad 2013r 2.0TDI CGLC S-Tronic QUATTRO w kolorze LS9R 145tyś przebiegu Salon PL

Wypas jak dla mnie jest mega. Brakuje kilku rzeczy jak kamera cofania ,radar, lane i side assist. Po za tym wszystko jest.

-Bang & Olufsen

-Panorama

-Czarny sufit

-Fotele skóra + alcantara grzane i pełna elektryka

- MMI 3G+

-Klima 3 strefy

- Auto Hold , Start Stop , Keyless

-Lusterka fotochromy składane, ogrzewane

-Servotronic

-Ambiente

-Elektryczna klapa

Co do planów to narazie nie ruszam nic.  W przyszłości chciałbym jakieś 20` i gwint.Oczywiście Allroad ma słabe hamulce:decayed: Na wiosne wpadnie Akebono prżód 375mm i tył 356mm takie jak w S6 C7:przebiegly: Co do wyposażenia to chciałbym dołożyć kamerę cofania , pamięć foteli i to w zasadzie tyle. Najważniejsze że auto jest jak nowe. Miało tylko jednego właściciela od nowości.

allroad.jpg

a4.jpg

a41.jpg

a42.jpg

a43.jpg

a44.jpg

Edytowane przez Wandej

Opublikowano

No proszę, ładne wozidło się trafiło. Jak to jest z B8 w końcu, mają one pneumatykę czy nie?

Opublikowano
2 minuty temu, Ivanek napisał:

Jak to jest z B8 w końcu, mają one pneumatykę czy nie?

Nie maja .

Opublikowano
5 minut temu, wrclaguna napisał:

Nie maja .

To profanacją jest nazywać ten model 'Allroad' ale to tylko moje zdanie. Wóz przepiękny, sam zastanawiałem się nad takowym ale wybiłeś mi ten pomysł :D:doh:

Opublikowano

Listwy w kolor dasz i będzie biało i szeroko jak pójdzie na dol 

Opublikowano

Ładna, niech dobrze i bezawaryjnie służy :)

Opublikowano

ładne :). Dasz się karnąć? ;)

Opublikowano

zdrowe pierdzipudło :kox:

pomyślności w uzytkowaniu !!!!

 :thumbup1:

Opublikowano

To dżewo na listwach bym zmienił .

Po za tym doobra baza do moduff. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, imelvis napisał:

ładne :). Dasz się karnąć? ;)

Zapraszam:wink:

5 godzin temu, Ivanek napisał:

To profanacją jest nazywać ten model 'Allroad' ale to tylko moje zdanie. Wóz przepiękny, sam zastanawiałem się nad takowym ale wybiłeś mi ten pomysł :D:doh:

Akurat nie jestem fanem tego zawieszenia. Komfort oczywiście większy ale ja lubie kiedy auto jest sztywne. W planach prędzej czy poźniej jest gwint Eibacha:przebiegly:

Rolkę planuję taką w 20`. Nie widziałem niestety nigdzie fotki na allroadzie B8

 

 

rs4.jpg

Opublikowano

Graty fury, wreszcie wymarzony biały allroad :decayed: Co do koła ja bym tu widział coś w ten deseń

Pisz no jaki koszt kompletu hebli bo się łamię :facepalm: :kox:

JItqvH9.jpeg

Opublikowano

Czarna felga, drewno out i będzie cudo. Gratuluję zakupu  :thumbup:

Opublikowano

Super furmanka na wypasie się trafiła, graty zakupu i niech dzielnie służy.

Pozdro :gicior:

 

Opublikowano

Piękna sztuka :good:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, szafa napisał:

Graty fury, wreszcie wymarzony biały allroad :decayed: Co do koła ja bym tu widział coś w ten deseń

Pisz no jaki koszt kompletu hebli bo się łamię :facepalm: :kox:

JItqvH9.jpeg

No zrobic go jak tego z prawej byłoby grubo?‍♂️

Opublikowano

graty furmany :kox:

Opublikowano

Gratulacje, fajny bialas

Opublikowano

Graty auto, mega fajny allroad Ci się trafił ??  

mala sugestia to to abyś podjechał do ogarniętego tunera i wgrał chociaż ori soft ten przed afera dieselgate. Wieksza moc, mniejsze spalanie i inne zachowaniem skrzyni ;) 

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Norbas napisał:

Graty auto, mega fajny allroad Ci się trafił ??  

mala sugestia to to abyś podjechał do ogarniętego tunera i wgrał chociaż ori soft ten przed afera dieselgate. Wieksza moc, mniejsze spalanie i inne zachowaniem skrzyni ;) 

 

Czy po sofcie dieselgate on jakby głośniej nie pracuje? :eusathink: Bo mam takie wrażenie słuchając go na zewnątrz. W środku oczywiście cisza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.