Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobrzy chiptunerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A może znacie kogoś godnego polecenia w lubuskie Zielona góra okolice :evil:

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Wyświetleń 588,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tutaj masz blisko:

http://www.dyno.pl/

Opublikowano

bede orginalny MR MOTORS - szczerze polecam!!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

grupowe chipy hmm nie lepiej jechac pojedynczo i powoli a dokładnie

Mylisz pojecia, w grupowym chodzi o to zeby byla kasa mniejsza a nie o to ze jedzie grupa 10 osob i szybko byle programi ogien.

W grupowym jak i pojedynczo tuner zajmuje sie zamochodem dokladnie tak samo.

Opublikowano

Panowie, a czy możecie polecić kogoś z mojej okolicy? Niestety temat ma już trochę stron i przejrzenie całego to grubsza sprawa :blink:

Opublikowano

Rogal bardzo dobry kazdy chwali ale nie zapominamjmy o Robercie TUNE-UP bo robi tez bardzo dobra robote :hi: :hi:

Opublikowano

Panowie, a czy możecie polecić kogoś z mojej okolicy? Niestety temat ma już trochę stron i przejrzenie całego to grubsza sprawa :blink:

Cofnołbyś się 1-2 strony i byś wszystko wiedział. DynoSoft - Katowice http://www.dynosoft.pl/

Bodajże ostatnio nawet były zapisy grupowe... ale to już sam sprawdzaj :wink4:

Opublikowano

Ale jak wspomniałem w mojej okolicy, a jak się nie mylę Rogal Wa-wa a Tune-Up jeszcze lepiej bo Gdańsk :naughty:

Panowie, a czy możecie polecić kogoś z mojej okolicy? Niestety temat ma już trochę stron i przejrzenie całego to grubsza sprawa :blink:

Cofnołbyś się 1-2 strony i byś wszystko wiedział. DynoSoft - Katowice http://www.dynosoft.pl/

Bodajże ostatnio nawet były zapisy grupowe... ale to już sam sprawdzaj :wink4:

Widzisz kolego a ja jechałem od początku :)

Opublikowano

A może znacie kogoś godnego polecenia w lubuskie Zielona góra okolice :evil:

w Wielkopolsce masz Goodhope - www.goodhope.pl

Opublikowano

Witam Panowie

A z okolic Krakowa możecie kogos polecić?

Opublikowano

Witam Panowie

A z okolic Krakowa możecie kogos polecić?

Z Jurkowa Pan Hobot

ale mam doświadczenie jeżeli chodzi o Pana jedynie przy 1.8T,

choć AWX powinien ogarnąć bez problemu.

Pan Władysław współpracuje z Goodhope'm także można zaufać.

Użytkownik Kobra7 :>

Opublikowano

I hamownię posiada, o czym jeszcze pewnie mało kto wie. :gwizdanie:

Polecam Kobra7.

Opublikowano

I hamownię posiada, o czym jeszcze pewnie mało kto wie. :gwizdanie:

Polecam Kobra7.

no prosze , a pamietam jak u niego bylem kilka lat temu to stala drewniana wiata ... :cool1:

Opublikowano

witam

wie ktos moze gdzie moge spr ustawienia auta w okolicach katowic?? przed strojeniem

oprocz aligatora bo nie zajmuje sie on takimi autami ...

audi a4 1.8t 96 aeb gaz na lince...

Opublikowano

witam

wie ktos moze gdzie moge spr ustawienia auta w okolicach katowic?? przed strojeniem

oprocz aligatora bo nie zajmuje sie on takimi autami ...

audi a4 1.8t 96 aeb gaz na lince...

Jakies 50km od Katowic jesli Ci nie przeszkadza http://digitun.pl/

Opublikowano

no prosze , a pamietam jak u niego bylem kilka lat temu to stala drewniana wiata ... :cool1:

Wiata została....

Na pamiątkę. :>

Opublikowano

Polecam mtronik w okolicach Płocka. Bardzo konkurencyjne ceny! Firma ma duże doświadczenie. Robilem tam juz 12 aut (R4, V6) swoje i znajomych, starsze - VP37, VP44, PD, nowsze PD, CR i każdy jest zadowolony. Turbo Benzynki oczywiscie tez (AVJ, BFB, etc).

Opublikowano

A może zna ktoś jakiegoś dobrego machera ze Świętokrzyskiego?

Opublikowano

Nie wie ktoś, czy jest teraz na jakimś forum zapis grupowy do Rogala?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.