Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobrzy chiptunerzy


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie polecacie dokonać chip-tuningu w silniku 1.9TDI AHF w O1 z przebiegiem 266 tys km?

W grę wchodzą miasta Warszawa i okolice, Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola.

Nie ukrywam, że ważna dla mnie jest cena i jakoś usług. Wolę dać 800zł niż 1500zł za tą samą usługę.

Jakiego wzrostu mocy po programie mogę się spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie polecacie dokonać chip-tuningu w silniku 1.9TDI AHF w O1 z przebiegiem 266 tys km?

W grę wchodzą miasta Warszawa i okolice, Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola.

Nie ukrywam, że ważna dla mnie jest cena i jakoś usług. Wolę dać 800zł niż 1500zł za tą samą usługę.

Jakiego wzrostu mocy po programie mogę się spodziewać?

Tune up tomaszow lubelski 600zl

Wysłane z Kambodży za pomocą butelki i drutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ame tuning z Jabłonnej. Robilem u niegi swojego golfa IV tdi i klasa , ceny bardzo przyzwoite :decayed: ze swoim 1.8tq b6 tez sie wybieram.O tomaszowie rozne rzeczy sluszalem ale jak krzykna mi 1100 za virusa do agr to podziekowałem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie polecacie dokonać chip-tuningu w silniku 1.9TDI AHF w O1 z przebiegiem 266 tys km?

W grę wchodzą miasta Warszawa i okolice, Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola.

Nie ukrywam, że ważna dla mnie jest cena i jakoś usług. Wolę dać 800zł niż 1500zł za tą samą usługę.

Jakiego wzrostu mocy po programie mogę się spodziewać?

/Ja osobiscie polecam uzytkownika spanky z Otwocka

Gość zna się na robocie i nie jest drogi. Za moje audi wzioł 700 zł (diagnoza usterek +chip tunning +hamownia w warunkach drogowych )

EDC Chiptuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie polecacie dokonać chip-tuningu w silniku 1.9TDI AHF w O1 z przebiegiem 266 tys km?

W grę wchodzą miasta Warszawa i okolice, Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola.

Nie ukrywam, że ważna dla mnie jest cena i jakoś usług. Wolę dać 800zł niż 1500zł za tą samą usługę.

Jakiego wzrostu mocy po programie mogę się spodziewać?

/Ja osobiscie polecam uzytkownika spanky z Otwocka

Gość zna się na robocie i nie jest drogi. Za moje audi wzioł 700 zł (diagnoza usterek +chip tunning +hamownia w warunkach drogowych )

EDC Chiptuning

Nie polecałbym żadnemu tunerowi MajuDJ-a.

Nikomu takiego klienta bym nie polecał:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a może mi ktoś powie gdzie moge zawirusować moje tdi i ogarnac te całe 90 koni które i tak rwą asfalt jak wsciekłe.... czasem sie zastanawiam czy ktos juz jej nie chipnął wcześniej xD jestem z pod wrocławia pozdro

i mniej wiecej koszt takiego softa !!

PS:Szczęsliwego NOwego ROKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem tutaj nowy ;) . Mam pytanie posiadam silnik 1.8T 150KM zastanawiam się nad podniesieniem mocy tak do około 200KM ktoś ze znajomych wspomniał mi ostatnio o firmie na wrocławskiej nie pamiętam dokładnie jak się nazywa ale słyszałem że robią chip z 150 na 180 tak na dobry początek. Chciałem więc zapytać co myślicie o tej firmie jesli oczywiscie ktos wie o którą chodzi i oczywiście czekam na jakieś porady od fachowców forumowych którzy doradzą mi jak moge skutecznie osiągnąć tą moc bez nadwyrężania silnika . ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projektor -W warszawie (a wg opisu to Twoj rejon) masz pelno dobrych tunerow...do wyboru do koloru. Po co do wrocka sie tluc???

1.8T to tak dobrze ogarniety motor ze kazdy chyba juz zrobi cos przyzwoitego ... zwlaszcza na serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rob555, myślę, że chodziło mu o ul. Wrocławską w Warszawie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko:

ale zanim zapytam wytłumaczę co i jak!

jestem z Lublina (okolice)

Mam od 3 lat a4 produkcja IX 2000 silnik 1.9 AVG 110 PS seria nic nie modzona.

W związku z tym, że muszę zmienić plecionkę postanowiłem przy okazji wywalić kata (trochę sam dłubie jakieś proste sprawy zawiechę hamulce prosta mech). Zastanawiam się przy okazji nad wirusem tak 140 ps i 300 -320 Nm było by super. Ewentualnie nad włożeniem turbo GT1749VA z silnika AWX + wirus, resztę zostawić jak w serii.

Niestety nie jestem w tym temacie zorientowany, trochę się zaczytałem o chip tuningu na naszym forum ale nie wszystko jasne.

Pytanka:

Kogo byście polecili w rozsądnej kasie w okolicy Lbn (wewntualny dojad tak do 200 km)

Czy na seryjnych gratach (sprzęgło itd) zostać lepiej tylko przy wirusie i bez turbo AWX czy dorzucić parę stów i kilka koni więcej nie zaszkodzi?

Może jeszcze coś innego optymalna moc dla mnie byłaby ok. 150 ps , przy opcji niskobudżetowej za 1500 zł da radę ?

Jakieś porady bo nawet nie wiem jaki typ sterownika jest u mnie w AVG czy się chipa zmienia czy wgrywa przez Vag - a?

Jakby ktoś mógł mi pomóc byłbym wdzięczny !!! Może jakiś zorientowany kolega z okolic

Pozdrawiam Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,czy wiecie Panowie gdzie mozna w swietokrzyskim zrobic troszke wiecej mocy w 1,9 tdi 90KM ? Dodam ze silniczek z ori przebiegiem 60tys:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znacie kogoś z podkarpacia co zrobi dobra korekte programu w audi a4 b5 1.9tdi 90 koni 1Z??? bo prawdopodomnie za duzy moment obrotowy jest w niskich obrotach i turbina mi nie wyrabia;/ dajcie jakies namiary na kogos kumatego i kto ma pojecie w dziedzinie chipu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie rozglądam się na forum w temacie chiptuning, chcę zmienić mapę w moim a4b7 tdi bez dpf 2005r 116km bo zamula przy tej masie auta. Nie ukrywam że interesuje mnie sprawdzone miejsce z hamownią. bardzo chętny jestem przyłączyć się do grupowego chiptuning. Jestem z podkarpacia ale może to być odległość nawet 300 km ode mnie byle była to dobra firma. Proszę o info i podpowiedź. dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...