Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

ideał to 31bar, 28bar może być, a poniżej 25bar lipton

bez awarii silnika czy w ogóle? bo nie licząc wahaczy, drążków uk.kier., łożysk w kołach, klocków, amorków tył, czujnika temp paliwa i styków w siedzeniach air bag ja powiem 4 lata bez awarii :> kto da więcej :polew: dodam że auto katowane, nie ma że boli :evil:

To są części eksploatacyjne ;> Tak ja np. w ciągu pół roku jak mam swojego AFN wymieniłem: połowę wahaczy (Meyle HD+Lemforder), końcówka drążka (Meyle HD), przegub (Metelli), łożysko w kole (SKF), odboje tył (maxgear :polew: ), tuleje pod tylną belką (Meyle HD), regulator napięcia w alternatorze (Bosch) , sprzęgło alternatora (Magneti Marelli) , pasek micro (Conti) + jego napinacz (Ina), świece żarowe (Iskra), czujnik temp. płynu chłodzącego (Ori Audi :naughty:), Koncentrat chłodniczy (Febi G12+), Termostat (Wahler) Oliwka 2x (Motul Xcess :decayed:) + wszystkie filtry MANN-a i to chyba na tyle :rolleyes:

Ano i wycieraczki Boscha + szyba Nordglass bo się spękała, klocki Textara, ale przy następnej zmianie wpadają nowe tarcze zimmermann'a :decayed: Ogólnie muszę uszczelnić motur bo przy pałowaniu wciągnie oliwki ;) Stawiam na popychacze + oring przy skrzyni :gwizdanie: A na dniach wlatuje nowy rozrząd - Contitech + 2x SKF i pompa GRAF'a :)

Btw ciahciah, Ty masz czujnik temperatury paliwa ? :decayed: Gdzie to jest i jak wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj pasek ma 420tys turbo i dwumas jeszcze od nowosci lecz pompa wtryskowa zaczyna juz powoli padac....

Coś mi sie zdaje ze w AHU nie było jeszcze dwumasy. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj pasek ma 420tys turbo i dwumas jeszcze od nowosci lecz pompa wtryskowa zaczyna juz powoli padac....

Coś mi sie zdaje ze w AHU nie było jeszcze dwumasy. :hi:

W 1Z nie ma dwumasa a w AHU już jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj pasek ma 420tys turbo i dwumas jeszcze od nowosci lecz pompa wtryskowa zaczyna juz powoli padac....

Coś mi sie zdaje ze w AHU nie było jeszcze dwumasy. :hi:

u mnie napewno jest dwumas bo sam widzialem :wink4: wymianialem reszte sprzegla bo tarcza juz slaba byla przy 400tys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam A4 B5 1,9 TDI AFN 110KM z 1999r-sprowadzone z Włoch o teraz mam jakieś 320tyś. i narazie jest ok. Po środku też nie widać żeby była jakoś nadmiernie styrana, myślę że to normalny przebieg jak na taki rocznik w dieslu :kox: Ale wyjątki się zdarzają :>

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie ori 192 tys :wink4: .

Swoją drogą szukam auta dla kobiety i natknąłem się na Golfa z przebiegiem 199 999 km , sprzedający-handlarz, twierdzi że 100% oryginalny :decayed: Musiałem się powstrzymać żeby nie ryknąć :kox: Widząc takie coś to nawet vinu nie trzeba sprawdzać :naughty: Magiczna granica 200 tys , w Polsce to czy auto ma 5 czy 15 lat to prawie wszystkie mają poniżej 200 tys, na blacie oczywiście :gwizdanie:

Aha, co ciekawe w ogłoszeniu pisze tak:

100% oryginalny przebieg

1000% oryginalny lakier

Ciekawe czemu ten przebieg aż 900% mniej oryginalny od lakieru :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice mają audi 80 B4. Ma oryginalny przebieg 215tyś. Więc jakoś da się mieć niski przebieg w wiekowym aucie. Ale prawda jest tez taka, że prawie nie jeżdżą. Stoi nawoskowana w garażu i się kurzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...