Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI


qwert700

Rekomendowane odpowiedzi

Zdażają się takie egzemplarze szczególnie trzymane przez dziadków. Nie ma ich wiele ale zawsze jakiś "rodzynek" się znajdzie :tongue4:

Z tym rodzynkiem nie mogę się zgodzić... co z tego, że ma mały przebieg... jak dziadki ruszają przy 5-6 tys obrotów :shocked:

Ewentualnie tak wjeżdżają do garażu... :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003 ma na liczniku 263000km, przyprowadziłem w lipcu 2010r z 240000, z "sensowną książką", stan auta bardzo dobry, nie jeden 160000 :polew: jest bardziej zniszczony :tongue4:, oleju łyka ok 0,5l na 12000, więc chyba w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poza tematem bo to nie Audi ... parę lat temu miałem Golfa MkIII z 1994 roku - miał przejechane 430 tysięcy .... i zero reakcji na ten przebieg z jego strony :) a teraz najlepsze - silnik to 1.9D (1Y) wolnossący - to i nie ma się co dziwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lightfighter87

Chodzi za mną zamiar przekręcenia licznika na jakieś powiedzmy 800 tysięcy kilometrów :D ciekawi mnie jaka będzie mina potencjalnych pasażerów, znających się co nieco na motoryzacji.Auto we wnętrzu pedantycznie zadbane, wygląda jakby miało 5 lat, choć boje się że ktoś na zawał padnie z tyłu. Jest jakiś program do tego ?? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje a4 b5 90 km -220000

Brata a4 b5 - 55 Tys (też nie wierzyłem do czasu aż przyjechał do polski, ale jednak ) :wallbash:

Znajomego passat b5 - 450000 tys bądź już 500000 i żadnego problemu :hi:

55 tys?? dobre nie wierze

nie zmuszam nikogo by w to wierzył .. naprawdę :) kto się tym przejechał , wsiadł do wnętrza , poczuł to......ehh chciałem odkupić ale nie chce go sprzedać ...

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

104 tyś km w AJM z 2000r :polew: :polew:

Jak kupiłem rok temu miał 82 tyś km :decayed: ...

ja mam 255tyś oryginał :decayed: sam zrobiłem 35tyś, książka, wszystkie kluczyki, zadkość w B5 :cool1:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 22:00_________________________________________________nawet mam ksiazeczke do radia z kodem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim wybiło 240 tyś km,mam go od roku i jak narazie koszty to tylko wymiana oleju,filtrów i termostatu(wahler za 27zł :decayed: ), heh jeszcze miesiąc temu martwiłem się bo coś dudnił z wlotu powietrza ale po wymianie termostatu na dzisiejszy dzień cudownie ozdrowiał :kox: Silnik od 20 tyś po chipie, zapierdziela az miło i oby tak dalej :wink4:

co do oleju to po pierwszej wymianie na motul specyfic 5W40 zjadł 1 litr na 15tyś km, po drugiej wymianie zrobiłem 7 tyś km i ku mojemu zdziwieniu utrzymuje się górny stan, ale to chyba zależy od jazdy bo wcześniej goniłem go ostro po autostradach a od jesieni jeżdżę w większości w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie...materiały to nie wszystko...każdy profesionalny handlarz przed sprzedażą odswierza wszystkie elementy wnetrza aby niebyło widać przebiegu....Ta naprawdę trzeba sprawdzic przebieg w serwsie. Audi A4 B5 przynajmiej ma trzy procesory na ktorym zapisuje sie przebieg auta. Z tego co wiem to napewno jest w skrzyni biegów, zegarach noi oczywiscie w sislniku. Ja mam obecnie 202 tyś.- przebie orgynalny i niekręcony. I tak naprawdę mam wytarte raczki od środa (ponieważ są bezowe wiec troche szpeci) a reszta jest jak nówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupiłem miałem 20tys miał nie cały rok :decayed:

Aktualnie 130tys nie jest źle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 B5 przynajmiej ma trzy procesory na ktorym zapisuje sie przebieg auta. Z tego co wiem to napewno jest w skrzyni biegów, zegarach noi oczywiscie w sislniku.

a czym lub jak sprawdzić faktyczny przebieg na tych procesorach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1997r 171k, udokumentowane 90k do 2005r, auto z szwajcari, ostatnie 5 lat jezdzil nim 60letni dziadzio wiec przebieg wyglada oryginalnie ;]

ps slabe to jest ze jak auto wjezdza do polski to juz nikt nic nie wpisuje do ksiazki ><

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...