Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

zVAGowałem licznik po montażu i poza błedami o problemie z czujnikiem oleju, czujniku temp. zewn. (nie podłączyłęm jeszcze) i Klucz sygnał za mały...

mam jeszcze takie coś

1177 Moduł sterujący silnikiem

magistrala CAN brak sygnału

1314 Sterownik silnika

magistrala CAN brak sygnału

i po skasowaniu ponownie wywala...

To od czego Ty masz bebechy licznika, jak Ci krzyczy o stwrownik silnika po CANie? S/RS4? :shock3: chociaż czekaj... U Ciebie przecież CANa nie ma, to może Ci to cały czas wyrzucać.

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

Muszę się z tym przespać.. Starczy chlania, do jutra dziewuchy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zVAGowałem licznik po montażu i poza błedami o problemie z czujnikiem oleju, czujniku temp. zewn. (nie podłączyłęm jeszcze) i Klucz sygnał za mały...

mam jeszcze takie coś

1177 Moduł sterujący silnikiem

magistrala CAN brak sygnału

1314 Sterownik silnika

magistrala CAN brak sygnału

i po skasowaniu ponownie wywala...

kodowanie w kanale 60 na 1024 i skasuj błędy i już nie powinno wracać też tak miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze miski też mają szablon pod czujnik, trzeba rozwiercić miejsce na czujnik i nagwintować miejsca na śróby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze miski też mają szablon pod czujnik, trzeba rozwiercić miejsce na czujnik i nagwintować miejsca na śróby

zgadza sie, w AJM AWX i innych pompowytryskach :decayed: a nie w starych pompach...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze powiecie jak sprawdzić licznik na stole czy świeci fis wiem było to gdzieś w tym dziale ale za hu.. nie idzie to znaleść z góry dzieki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz licznik na stole, kompa, kabel, zasilacz 12V to też możesz podpiąć i sprawdzić

Krótka rozpiska jak podpiąć licznik "na stole" z wykorzystaniem zasilacza 12V:

Złącze żółte, 26-pin

pin 18 - minus lub pin 19 - minus

pin 20 - okablowanie diagnostyczne (jeśli chcemy podpiąć się VAG-iem do licznika "na stole" pod ten pin podpinamy linię K z interfejsu, należy pamiętać, że do interfejsu należy również podpiąć plus i minus)

Złącze niebieskie, 26-pin

pin 3 - plus lub pin 4 - plus

Liczniki podpinasz pod zasilacz i za pomocą interfejsu i kompa wykonujesz testy.

nie wiem jaki masz licznik tutaj masz do wersji z analogowym zegarkiem bez cyferek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz licznik na stole, kompa, kabel, zasilacz 12V to też możesz podpiąć i sprawdzić

Krótka rozpiska jak podpiąć licznik "na stole" z wykorzystaniem zasilacza 12V:

Złącze żółte, 26-pin

pin 18 - minus lub pin 19 - minus

pin 20 - okablowanie diagnostyczne (jeśli chcemy podpiąć się VAG-iem do licznika "na stole" pod ten pin podpinamy linię K z interfejsu, należy pamiętać, że do interfejsu należy również podpiąć plus i minus)

Złącze niebieskie, 26-pin

pin 3 - plus lub pin 4 - plus

Liczniki podpinasz pod zasilacz i za pomocą interfejsu i kompa wykonujesz testy.

nie wiem jaki masz licznik tutaj masz do wersji z analogowym zegarkiem bez cyferek

ok dzieki licznik mam analogowym zegarkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu immo w licznikach a A6 i z A4 po II lifcie wkłądanych do przedliftowych bud...

zastanawiam się, czy nie dało by się zaingerować w ECU przedliftowe z AFNa żeby miało IMMO 3 zamiast IMMO1?? ale pewnie to pytanie bardziej na elektrode...

znalazłem jeszcze taki emulator IMMO VAG Immo Emulator for Replace Defective Immobiliser Unit to 2000 IMMO1 and IMMO2 | eBay

może na jakimś procku dało by sie konverter IMMO1 do IMMO 3 zrobić...

P.S. Obrotek działa... pomogło kodowanie w bloku 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba nie te stalowe tłoczone jak ta co mam ją w moim AFNie???

moja miska w afnie ma szablon pod czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag tacho, vag commander :whistling:

Chodziło mi o program do którego wrzucasz wsad z licznika i on generuje kod do IMMO. Kumpel ma coś takiego do wsadów z VDO a potrzebuje coś takiego do JAEGERA. Bo udało mu się zczytać wsad ale nie może odczytać IMMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna klape odpuszczam nie wiem jak to ogarnac jak podepne sie pod klape lub swiatelko w bagazniku to zalatwi sprawe?

PANOWIE badzie cos z tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag tacho, vag commander :whistling:

Chodziło mi o program do którego wrzucasz wsad z licznika i on generuje kod do IMMO. Kumpel ma coś takiego do wsadów z VDO a potrzebuje coś takiego do JAEGERA. Bo udało mu się zczytać wsad ale nie może odczytać IMMO.

Podeślij wsad na maila to spróbuje odczytać. [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag tacho, vag commander :whistling:

Chodziło mi o program do którego wrzucasz wsad z licznika i on generuje kod do IMMO. Kumpel ma coś takiego do wsadów z VDO a potrzebuje coś takiego do JAEGERA. Bo udało mu się zczytać wsad ale nie może odczytać IMMO.

Podeślij wsad na maila to spróbuje odczytać. [email protected]

Poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...