Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Efekt wymiany licznika na FIS


koziol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spamerzy za takie OT to po kilka krop powinni dawac :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra co to za OT my chcemy przy grilu wymieniać fisa czy to jest ot? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak na szybko

Dziś pomagam Koledze z forum w podłączeniu licznika tak na szybko bo nie pamiętam trzeba jakiś wpisywać login gdy wchodzę w licznik i aby zmienić w kanałach liczby jeśli tak to jaki bo nie pamiętam przez telefon wiem że obrotek nie działa licznik polft białe podświetlenie.

więc wchodzi się w 17 wybiera kanały :

60 i wpisuje 1024

61- 256

62-1

czy dać wszystko na 0 i powinno być ok czy na 00000 czekam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie.

zrobil ktos juz taki emulator zeby gasil " OIL SENSOR " na desce i zarazem pokazywalo wskaznik temperature oleju na liczniku ?

pol roku temu ktos pisal ze jest w trakcie robienia takiego cuda ale jakos efektów nie widac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak na szybko

Dziś pomagam Koledze z forum w podłączeniu licznika tak na szybko bo nie pamiętam trzeba jakiś wpisywać login gdy wchodzę w licznik i aby zmienić w kanałach liczby jeśli tak to jaki bo nie pamiętam przez telefon wiem że obrotek nie działa licznik polft białe podświetlenie.

więc wchodzi się w 17 wybiera kanały :

60 i wpisuje 1024

61- 256

62-1

czy dać wszystko na 0 i powinno być ok czy na 00000 czekam :decayed:

jak nie ruszy na wartościach 1024,256,1 to spróbuj z zerami, nie musisz wpisywac 5 zer, jedno wystarczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko gra i buczy tylko czasami na dole prędkościomierz tak jakby migał, wydaje mi się że kwestia dobrego zmasowania przewodów ale jest ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz tą mase sprawdź najlepiej utnij ściąg izolacje i ładnie skręć i zlutuj i musi być dobrze jak nie to może coś z diodą nie tak w liczniku. A i tak wiesz gdzie mnie znajść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu wydaje mi się że jednak masa może bo raz jest ok raz nie i to tylko w pewnym zakresie licznika od 0-do 40 km/h i to nie zawsze stawiam na mase :decayed: ale już Łukasz wie co ma zrobić poprawić luty te co robiliśmy bo akurat brak kalafoni było i nie które troszkę dziwnie wyglądają łączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Ktos moze ostatnio walczyl z kablami po prawej na slupku do podlaczenia drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza kostka kabel biało brązowy drzwi od pasażera :decayed:

a tylnie ciągniesz z krańcówek tylko muszą być dwupinowe krańcówki :decayed:

Dziękuje Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam dobranoc ....:grin:

Własciwie to nie bede sie pierd..z kostkami podepne sie pod oswietlenie tyl mniej prucia a mam all light inside wiec kazde drzwi pokolei kabel juz znalazlem przod pojdzie do kosci tak jak pisales bialybraz ale w blacie z a6 niestety dzialaja tylko drzwi driver side reszta mi nawet nie pojdzie a w blacie z a4 az milo a na fisie przednia maske tez pokazuje????? bo tyl klapa tez pod oswietlenie pojdzie tylko musze na wekendzie imo ogarnac i powinno byc git w razie co moze mi ktos cos podpowie jak poprosze cooo ziomki(Kur ale jeblem zdanie )sory ponioslo mnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przelutowane wszystko gra nic narazie nie miga zobaczy się jak bedzie się dłużej jeździło:) podłączone prawe drzwi temp. zewn. spalanie i miałem się wziąć za tylną klapę aby podłączyć ale już mi czasu brakło a korciło mnie żeby sobie pojeździć:D w najbliższym czasie wymiana zbiorniczka sprysków i zbiorniczka płynu chłodzącego i oczywiście wkrótce także krańcówki tylnych drzwi:) a miałem problem bo z dwóch manetek złożyłem 1 gdyż w jedenej działało wszytko ok tylko kostki były inne a w drugiej z dobrymi kostkami na okrągłe bolczyki normalnie nie działał Reset i dolne przełączenie Fisa... ale już ogarnięte i wszystko gra pozdrowionka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy bedzie pasowac do 1,6, jutro sie okaze jak zamontuje :naughty::naughty::naughty:

WP_000152.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to ori tarcze są od 1.8t w jakiejś wersji sport chyba tylko wychodziły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...