Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale co nie jest lutowane?

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem poczekaj ide go rozebrać

Sa wkładane wlasnie wyjąłem

Opublikowano

Czy ktoś ma możliwości sprawdzenia którędy idą oryginalnie przewody od licznika do czujnika w misce

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie wiem poczekaj ide go rozebrać

Sa wkładane wlasnie wyjąłem

Ale co jest wkładane? Bo coś nie mogę zaskoczyć o czym mowa :facepalm:

Opublikowano

chyba mowa o wskazówkach z tego co wnioskuje

Opublikowano

Wskazówki są wkładane, ja przerobiłem w swojej karierze 4 liczniki i zawsze były wkładane. Dlaczego u mnie ta wskazówka skacze - nie mam bladego pojęcia. Zanim zacząłem tam grzebać, działała idealnie.

Edytowane przez mobopx

Opublikowano

Wskazówki są wkładane, ja przerobiłem w swojej karierze 4 liczniki i zawsze były wkładane. Dlaczego u mnie ta wskazówka skacze - nie mam bladego pojęcia. Zanim zacząłem tam grzebać, działała idealnie.

wg mnie za mocno jest docisnieta... silniczek jest dosc delikatny i jak za mocno sie wcisnie to ma w niektorych miejscach problemy potem

Opublikowano

Silniczki sa wkładane nie lutowane

Opublikowano

No nie wiem, bo raz skacze z zakresie 30-60 km/h, raz 70-100, a np. w drugą stronę jak prędkość maleje to w ogóle nie skacze w żadnym zakresie.

Mimo wszystko sprawdzę to, o czym wspomniałeś.

Opublikowano

MŚ ktoś rozpiske pinow czujnika temperatury oleju w misce? Trzy piny

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pin 3 sensora do pin 15 zielonej wtyczki licznika.

Reszta pinów sensora to:
- pin 2 - masa
- pin 1 - zasilanie 12V

Opublikowano

Świetnie, dzięki

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czy jest ktoś z okolic siedlec kto mógłby mi ogarnąć montaż FISa? ;)

Opublikowano

Chłopaki mi też skakała wskazówka prędkości po wymianie tarcz po prostu za mocno ją wcisnąłem i przekreciłem coś zdejmijcie sobie ją podłaczcie zegary i załóżcie jeszcze raz mi po takim zabiegu działa idealnie i płynnie jak kiedyś a efekt baja.

10917069_391858004318421_354565072483369

Opublikowano

Czy ktoś z was wie jak są ułożone piny we wtyczce do czujnika temp oleju w misce? Po której stronie jest pin 1

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Powinny być opisane na wtyczcce

Opublikowano

Jak patrzysz na gniazdo czujnika to masz jedną stronę półokrągłą druga płaską, od płaskiej jest 1

Opublikowano

Nie żebym nie lubił przeczesywać internetów, ale wolę jak wyzwanie jest ciężkie i pracochłonne a tak dajesz pytanie na 10 sekund poszukiwań ;/

Przerażające jest to, że używamy tego samego internetu za pomocą takich samych narzędzi używając takich samych rąk i mózgu, ale niektórym jakoś to nie wychodzi i idą na łatwiznę.

Proszę:
1j0907660b - to jest numer czujnika, wpisujesz w google i odpowiedź masz w ułamki sekund.
sensor-de-nivel-de-aceite-audivwseat-1j0
Wtyczka:
sensor-de-nivel-de-aceite-audivwseat-1j0
Po lewej od płaskiej strony - 1, środek 2, prawa 3 czyli tam gdzie wtyczka jest półokrągła.
golf-mk4-9078.png
Oczywiście za kilka lub kilkanaście stron pytanie to znowu padnie tak samo jak padło kilka lub kilkanaście stron temu ;)
Opublikowano

Dzięki novwy, wszytko wczoraj poskladane i działa. Koniec z sensorem oleju na zegarkach.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To masz fart, mi co prawda najważniejsza sprawa czyli sensor tez przestał świecić, lecz nie pokazuje mi temp. oleju, czujnik muszę podmienic przy następnej wymianie oleju.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.