Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak Fazii napisał - sprawdź czy masz takie połączenie chociaż w 2000 roku powinno być - bez tego będzie migać , rozumiem że licznik z b5 założyłeś? 

Edytowane przez Banan

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
25 minut temu, Banan napisał:

Tak jak Fazii napisał - sprawdź czy masz takie połączenie chociaż w 2000 roku powinno być - bez tego będzie migać , rozumiem że licznik z b5 założyłeś? 

Tak licznik jest z b5.  Jedynie 3 kable z szarej do czarnej wtyczki przeciagnalem i polaczylem z brązowymi z bialym paskiem.

Opublikowano

Mozesz sie podłaczyc do gornej części ale musisz je najpierw odciąć , albo wypinasz piny z górnej cześci a wlutowujesz się w dolną 

Opublikowano
15 godzin temu, Banan napisał:

Mozesz sie podłaczyc do gornej części ale musisz je najpierw odciąć , albo wypinasz piny z górnej cześci a wlutowujesz się 

Chodzi o 3 kable brazowe z białym paskiem ?

Opublikowano

tak dokladnie - to sygnały z krańcówek drzwi 

Edytowane przez Banan

Opublikowano
W dniu 14.05.2020 o 17:03, Banan napisał:

tak dokladnie - to sygnały z krańcówek drzwi 

podłączone jak powinno byc pokazuje na liczniku otwarte drzwi

 

Opublikowano

Panowie przeciagnalem z zielonej pin 1 do czarnej kostki pin 14  i światło dalej miga. Pstryka  przekaznik. ?spacer.png ale jak otworzę kierowcy to przestaje migac.

Dodam jeszcze że jak wyjme przekaznik to pokazują mi sie otwarte drzwi kierowcy. To wina pompki od centralnego czy co 

1589901578150979396218344841259.jpg

Edytowane przez m_a_r_c_i_n_007

Opublikowano

sprawdź czy jest przejście z tego pinu 1 zielonej wtyki - przez pin 14 - do pinu 7 wtyczki B ( 16 pinowa )  pompki centralnego 

Edytowane przez Banan

Opublikowano
3 minuty temu, Banan napisał:

sprawdź czy jest przejście z tego pinu 1 zielonej wtyki - przez pin 14 - do pinu 7 wtyczki B ( 16 pinowa )  pompki centralnego 

A to sprawdzić przy otwartych czy zamkniętych drzwiach ?

Opublikowano

tak w ogóle czy jest takie połączenie - bez tego będzie migać ,  ogólnie przy full fisie przy otwartych drzwiach ( pasażera i tylnych ) licznik daje masę na ten pin , możesz też sprawdzić czy ta masa się pojawia z zegarów 

Opublikowano

Kolega widzę ma identyczny problem co ja po dołożeniu gotowej wiązki, przygotowanej według tego poradnika. Najlepsze jest to, że przy starym liczniku tego nie było, jak nowy wsadziłem to i na starym już był ten problem (próbowałem zamienić i sprawdzić czy to wina licznika) Niestety ja go nie rozwiązałem, bo auto zdążyło zmienić właściciela.

Opublikowano

Po dolozeniu wiazki do licznika z fis przerywasz oryginalne połaczenie w wiazce deski - krańcowki z drzwi pasażera sa połączone razem i po otwarci którychkolwiek z nich masa idzie na ten pin 7 wtyczki B pompki. Bez tej masy lampki migaja.

Opublikowano
1 godzinę temu, Banan napisał:

Po dolozeniu wiazki do licznika z fis przerywasz oryginalne połaczenie w wiazce deski - krańcowki z drzwi pasażera sa połączone razem i po otwarci którychkolwiek z nich masa idzie na ten pin 7 wtyczki B pompki. Bez tej masy lampki migaja.

Z tego co pamiętam z tych wszystkich 3 krańcówek była jedna masa pociągnięta, różnicę widzę tylko w częstotliwości mrugania, u kolegi tutaj mruga co kilka sekund, u mnie było to co ok 1 minutę, to znaczy że u mnie problem był gdzieś indziej?

Opublikowano

u mnie jak wrzucilem zegary z c5 to wtedy było szybkie miganie co kilka sekund , a co do twojego problemu to kij wie :decayed: moze to samo a moze cos innego

Opublikowano
W dniu 19.05.2020 o 22:45, Banan napisał:

sprawdź czy jest przejście z tego pinu 1 zielonej wtyki - przez pin 14 - do pinu 7 wtyczki B ( 16 pinowa )  pompki centralnego 

Brak przejścia do pinu numer 7. Po dodaniu masy na krótko tez nic sie nie dzieje. Robię to przy otwartych drzwiach

Edytowane przez m_a_r_c_i_n_007

Opublikowano

no to szukaj gdzie jest brak przejścia - między pompka a wtyczką na słupku , czy miedzy wtyczka na słupku a licznikiem ( pamiętaj że górna częsć wtyczki to wiązka z deski ) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jezeli vdo to powinno pojsc ale wyglada mi że to UK-NSI - wtedy tylko programator i odczyt z eppromu

Opublikowano

A odczyt pinu chociaż z niego?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.