Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

o wydaje mi się że to taki kolor:

w2.jpg[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:59_________________________________________________

wiem wiem moj jest juz po lakierze :wink4:

aaaa spoko. Żle zrozumiałem. Myślałem że piszesz że tamten jest grafitowy :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 17:00_________________________________________________podeślij fote jak to wygląda bo teżsię dość intensywnie zastanawiałem nad tym dyfuzorem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki bede robil pewnie w przyszly weekend bo w czwartek auto oddaje do belta na wymiane relingow i zalozenie tego dyfuzora i faktycznie masz racje ze orginalnie on jest taki grafitowo niebieski , ale to tylko podklad pod wlasciwy lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie cyknac pare fotek na szybko ale mod jeszcze nie kompletny bo zostaly wspomniane relingi chodz i tak z tymi listwami i czarnym grilem wyglda niebo lepiej.Szkoda tylko ze juz na znimowkach.Miala byc zmiana felg zimmowych ale chyba juznie bede inwestowac jak bym chcial sprzedawac ja w przyszlym roku......

GCoD0-a8df6576.jpg

GEaSr-d8225aca.jpg

GEYLi-473b66a4.jpg

GGG0r-436366f9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak , ale jak cos to mam orginaly wiec w 5 min. moge zmienic.[br]Dopisany: 19 Październik 2010, 13:52_________________________________________________

Kiedys musiala nadejsc ta chwila.Oficjalnie uznaje etap modzenia B7 za zakonczony.Od dzis zbieram kapuste na przyszly rok na jakies B8 , jeszcze nie wiem czy benzyna czy TDI ale napewno z cyferkami 2XX KM.

Z ostatnich modow ( czyli czarna optyka i dyfuzor ) jestem mega zadowolony.Zwlaszcza z optyki , gdyz auto zrobilo sie zgrabniejsze i mniejsze wizualnie.Moze wy tego nie widzicie ale ja to widze z racji wykonywanego zawodu :tongue4:

Dyfuzor w grafcie moim zdaniem wyglada lepiej niz byl by w kolorze nadwozia, co prawda Sline tez jest spoko ale jest niewiele aut ktore ma ten dyfuzor wiec auto sie wyroznia posrod innych B7 .

Mialy byc jezcze stabilizatory RS4 ale juz mi chyba szoda kasy wiec zostaje tak jak jest.

p10408533.jpg

p1040858s.jpg

p1040850n.jpg

p1040854i.jpg

p1040855i.jpg

p1040857a.jpg

p1040856f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się zacnie :naughty::good:

A listwy na drzwiach to S-line czy S4?

A co z "dyfuzorem" S-line? Bo szukam takiego w rozsądnych pieniądzach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A listwy na drzwiach to S-line czy S4?

S-line

a turdzi auto wygląda pięknie!

Miala byc jeszcze zniana felg do zimowych kol na RS lub Sline 17 calowe ale tez sobie to odpuszcze.

Z braku czasu w PL odpuscilem sprawe montazu relingow i dyfuzora w ASO.Zrobilem to dzis rano sam i w sumie dobrze bo zajelo mi to 3h a w portfelu zostalo pewnie 500zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie wyszedł ten kolor na dyfrze :good: masz numer tego lakieru, czy dobierałeś jakiś nie audi ? W blacku wygląda :kox: ale tylko jeśli wszystko jest zrobione właśnie tak jak u Ciebie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...