Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po mojej ingerencji już tak? była oska automat jest manual i prawie quattro skrzynia i reszta  z A4 b7 2.0 tfsi quattro Wal nie pasuje bo w b7 w innym miejscu mocowanie jest.... 

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 590,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak rozwiązałeś sprawe z pokazywaniem prędkości na liczniku?

 

Opublikowano
Po mojej ingerencji już tak[emoji6] była oska automat jest manual i prawie quattro skrzynia i reszta  z A4 b7 2.0 tfsi quattro Wal nie pasuje bo w b7 w innym miejscu mocowanie jest.... 
Gdzie masz mocowanie walu przy baku prawie jakies 15 cm od lozyska na wale ?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Opublikowano
Po mojej ingerencji już tak[emoji6] była oska automat jest manual i prawie quattro skrzynia i reszta  z A4 b7 2.0 tfsi quattro Wal nie pasuje bo w b7 w innym miejscu mocowanie jest.... 
Niektóre wały maja te same numery w cabrio i sedan avant wiec muszą pasować
np z końcówką T

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
14 godzin temu, bartekzks napisał:

Witam pilna sprawa bo musze kupić wał do quattro

 

Do A4 B6 1.8 T AVJ skrzynia 6 biegów wał musi mieć nr

8E0521101C

  czy moze być o nr

8E0521101F

Czy może być inny jak tak to jaki nr ??

 

Błagam o szybką odp !!

 

W avj quattro nie było 6b. Były tylko 5b FNU FPT FTZ.

Podaj najlepiej jaką masz skrzynie.

Opublikowano
10 godzin temu, krzysiekml napisał:

jak rozwiązałeś sprawe z pokazywaniem prędkości na liczniku?

 

Auto jeszcze nie jeździ.  Praca stoi przez wal po nowym roku przyjdzie wal i ruszymy dalej z tematem. 

 

Opublikowano
8 godzin temu, Miras95 napisał:

W avj quattro nie było 6b. Były tylko 5b FNU FPT FTZ.

Podaj najlepiej jaką masz skrzynie.

Skrzynia jest z A4 b7 2.0 tfsi quattro 

Opublikowano

Jestem, juz jakis czas po zabiegu aczkolwiek mam problem, wahacz zaczal stukac w drazek stabilizatora. Wychodzi na to ze caly drazek trzeba zmienic, moglby ktos podrzucic jakies numery lub sugestie ?
 

drazek.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, shogu napisał:
Jestem, juz jakis czas po zabiegu aczkolwiek mam problem, wahacz zaczal stukac w drazek stabilizatora. Wychodzi na to ze caly drazek trzeba zmienic, moglby ktos podrzucic jakies numery lub sugestie ?
 
drazek.jpg.3a2d02a8160ee76bc2aa2e1f0d9fa30f.jpg

Chyba na drążku brakuje tulejek ustalajacych i musial się cały przesunac w jedna stronę albo go przykręciłes do góry nogami . Jakie masz zawieszenie 1ba czy be bv?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano
to w avj były 6b? 
 

Nie [emoji23] albo swap
Panowie ma ktoś wał 8E0521101F lub C
Bo w moim są duże luzy na krzyżaku przy podporze [emoji20] kręcąc obiema częściami wału jest luz 2mm :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Witam,

Panowie zastanawiam sie nad przekladka na quattro w awx - jest tu jakas pulapka?
Trzeba zmieniac sprzeglo z dwumasem ? W ubiegklym roku zmienialem na nowe i jesli w przekladce tez trzeba zmieniac to byloby przykre ;)

Opublikowano
Witam,
Panowie zastanawiam sie nad przekladka na quattro w awx - jest tu jakas pulapka?
Trzeba zmieniac sprzeglo z dwumasem ? W ubiegklym roku zmienialem na nowe i jesli w przekladce tez trzeba zmieniac to byloby przykre [emoji6]
W zaleznosci od rozmiaru sprzegla umnie bylo to samo do skrzyni z 2.5

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Opublikowano

sprzegło zostanie Twoje 

 

Opublikowano
1 godzinę temu, bubers napisał:

jest tu jakas pulapka?
Trzeba zmieniac sprzeglo z dwumasem ?

zmieniać nie musisz ale jest pułapka :) która może doprowadzać do szybszego zużycia łożyska igiełkowego podpierającego wałek sprzęgłowy ale nikt na to nie zwraca raczej uwagi bo jeździ się normalnie z tym :)

ja jeździłem na 228 trochę bo tez miałem niedawno wymieniane ale chciałem zrobić tak jak fabryka i zainwestowałem w nowe 240 i resztę gratów jak jest w AVF

Opublikowano

Witam, potrzebuje pomocy.. dziś rozpocząłem  przekładkę quattro do audi a4 b7 1.8t. Cały zestaw z 2tfsi. Problem polega na tym że jeden przewód z pompy paliwa jest za gruby i nie pasuję na króciec mojego filtra paliwa;/ nie można przełożyć mojego bo w pompie też jest grubszy króciec. proszę o pomoc...

Opublikowano

potrzebujesz zbiornika z 1.8t kompletnego albo z b6 3.0 asn.

Opublikowano

miałeś rację od początku, dziś byłem po bak z 3.0 asn zamontowałem przed chwilą i wszystko pasuje. Jeden wężyk trzeba przełożyć ze swojego ten co idzie od wysokości wlewu a, ten od pływaka jest na styk z długością trochę inaczej go puściłem ale dało radę. Z 2 tfsi bez przeróbek nie pasuje. dzięki za pomoc:)

Opublikowano
W dniu 7.01.2018 o 18:57, MemberA4 napisał:

zmieniać nie musisz ale jest pułapka :) która może doprowadzać do szybszego zużycia łożyska igiełkowego podpierającego wałek sprzęgłowy ale nikt na to nie zwraca raczej uwagi bo jeździ się normalnie z tym :)

ja jeździłem na 228 trochę bo tez miałem niedawno wymieniane ale chciałem zrobić tak jak fabryka i zainwestowałem w nowe 240 i resztę gratów jak jest w AVF

szczerze mowiac nawet nie wiem co to jest i jakie sa tego konsekwencje ;)

W dniu 7.01.2018 o 17:50, krzysiekml napisał:

sprzegło zostanie Twoje 

 

dzieki

 

Jest ktos taki to ogarnalby calosc na dobrych czesciach na podkarpaciu ?
Ja nie wiedzialbym od czego zaczac w kompletuwaniu sprzetu...

Opublikowano
dzieki
 
Jest ktos taki to ogarnalby calosc na dobrych czesciach na podkarpaciu ?
Ja nie wiedzialbym od czego zaczac w kompletuwaniu sprzetu...
Darku, ja bym zapytał chłopaków w VAG-serwis w Świlczy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam wszystkich.

Wykonałem u siebie w B7 swap na quattro, wszystko robiłem sam i pod względem mechanicznym jest cacy. Chciałbym zapytać o zmianę w elektronice a mianowicie chodzi mi o adaptację nowego baku i czy w esp trzeba coś zmieniać?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.