Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja montuje SKV we wtorek.Do przedlifta kosztuje 430zl a polifta 450zl.Ceny już z przesyłką.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 873,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja już zamontowałem SKV tak jak pisałem :) około 2 tyg temu , na razie jest spokój  pierwsze odczucie to auto sztywniejsze , zobaczymy dalej

Opublikowano

Zawieszenie Master sport po 6 tys przebiegu padly 2 wahacze banany. Moze padly wczesniej o od dluzszego czasu mi cos pukalo.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Ja montuje SKV we wtorek.Do przedlifta kosztuje 430zl a polifta 450zl.Ceny już z przesyłką.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka





Przecież to jednej ch**** czy polift czy przedlift czy C5 czy Passat.
Opublikowano

No ale takie ceny mi podali jak kupowałem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Od tygodnia SKV ile pojeździ, zobaczymy. Na razie ok.

Opublikowano

ruvilee to pakowacz razem z bosch. nie wiadomo co ci spakuja. jak bedziesz mial szczęście to wsadza np teknorota wloskiego. lub swaga niemieckiego. jak bedziesz miał pecha to ci wsadza jakies chinskie średniej jakosci. u siebie dolne mam ori trw górne nowe febi za 600zl za 4szt. są bardzo sztywne. nie ma porównania do. podróbek, że ręką je ruszasz jak chcesz i gumy widać ze sa super jakości 

Opublikowano

Ja SKV próbowałem ruszać drążkami, było bardzo ciężko, a do słabszych osób nie należę ;)

Opublikowano
3 godziny temu, Krycha70 napisał:

ruvilee to pakowacz razem z bosch. nie wiadomo co ci spakuja. jak bedziesz mial szczęście to wsadza np teknorota wloskiego. lub swaga niemieckiego. jak bedziesz miał pecha to ci wsadza jakies chinskie średniej jakosci. u siebie dolne mam ori trw górne nowe febi za 600zl za 4szt. są bardzo sztywne. nie ma porównania do. podróbek, że ręką je ruszasz jak chcesz i gumy widać ze sa super jakości 

Wszystkie nowe wahacze powinny być sztywne. Gdy nowy ma luzy to raczej traktowany powinien być jako odpad produkcyjny do recyklingu a nie część do samochodu ;)

Opublikowano

Panowie do wymiany mam wahacze górne, padło na  Lemforder, coś jeszcze warto wymienić przy okazji :?

Opublikowano
2 godziny temu, MilUl napisał:

Panowie do wymiany mam wahacze górne, padło na  Lemforder, coś jeszcze warto wymienić przy okazji :?

na gore szkoda kasy pakowac lmo. górne nawet ms wytrzymują 60k po dziurach. na dol tylko lmo trw moog na końcu febi. a górne to. ms starczy przynajmniej ci dolne nie padno za szybko. bo jak gorne masz lmo a dolne juz takie sobie to padna dolne. lepiej gore mieć mniejszej jakosci a dół dobry

Opublikowano

Dziś zamówione zostały wahacze firmy SKV jutro będą po świętach będzie montaż. Co z tego będzie zobaczymy co czas pokaże 

Poniżej zdjęcie wahacza Kamoki nie polecam.

 

 

WP_20170329_011.jpg

Opublikowano
Cytuj

BTW -kilka dni temu końcówki drążków zmieniałem w C4, po zimie jedna miała lekkie luzy. Obie znaczki Audi miały. Auto ze Szwajcarii. Pewnie oryginalne od 1996 roku...? Bez jaj.

Bo to papka wymyślona przez handlarzy i ciągle powielana, że sprowadzone to zawiecha nie wybita itd i że ori i w ogóle super. Zamierzasz długo jeździć i płacisz mechanikowi za wymianę? Kup lem, trw, moog. Wymieniasz sam, auto na krótko i zaraz pogonisz bierz ms, skv czy co tam jeszcze sobie znajdziesz. A te ori to ktoś mógł i ze złomu wsadzić i pogonić auto.

Opublikowano

Dziś przyszedł zamówiony zestaw SKV Paczka spakowana solidnie oznakowana ostrożnie szło, poszczególne elementy wahaczy popakowane w oddzielne opakowania. Na pierwszy rzut oka wygląda to nawet nawet po świętach montaż i zobaczymy jak wyjdzie w praniu podczas jazdy. 

 

 

 

1 (1).jpg

1 (2).jpg

1 (3).jpg

1 (4).jpg

1 (5).jpg

1 (6).jpg

Edytowane przez tusbru1988

Opublikowano

No cena niezla ,daj znac kiedy padnie jakis [emoji6]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cena jak za maxgear, zobaczymy jak jakość.

Opublikowano

ja w minioną sobotę założyłem komplet firmy Suspex, wyglądały dość solidnie; cenowo "stówkę" droższe niż wspominane maxgear'y ale mocno rekomendowane przez zaprzyjaźniony warsztat; niby 2 lata gwarancji mam na nie
czas pokaże 

pzdr


 

Opublikowano

ja mam wymienić przednie dolne w B7

i teraz nie wiem czy chodzi o 4 sztuki ( przód P,L przód tylny i dolny?) czy 2 sztuki?

które przyjmują pierwsza dziurę jak w nia wjedziemy?

Opublikowano

Dolne banany

Opublikowano
19 godzin temu, Karasik2 napisał:

ja mam wymienić przednie dolne w B7

i teraz nie wiem czy chodzi o 4 sztuki ( przód P,L przód tylny i dolny?) czy 2 sztuki?

które przyjmują pierwsza dziurę jak w nia wjedziemy?

przedni dolny to jest wahacz prosty ten do którego przykręcasz amortyzator

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.