Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?

WAHACZE W NASZYCH A4 753 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się że w 2001, przynajmniej też mam tak w Etce ale nie o to chodzi. Sprawdzałem teraz i rzeczywiście w B5 1BA od początku produkcji do samego końca ten sam wahacz, inny jest w S4 a jeszcze inny w RS4, przynajmniej numery się różnią. Pytanie teraz jak ktoś miał zawieszenie 1BE bądź 1BV w A4 czy już nie miał innego tego wahacza :naughty:


Aw tym artykule piszą ze zmianą jakaś już była. w 98

Bo może chodzi o to że był dostępny zawias 1BE/1BV a we wcześniejszych nie? Ja nie wiem ale może to jest trop.

  • Odpowiedzi 4,1 tys.
  • Wyświetleń 875 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie nie tam jest mowa o wahaczach i myślę ze jak zwykle jakiś specjalista tu pisał i się zajebal

Opublikowano

Tez cos tak czuje

Opublikowano

Też się wypowiem. Potrzebowałem na gwałt wahaczy górnych. Jedyne co mieli na sklepie w ludzkich pieniądzach to kamoka. Wziąłem. Aktualnie mają przelatane ok 2-3kkm na glebie beton i są jak nowe. :decayed: Po zimie jak będę kładł znowu na glebę postaram się je sprawdzić i coś napisać. ;)

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano

Też się wypowiem. Potrzebowałem na gwałt wahaczy górnych. Jedyne co mieli na sklepie w ludzkich pieniądzach to kamoka. Wziąłem. Aktualnie mają przelatane ok 2-3kkm na glebie beton i są jak nowe. :decayed: Po zimie jak będę kładł znowu na glebę postaram się je sprawdzić i coś napisać. ;)

czekam na relację :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czy ma ktoś jakiegoś sprawdzonego sprzedawce wahaczy na allegro?a może mamy kogoś na forum kto oferuje te wahacze?

Na allegro nie kupuj.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Jaka w takim razie będzie różnica ?, np. zestaw poniżej :

http://allegro.pl/master-sport-zestaw-wahaczy-p-audi-a4-a6-passat-b5-i4769737718.html

Czy kupię poprzez aukcję u nich, czy podjadę do sklepu i przy odbiorze oczywiście dopłacę ~ +30/40zł więcej ;) (biorąc pod uwagę sprzedaż od dystrybutora ~480/490zł, zarobek jak to było wcześniej wspomniane przez wysyłkę/odbiór osobisty)

Czym ten konkretny zestaw różni się od innych MS ?

Opublikowano

Chcesz to kupuj. Nikt ci nie powie czy to ori czy podróba.

Opublikowano

Ja kupuję wahacze u tego sprzedawcy, wszystko oryginalne, z gwarancją na każdy wahacz, spisane numery wahacza na karcie gwarancyjnej, pieczątka sklepu także mogę polecić, że na pewno nie żadna ściema :)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=289694

Opublikowano

Chcesz to kupuj. Nikt ci nie powie czy to ori czy podróba.

Czyli ori MS to tylko u Wandeja ? Reszta ma podróbę... ? :( Nikt więcej nie ściąga/sprzedaje MS ;) ?

Opublikowano

Podałem Ci aukcje, gdzie gość sprzedaje oryginalne zestawy lub pojedyncze wahacze.

Opublikowano

Kup po prostu u Wandeja. Będziesz miał pewne części i dasz zarobić swojemu :wink:

Opublikowano

Kup po prostu u Wandeja. Będziesz miał pewne części i dasz zarobić swojemu :wink:

OK, dzięki za info zapytanie poszło czekam na odp. ;)

Opublikowano

Witam, wybaczcie, że podepne się pod ten temat ale troche mi się śpieszy :/ Co sądzicie o tych wahaczach, czy kupował ktoś już od tego sprzedawcy? Wygląda to na oryginał? A i jeszcze jedno.. moja pierwsza audi więc czy to będzie pasować do b6 ? W opisie aukcji nigdzie nie uwzględniają a4 b6.. co Wy na to? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
http://allegro.pl/wahacze-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-febi-21502-i4711532220.html

Edytowane przez Filippo123

Opublikowano

Jeżeli pasują do b5; to do b6 nie będą różnią się grubością zworznia dolnego a po za tym jakiś czas temu zakładałem Feb do kolegi audi i za długo górne wahacze nie wytrzymały. Także nie polecam ją w b5 a mam dwie sztuki śmiga na MŚ master sport od kolegi z forum Wandeja i zmieniam co 4 lata

Opublikowano

Wczoraj na pokład wleciał cały dół RTS chyba nikt tu tego jeszcze nie testował wiec bede pierwszy

Opublikowano

Wczoraj na pokład wleciał cały dół RTS chyba nikt tu tego jeszcze nie testował wiec bede pierwszy

Mam u siebie z lewej strony banana RTS , śmigam już 3-4 miechy , niedługo zmieniam zawias na zimę to z ciekawości zobaczę jak on wygląda

Opublikowano

Kupuj u Wandeja, szybko sprawnie bez problemowo. Ja wymieniałem u siebie jakoś w kwietniu, nalatane ok 15 tys km i cisza :decayed: a latam często po drogach których większość wolała by ominąć :facepalm:

Edytowane przez Lolek

Opublikowano

będzie to to fruwać :)

Opublikowano

U mnie MS już 15 tyś i na razie jestem bardzo zadowolony :D Polecam :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, może ktoś cos powiedzieć na temat firmy Denckermann? Planuje kupic komplet wahaczy, polecano mi właśnie te...

Pozdro:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.