Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

741 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie a zakładał ktoś "Firmy DACHSTEIN" wahacze z tulejami

"WAHACZE WZMACNIANE !!!

Prezentowana część została ulepszona konstrukcyjnie dzięki czemu sworznie nie ulegają szybkiemu wybiciu.

Sworzeń wprasowany w teflonową tulejke i zabezpieczony metalową miseczką zapewniającą większą wytrzymałość

na wybicie,a nie PLASTIKOWE-starego typu,które nie sprawdziły się podczas eksploatacji."

Tak zachwala sprzedawca ile w tym prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze dolny prawy wymienic i przegub wewnetrzny, dzis mechanik zadzownil i mowil ze 360 za wachacz i 800 za przegub to padlem na ryj ide jutro gdzie indziej

o f*ck. buhaha to niezlych masz mechaniorow. naciagnac na kase cie chcieli az bym idzie. wachacz ze stowke samemu do tego mozna zmienic a przegob zalerzy czy wewnetrzyny czy zewnetrzny to do 250 zl. i tez samemu mozna zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze powiedziec czy warto doplacic do wahacza dolnego tylnego febi 90zl czy brac MS(a moze calkiem cos innego?)? auto kupilem w czerwcu i z jednej strony 3 wahacze byly wymienione(jakas firma Racer:)) wiec wymienilem wahacze w drugim kole na trw i febi. Teraz zaczal sie odzywac ten ostatni wahacz i nie wiem na jakiego go wymienic :(

dzisaja bylem w sklepie: MS nie ma i nie mozna zamowic, Febi 240zl i jest tez wahacz firmy KAMOKA 170zl (sprzedawca chwali) co o tym sadzicie, prosze o szybka rade bo chcialbym dzisaj zamowic

z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ok 3 lat temu - przejechałem ponad 50 tyś km wymieniałem górę + stabilizatory na MS i już jest wszystko rozchlebotane. Wtedy zakupiłem cały komplet z czego zostały mi 4 sztuki - sam dół na dwie strony - teraz zastanawiam się by dołożyć górne wahacze + łączniki stabilizatora + końcówki drążka Lemfordera wraz z tymi co zostały mi MS - myślicie że może tak być? co sądzicie o takim rozwiązaniu? Cały komplet byłby - z doświadczenia wiem że najbardziej lecą te górne wahcze to może jeszcze drugie trzy latka bym pojeździł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy mozecie jakiegos sprzedawce polecic

u znajomego szykuje sie do wymiany kpl wahcaczy chcemy załozyc Master Sport

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy mozecie jakiegos sprzedawce polecic

u znajomego szykuje sie do wymiany kpl wahcaczy chcemy załozyc Master Sport

:wink:

Tom77 lub Dzik :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś innego w podobnej cenie co MS ?? coś co polecanie , niechce wymieniać za 10tys:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie, dlaczego wiekszosc sprzedawanych wahaczy jak nie wszystkie ze stajni Lema w Polsce maja zeszlifowane znaczki OOOO. Ja mialem wymieniane wahacze w Italii na lema 4 gorne i wszystkie maja znaczki audi, o co w tym biega ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz w ASO to będą miały znaczki ale cena za te znaczki też będzie odpowiednia:naughty:

Może u makaronów były kupione właśnie w ASO chociaż nie wiem jak u nich jest jak się kupuje części poza ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładam LEMFORDER tylko sam dół daje MS bo zostały mi z poprzedniego montażu zobaczymy na ile wystarczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi MS juz sie zaczynaja odzywac, gdzies tu w tym watku pisałem jak je zakładałem z 30k km zrobione, teraz wracam do lemka, przed wymianą miałem lema z ta sama data produkcji co furak i 250k km byl spokoj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pokusiłem i kupiłem kpl wahaczy firmy max gear - to taki tańszy MS ;p ( sama nazwa już odstrasza ) za ok. 450 zł + końcówki lema które wymieniałem wcześniej. Przejechałem od wymiany 25 tys, 2 tyg temu byłem na przeglądzie i wszystko sztywne.

Dodam że zime przelatałem na 225/45/17 a lato 225/40/18.

Troche jestem w szoku bo nie myślałem że to tyle wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pokusiłem i kupiłem kpl wahaczy firmy max gear - to taki tańszy MS ;p ( sama nazwa już odstrasza ) za ok. 450 zł + końcówki lema które wymieniałem wcześniej. Przejechałem od wymiany 25 tys, 2 tyg temu byłem na przeglądzie i wszystko sztywne.

Dodam że zime przelatałem na 225/45/17 a lato 225/40/18.

Troche jestem w szoku bo nie myślałem że to tyle wytrzyma.

no rzeczywiście nazwa niezła :) ważne że trzyma i na takich kółeczkach aż dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT.

Mam nieprzyjemne doświadczenie z firmą max gear.Kupiłem kiedyś napinacz paska wielorowkowego tej firmy i wysiadł po dwóch miechach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym wymienić komplet wahaczy lewa/prawa strona. Moje pytanie brzmi ile mnie ta przyjemność będzie kosztować, chodzi tylko o zakup części. Jakiej najlepiej firmy kupić? Chodzi mi o coś za jakieś normalne pieniądze nie za drogo, nie za tanio.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na febi zrobiłem 36tys i jest ok, co wymianę oleju wjeżdżam na podnośnik i sprawdzam czy są luzy, oczywiście nie należy się sugerować moją opinią, że są dobre itd bo wszystko zależy od stylu jazdy, partii produktu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Tom77, od czasow ery dinozaurow wiadomo ze najlepsze sa Lemy bo ida na pierwszy montaz. Cena niewiem jaka ale w granicach 1500-2000, zalezy od sklepu, u mnie na przyklad 4 gorne sa Lema a dolne TRW, 39kkm i dalej cisza, kolega moj ma same Lemfordery i nalatal 80kkm z kawalkiem i tez spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...