Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

3 lata na ms to sporo do tego na gwincie to super a po jakich drogach jezdziles i jakie koła/opony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogolnie drogi u mnie w szczytnie sa super prawie wszystko wyremontowane a tak okolice to olsztyn itp ale po olsztynie chyba nigdy 40 nie przekroczylem bo tam to tragedia jezeli chodzi o drogi ogolnie staralem sie dbac o zawieche na lato felgi i oponki to 225/45 R17 zima 205/65 R15 (chyba) bo pewnosci co do opony nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no jak drogi ok ,to sie nie dziwie ,po dziurach ciężka akcja żeby wytrzymały 3 lata nawet na ori oponach. najgorsze jest zjeżdżanie dlatego prawa strona szybciej pada od lewej.

no nic testuj firme ciekawe ile wytrzyma. bo po cenach jakie są to wszystkie w cenie do 500zł to hinole (nie licząć ms-a ) powyżej ciezki wybór albo flennor ,dys i inne dziwne firmy ,pozniej są juz same drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam totalny metlik w glowie... nie mam pojecia jakie wahacze kupic... auto w roku robi max 3-4 tys km... ma 19 kola gwint i sport stabi jest to s4 b5 ... wszedzie czytam o MS szhkajac opini ktore wahacze i one tam przoduja... podpowiedzcie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to moge polecić ms choć sam teraz założyłem dys'a na ms jeździłem 2 lata też na gwincie a teraz na wyprubowanie założyłem dys wiec jeszcze dokładnej opinii sobie co do nich nie wyrobilem

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam totalny metlik w glowie... nie mam pojecia jakie wahacze kupic... auto w roku robi max 3-4 tys km... ma 19 kola gwint i sport stabi jest to s4 b5 ... wszedzie czytam o MS szhkajac opini ktore wahacze i one tam przoduja... podpowiedzcie cos

tyle robisz to i hinole mozesz zalozyc (jak sam wymieniasz) .lub polskie denekerman ma jakosc podobna lub taka sama co MS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,przeczytaj kilka stron o rankingu wahaczy i dojdziesz do wniosku co jest polecane.Ze swojej strony polecam MS,dobra cena i opinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jakie wachacze polecacie?do audi A4 b5 . Ruvellie będą dobre?

Witam,jakie wachacze polecacie?do audi A4 b5 . Ruvellie będą dobre?

jak masz za duzo kasy to kup .jakosc ms a cena wyzsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zalozylem wachacze marki dys z tego co czytalem sa to wachacze marki wloskiej zmienialem caly komplecik cena 700 pln na lekkich zniszkach zobaczymy ile polataja na gwincie ms pojezdzil niecale 3 lata a czytajac opinie na innych forach odnosnie dysa postanowilem je zalozyc relacje zdam w czasie uzytkowania jak narazie gra i buczy :-)

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Tomek Dys to Hiszpania i jest to naprawdę fajna jakość! W Polsce to jeszcze niepopularne bo mało kto to ma ale MS może się przy tym daaaaleko schować bo DYS jak TRW czy LEM jest swoich wahaczy producentem a nie pakuje chińczyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTS to tak jak dys hiszpania. W moim rankingu to bardzo solidna jakość, nie mówię tu o 3 letniej gwarancji tylko oczywiście o tym że jest to producent. Firma ma swoje fabryki i robi towar swój u siebie.

Sprzedajemy go ale jest trudnodostępny w atrakcyjnej cenie bo bierzemy go zza Odry.

Jakkolwiek - jakość bardzo wysoka cena nieco korzystniejsza od Ruville.

Na Rtsie np śmiga w S6 nasz kolega Winczako, myślę że będzie najlepszym możliwym testerem bo autko zapierdzielające i zawias lekko nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli polecacie te MSy,widzę żę są tańszę od ruvelli,czyli jednak te zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jezeli chodzi o dys to zalozylem dlatego ze kumpel w sklepie powiedzial ze nawet da sobie reke obciac ze dys jest leprzy od ms a ze ruznica w cenie nie byla wielka to sie skusilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemforder tak ale z nim wsadzilem Sachs Super Touring I załamują mnie te amory w porównaniu z Boge. Nie wspominając już o Kyb Excel G na tyle to śmieć totalny. I trzeba zbierać na Bilschtein bo tak się jeździć nie da.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje pytanko jest take, czy to prawda że A4 B5 z napędem Quattro ma również wielowahacz z tyłu? Jaki jest wtedy koszt wymiany przodu i tyłu używając dobrych wahaczy? Nie jakichś chińskich zamienników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zawiasy Ms i amory Sachs jeździ sie super 10 tyś zrobione głównie po samych dziurach z prędkością 40 km i powiem że dają radę, jedynie co mi się stało to nader wałem przegub wewnętrzny i puka taki głuchy głos, braciak mechanik twierdzi, że to przez te zawiasy ze mogą mieć inne wymiary niż ori ale coś mi się nie chce wierzyć xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem założone wahacze dechstein i zrobione 35tys km i poleciały tylko gumy ,sworznie dalej sztywne,gumy wymienione i dalej śmigam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...