Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

czy ma ktoś jakiegoś sprawdzonego sprzedawce wahaczy na allegro?a może mamy kogoś na forum kto oferuje te wahacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy ma ktoś jakiegoś sprawdzonego sprzedawce wahaczy na allegro?a może mamy kogoś na forum kto oferuje te wahacze?

Wandej.Na allegro nie kupuj.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś jakiegoś sprawdzonego sprzedawce wahaczy na allegro?a może mamy kogoś na forum kto oferuje te wahacze?

Ja kupiłem tutaj z odbiorem osobistym w Łodzi:

http://hamulcowe.com.pl/pl/p/WAHACZE-VW-PASSAT-B5-AUDI-A4-A6-MASTER-SPORT-GERMANY/425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś jakiegoś sprawdzonego sprzedawce wahaczy na allegro?a może mamy kogoś na forum kto oferuje te wahacze?

Ja kupiłem tutaj z odbiorem osobistym w Łodzi:

http://hamulcowe.com.pl/pl/p/WAHACZE-VW-PASSAT-B5-AUDI-A4-A6-MASTER-SPORT-GERMANY/425

Nie lubię tej kobity chyba właścicielki. Piekielnie chytre babsko, ale kupowałem tam klocki :P

Wahacze od Wandeja brałem też, aczkolwiek raz brakowało mi obejmy trzymającej gumę sworznia i przekładałem ze starego :P

Edytowane przez Emejcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem u Wandeja, na razie jeszcze mały kilometrzaż mam zrobiony na nich bo tylko 5 tyś przejechane na MS'ach, na razie nic nie puka nic nie stuka, myślę że jeszcze nie mają prawa - zobaczymy ile jeszcze wytrzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem ostatnio a4 i pojawiło się skrzypanie po lewej stronie z przodu.Diagnoza mechanika wahacze do wymiany.Powiedział też,że lepiej wymienić po drugiej stronie.

Mam pytanie czy jeśli na allegro widzę aukcje komplet to jest to na przód czy na jedno koło?Oraz czy dam radę jakimiś dobrymi wahaczami zamknąć się w 1000 zł na dwa koła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest dużo podróbek, zagadaj do kolegów z forum, znajdziesz ich w dziale komercyjnym, przynajmniej będziesz mieć pewność że kupisz oryginalne. Kwota o jakiej mówisz spokojnie wystarczy na zestaw MS i lepsze końcówki drążków kierowniczych. Poczytaj jaki chcesz zestaw, zagadaj do kolegów i spytaj o cenę, będziesz mieć pełny obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Jeśli ktoś decyduje się na zakup zamienników wahaczy i ich wymianę, powinien pamiętać o trzech rzeczach:

W roku 1998 zawieszenie było modernizowane. Zmieniła się grubość sworzni, a zatem stare wahacze nie pasują.

Ktos rozwinie ta ciekawostkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...