Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś cos powiedzieć na temat firmy Denckermann? Planuje kupic komplet wahaczy, polecano mi właśnie te...

Pozdro:)

Daj sobie spokój. Jak będę w pracy to wrzuce porównanie wykonania dekermana i ms. To przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, może ktoś cos powiedzieć na temat firmy Denckermann? Planuje kupic komplet wahaczy, polecano mi właśnie te...

Pozdro:

Ja na Denckermanie przejechalem 30 tys. (195/65 R15) po nie najlepszych drogach i padly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sama jakość, jedno i drugie może robić przecież jedna i ta sama chińska fabryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwage ze master sport to tez firma o ktoej 1 slysze i co oni pakuja , pewnie chinola...

nie iwiem co pakuje ruvil ale wiem ze jak kupowalem lozyska do audi a4 ruville to w srodku znalazlem lozyska firmy FAG.....

pytam bo mam dostep do kompletu ruvila w cenie master sporta...

wiec nie zdziwilbym sie gdyby np ruv byl jakosci np febi etc.

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruville to nieco gorsza jakość zawieszeń niż febi. Piszę to na podstawie doświadczeń,to pakowacz, półka średnia. Jeśli masz w cenie Mastera czyli około 500zł to warto wybrać ruville.

Kto dla Ruville robi tego się nie dowiesz, na pewno jednak jest to firma która bardziej dba o jakość

W łożyskach jak zauważyłeś często siedzi FAG bądź NTN. W przypadku rozrządów oczywiście ina,litens i spółka.

W przypadku zawieszeń na pewno w EVRze nie uświadczysz np lema czy trw. Pakują a co pakują - nie wiadomo. I na pewno nie ma powtarzalności.

Ale to nie temat o tym.

Pozdrówki

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien dzik? 3 lata temu wsadzilem ruvilla, symbole miał swoje zarówno na gumach sworzni, tukejach i samych aluminiowych częściach.. Smiga do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na Mylee HD ktos jezdził albo miał w łapach ? cena podobna do LEMa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś cos powiedzieć na temat firmy Denckermann? Planuje kupic komplet wahaczy, polecano mi właśnie te...

Pozdro:)

Daj sobie spokój. Jak będę w pracy to wrzuce porównanie wykonania dekermana i ms. To przepaść

Kupiłem zestaw ms, zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sama jakość, jedno i drugie może robić przecież jedna i ta sama chińska fabryka.

Nie masz racji w tym wypadku.

Imhotet olej meyle hd wolałbym zapodać ruville czy coś podobnego i sporo tańsze :wink:

Febi to taki sam pakowacz jak Ruville. Co do trwałości to ciężki temat. Jeden ma 1ba +15` i zrobi 2x tyle co inny na -50mm i 18`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imhotet olej meyle hd wolałbym zapodać ruville czy coś podobnego i sporo tańsze :wink:

widziałem filmik propagandowy jak to robia i mi sie spodobało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ich cenie lepiej kupić Lema. Chociaż do to około 1.8k

Tapnięte z SGS5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, na mrozach zaczęło mi coś trzeszczeć przy skręcaniu kołami. Mam nadzieję, że to nie MS'ik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie.jezdzilam na ms 30tys km po kiepskich drogach -dalej nic nie pukalo jednak komfort jazdy sie zmniejszyl . wymienilam calosc na febi i od razu w rece widac ze lepsza jakosc od ms .glowki sworzni nawet silny mechanik mial ciezko ruszyc reka .gdzie w ms ja nawet ruszylam .gumy sa sztywniejsze od ms . Dziwne jest to ze znajomy tez kupil febi komplet a w srodku na niektorych wahaczach pisalo swag. U mnie wszystkie byly febi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Febi i SWAG to firmy bliźniacze. JEdna taśma produkcyjna.

Co do MSa już się nie wypowiadam. Oby każdemu służyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MS-ach najszybciej padaja tuleje bo guma jest za miekka, miejsca peka a na mocowaniu amora wylewa sie, dlatego komfort jazdy sie zmniejsza a nie ma pukania. Tak jest i u mnie, ale nie puka chociaz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dwóch b5- 2.8 kombi przeszły juz 30k i jest cisza, sztywno. W 1,6 sedan poszly juz ponad 40k i tez cisza. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz ms nie kupie .mimo ze nie pukalo jakosc jest nie specjalna . lme mialam w'rekach to jakosc na rowni z febi lub sie. Tak wydawalo .tyle za drogie sa .febi 2x tansze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...